Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz VIDEO: Nejhorší rány profíků z European Tour v roce 2019

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
VIDEO: Nejhorší rány profíků z European Tour v roce 2019 (GolfExtra.cz)

I mistr tesař se někdy utne. Naší golfovou řečí by bylo lepší říci, že i profesionál někdy trefí vodu, krtka nebo šlajs. Sestřih těch nejhorších ran roku 2019 z European Tour pak pobaví nejednoho obyčejného golfového smrtelníka s tím, že i oni jsou jenom lidi. Alespoň někdy!

Pokračovat ve čtení...
 
Po pravdě jsem rád, že něco takového je venku. Po každém turnaji PGA dává na insta a FB rány týdne a v televizi vidíme pouze ty, kterým se aktuálně daří. Když někdo dá druhou do vody, tak režiséři korektně přepínají obraz někam jinam atd... . Vnímám to jako mírné narovnání dojmu o průměru na tour, které vidíme v televizi.

Nejsem škodolibý a nikomu z těch kluků takovou ránu apriori nepřeji, ale vidět, že i oni jsou lidé a občas udělají, to co já zažívám pravidelně, je takové ...... povzbuzující. Myslím, že si všichni uvědomujeme, že dokáží i s takovou ranou přinést 71 a stává se jim to jednou za měsíc :) Bez dalších hejtů se občas zasmát nad tím co se nepovedlo by dle mě měl umět každý :) autor i pozorovatel....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom