Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz VIDEO: Rory a JT měli 100 pokusů na hole-in-one. Dali ho?

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
VIDEO: Rory a JT měli 100 pokusů na hole-in-one. Dali ho? (GolfExtra.cz)

European Tour přišla s další zajímavou golfovou výzvou. Poté, co v minulosti doslova deptala hráče tím, že jim dala 500 pokusů na zahrání hole-in-one, přišla tentokrát s něčím podobným. Rory McIlroy a Justin Thomas dostali dohromady 100 pokusů na to, zahrát eso.

Pokračovat ve čtení...
 
Navrhuju tohle usporadat na nasi cvicne jamce z 50 m vzdalenosti a potrebuju dalsi 3 partaky. Budeme to delat cely den. Kdo jde do toho?
 
Navrhuju tohle usporadat na nasi cvicne jamce z 50 m vzdalenosti a potrebuju dalsi 3 partaky. Budeme to delat cely den. Kdo jde do toho?
To bude prace, ne? Kdyz mi das potvrzeni tak na tuhle praci prijedu:)
 
To bude prace, ne? Kdyz mi das potvrzeni tak na tuhle praci prijedu:)

No jsem si jistej ze zabava to nebude!😄
 
Navrhuju tohle usporadat na nasi cvicne jamce z 50 m vzdalenosti a potrebuju dalsi 3 partaky. Budeme to delat cely den. Kdo jde do toho?
Myslím, že najdeš dost zájemců z menší dálky, než jsem já, ale kdyby ne tak já jsem pro každou srandu.;)
 
Navrhuju tohle usporadat na nasi cvicne jamce z 50 m vzdalenosti a potrebuju dalsi 3 partaky. Budeme to delat cely den. Kdo jde do toho?
Já do toho půjdu, až mě teda Bureš pustí. Jestli teda nevadí, že 50m je přesně ta vzdálenost, se kterou mám největší problém?
 
Já do toho půjdu, až mě teda Bureš pustí. Jestli teda nevadí, že 50m je přesně ta vzdálenost, se kterou mám největší problém?
Aspoň ji při této akci pořádně potrénuješ 😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom