Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend 3. a 4.6.2017 s 19.jamkou v Hořehledech! - I.ročník

Stav
Uzamčeno.
Trvám na Karaoke!!! [emoji344] [emoji350] [emoji441] [emoji440]

Kofolu a k tomu karaoke, já padnu. Máme klavír, takže se ke zpěvu můžeš sám doprovodit:).
 
Kofolu a k tomu karaoke, já padnu. Máme klavír, takže se ke zpěvu můžeš sám doprovodit:).
Hraní na klavír mi způsobuje zánět kaprálních tunelů... a ty já potřebuji. Na golf. Samozřejmě. [emoji436]
 
ja se asi bohuzel nezucastnim :( je zkouskove a dalsi vikend je liga k tomu :(
 
Prosím o rezervaci dvou míst nejlépe ve dvoulužkovém pokoji. když je jeden negolfista ztak by to mohl mít cenu o feecka levnejsi co? :)
 
Upraveno moderátorem:
Prosím o rezervaci dvou míst nejlépe ve dvoulužkovém pokoji. když je jeden negolfista ztak by to mohl mít cenu o feecka levnejsi co? :)
Dobře, rezervace pro dva. Cena je domluvena stejna pro golfisty i negolfisty.
 
Bude moci na hriste i skoro 8leta dcera? Nevim ale ci do te doby ziska kartu....

Urcite muze, karta neni potreba.
 
Přátelé, počet volných pokojů se snižuje. V úvodním příspěvku jsou předběžné rezervace, reálně se uvidí, až dojde na zaplacení - byť s přihlášenými všichni počítáme. Aktuálně by měly být volné ještě tři pokoje+-, pokud máte chuť jet s námi, přihlašte se co nejdříve.
 
Upraveno:
Hořehledy jsem nikdy nehrál, je to pro mě blbý konec republiky .. ale tahle nabídka je lákavá, možná je na čase to změnit a vyrazit na golf .. zeptám se kamaráda, ať jsme dva, uvidíme co on na to
 
Zobrazit přílohu 437

Kdy?
3. a 4.6.2017
Kam? Golf Club Hořehledy (http://www.golf-horehledy.cz/)
Co v ceně?
  • ubytování v hotelu (noc se snídaní)
  • 2x oběd
  • večeře formou rautu
  • volné fee na so a ne
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • v neděli neformální turnaj 19.jamky
  • relax :)
Cena?
  • 1600 Kč / os
  • záloha v plné výši splatná do 15.3.(storno do 1.5.)
  • přihlásit se je třeba do 10.3.
Jsou nějaké podmínky? Přihlášený musí být registrovaný na 19.jamce (alespoň jeden z rodiny, dvojice, skupiny). Aby nabídka platila, musí se najít alespoň 10 účastníků celkem.
Něčemu nerozumím, mám otázky? Pište do tohoto vlákna, případně mi pošlete zprávu!
Kde se přihlásit? Tady nebo mi napište zprávu!



---
Přihlášení členové 19jamky (mají zájem): počet přihlášených 17
Kristýna + Requo + syn (11let)
Vladik1983+1
TomasV+1
HonzaS +1
JirMar +1
doktordee
Zuziky+1+10let
mirousek33+1
Koukal jsem na stranky golfu horehledy a fee je celodenni?

Mirek
 
Koukal jsem na stranky golfu horehledy a fee je celodenni?

Mirek

Ano, fee je na sobotu i neděli bez omezení. V případě, že chcete přijet už v pátek, tak to také dejte Kristýně vědět a v ceně za noc ode mě dostanete zadarmo ještě fee na pátek.
 
Ahoj všem a hlavně Kristýně. Rád bych se také zůčastnil této párty... a tak bych tě rád Kristýno požádal o zaregistrování, pokud již není přiliš pozdě.

PS: pokud by byl problém s ubytováním, tak bych mohl řešit variantu přespání u rodičů, kteří bydlí nedaleko. Aby se mohl případně zůčastnit i někdo z daleka a já bych zbytečně blokoval ubytování.

Děkuji za zpětnou a všem přeji pěkný den.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom