Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend 13.-14.10.2018 Morava nebo na trase z Moravy do Čech

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
Před víkendem budu v Brně na kongresu, zůstávám do soboty ( zatím). Když už budu tak daleko, šla bych si tam někde, nebo přinejhorším cestou zpátky, zahrát. Moraváci, Moravanky, Slezané ( abych na někoho nezapomněla :devil:) - očekávám vaše návrhy ;).
 
Před víkendem budu v Brně na kongresu, zůstávám do soboty ( zatím). Když už budu tak daleko, šla bych si tam někde, nebo přinejhorším cestou zpátky, zahrát. Moraváci, Moravanky, Slezané ( abych na někoho nezapomněla :devil:) - očekávám vaše návrhy ;).
Zapomněla jsi na Valachy:cry:
 
Zapomněla jsi na Valachy:cry:
sorry, a určitě i na Hanáky a podobně :cool:, to bude tím, že jsem na gymplu měla ze zeměpisu čtyřku.
 
A o golfu furt nic :cry:
 
můžeš už v pátek nebo až v sobotu
V sobotu, přednášky v pátek v Brně jsou do večera a pak ještě společenský večer, o to nemůžu přijít.:)
 
Škoda....odjíždím na víkend do Boleslavi jinak bych určitě šel. Málokdy se stane (kromě Requo cupu), že někdo přijede do Brna....a přitom je tu hezky ;)

Než se @Dana a @Francovka domluví na hře budeme nejspíše dříve znát velikosti vašeho spodního prádla za posledních 30 let :p:)
 
Než se @Dana a @Francovka domluví na hře budeme nejspíše dříve znát velikosti vašeho spodního prádla za posledních 30 let :p:)
Já jim do toho nechci moc kecat, ale myslim si, že tyhle vztahy na dálku moc nefungujou ... ;):p:D:D:D
 
Já jim do toho nechci moc kecat, ale myslim si, že tyhle vztahy na dálku moc nefungujou ... ;):p:D:D:D
bez obav, mám svejch starostí dost :oops::p
 
Připomínám se znovu s plánem zahrát si někde v okolí Brna nebo na trase mezi Brnem a Českou Lípou. Najde se někdo?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom