Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend 3. a 4.6.2017 s 19.jamkou v Hořehledech! - I.ročník

Stav
Uzamčeno.
Pepovi trochu fouklo :)
ano, počasí se úplně objednat nepodařilo ;) ale nejsme bábovky
 

Přílohy

  • 2017-06-04 06.05.56.jpg
    2017-06-04 06.05.56.jpg
    104,9 KB · Zobrazení: 343
Jj co rici. Ostatni to tu tak nejak popsali dohromady a musim se priklonit ze vikend byl fakt super. Pokoje v poho o jidle ani nemluvim (u mne asi uplne nejvetsi mnumhumka byl tatarak) Martil i kdyz byl pracovje vytizen nasel si k veceru sem tam chvilku se k nam pridat a poklabosit. Takze vse co se organizace,ubytovani a stravy tyka bylo super ale to nemuzu tvrdit o samostatne hre. Ale rad si to za rok zopakuji a verim ze Martin zachova standard ubytovani a jidla a treba se mne podari i do te doby zlepsit i hru samotnout.
 
Tak já taky napíšu pár slov hodnocení.
Moc milé překvapení na recepci, jak píše výše @mirousek33 .
Ubytování bez problémů, já měl vše v rovině a to i o půlnoci, když jsme šel spát po x pivech a x tvrdých.
sobotní hra rozložená do dvou devítek před a po obědě taky díky kolegům ve flightu super.
nedělní turnaj, první devítka ještě lehce pod vlivem, asi to mělo pozitivní vliv na hru :)
druhá devítka v dešti, ale jinak výsledek super. třetí místo :) včera jsem si dokonce otevřel i výhru - Kofolu
hřiště, pokud jde o přesnost nic neodpustí, stálo mě to několik míčků, snad z toho resort taky bude něco mít

Velký dík organizátorům a managerovi resortu. Příští rok se těším
 
Já bych chtěl taky poděkovat všem za vstřícnost a ochotu. @mkopcak za vykouzlení vegetariánské varianty kotlety, za zákeřné otevření lahve Dona Papy a za exkluzivní pocit golfisty s apartmá u hřiště. Zvláště pak @macdav a @RobertSlajs za výtečnou atmosféru ve flightu, ať už to šlo či nešlo, ať už trakaře padaly a čerti rozváděli, herní duch byl naplněn empatií a humorem. V jejich podání jsem viděl opravdu vydařené rány, jeden exkluzivní eagle a spoustu herní inspirace. @macdav mě navíc uchránil od totálního promočení velmi solidárním zapůjčením deštníku, který jsem mu samozřejmě nakonec zapomněl vrátit.
Už také intenzivně hledám nějakou formu členství, abych netrpěl výčitkami, že kradu poháry, protože jsem 54 bez domova. (Samozřejmě v rámci skutečného klubu a hřiště, Martine, aby bylo na provoz sekaček a setbu trav.)
Těším se, až se s vámi zase někde potkám.
Díky a ať se vám daří na trávě i jinde.
 
Vše už bylo řečeno a jmenovat nebudu, abych na někoho nezapomněla. Pro mě to byl na 2 dny opušťák do ráje. Ráda se budu vracet. A příště třeba poznáme i Mrs. a Miss @mkopcak :).
 
Já bych chtěl taky poděkovat všem za vstřícnost a ochotu. @mkopcak za vykouzlení vegetariánské varianty kotlety, za zákeřné otevření lahve Dona Papy a za exkluzivní pocit golfisty s apartmá u hřiště. Zvláště pak @macdav a @RobertSlajs za výtečnou atmosféru ve flightu, ať už to šlo či nešlo, ať už trakaře padaly a čerti rozváděli, herní duch byl naplněn empatií a humorem. V jejich podání jsem viděl opravdu vydařené rány, jeden exkluzivní eagle a spoustu herní inspirace. @macdav mě navíc uchránil od totálního promočení velmi solidárním zapůjčením deštníku, který jsem mu samozřejmě nakonec zapomněl vrátit.
Už také intenzivně hledám nějakou formu členství, abych netrpěl výčitkami, že kradu poháry, protože jsem 54 bez domova. (Samozřejmě v rámci skutečného klubu a hřiště, Martine, aby bylo na provoz sekaček a setbu trav.)
Těším se, až se s vámi zase někde potkám.
Díky a ať se vám daří na trávě i jinde.
Nejsi bez domova - máš ho tady mezi svými! Však my ti ten hcp (s)počítáme... [emoji6]
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom