Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz VIDEO: Už i Pieters měl 500 pokusů na hole-in-one. Dal ho?

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
VIDEO: Už i Pieters měl 500 pokusů na hole-in-one. Dal ho? (GolfExtra.cz)

Možná nejpopulárnější série videí, kterou využívá European Tour ke své propagaci, je výzva trefit alespoň jedno hole-in-one na pět set pokusů. Jako poslední se do této bláznivé challenge pustil Thomas Pieters a opět si trochu zavzpomínal na staré časy.

Pokračovat ve čtení...
 
500 pokusů - 500 odpalů. Jako to je dobrá nálož. Někdy to vyzkouším. Šance je vzhledem k počtu mých GIR tedy malá, ale jsem zvědav, jak to dopadne.

Hmhm... řiká se, že aby člověk byl mistr, tak musí jednu věc udělat 10.000x. Tzn. že jen 20 takových pokusů na tří parech a budu nepřekonatelný mistr Nearest! :)
 
Upraveno:
500 pokusů - 500 odpalů. Jako to je dobrá nálož. Někdy to vyzkouším. Šance je vzhledem k počtu mých GIR tedy malá, ale jsem zvědav, jak to dopadne.

Hmhm... řiká se, že aby člověk byl mistr, tak musí jednu věc udělat 10.000x. Tzn. že jen 20 takových pokusů na tří parech a budu nepřekonatelný mistr Nearest! :)
Stačí to tam poslat na „první dobrou” a ušetříš si to trápení u zbylých 499 🤭
 
Hlavně, jestli po sobě vypíchal všechny pitch marky 🤔😂
 
500 pokusů - 500 odpalů. Jako to je dobrá nálož. Někdy to vyzkouším. Šance je vzhledem k počtu mých GIR tedy malá, ale jsem zvědav, jak to dopadne.

Hmhm... řiká se, že aby člověk byl mistr, tak musí jednu věc udělat 10.000x. Tzn. že jen 20 takových pokusů na tří parech a budu nepřekonatelný mistr Nearest! :)

Jsem pro, naše 2ka je na to jak dělaná. Kdy to absolvujeme?
 
Jsem pro, naše 2ka je na to jak dělaná. Kdy to absolvujeme?
Už máš po aerifikaci? Pokud ne, tak po takovém pokusu ji na 2. dělat nebudeš muset.
I když - bylo by zajímavé se pak i dozvědět, kolik z těch 1000 míčů trefilo grýn ;)
 
Jsem pro, naše 2ka je na to jak dělaná. Kdy to absolvujeme?

Hořehledská dvojka je blbá. Je tam voda. Dobrovolně neutopím 300 míčků během jednoho dne. Maximálně když věnuješ drajvingáče. :)
 
Hořehledská dvojka je blbá. Je tam voda. Dobrovolně neutopím 300 míčků během jednoho dne. Maximálně když věnuješ drajvingáče. :)

No tak si najdi nějakýho jinýho blba co si nechá dobrovolně a zadarmo zablokovat hřiště a rozmlátit odpaliště:).
 
No tak si najdi nějakýho jinýho blba co si nechá dobrovolně a zadarmo zablokovat hřiště a rozmlátit odpaliště:).
Nevzdávej to hned. Počkáme, až rybník zamrzne a odpalovat se může mimo odpaliště třeba. Přidám se.
Když šel hrát hokej na dvojce v Beřovicích, půjde i v Hořehledech [emoji6]
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom