Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vena WITB

Vena84

Nováček
Zdravím všechny,

podělím se s Vámi o mé vybavení:

Bag - Mizuno
Vozík - no name( půjčený od kámoše:))
Driver - od české značky Fomei (zatím nepoužívám)
3W - Dunlop tour red (zatím nepoužívám)
5W - od české značky Fomei (zatím nepoužívám)
5H - Dunlop tour red (zatím nepoužívám)
5, 9, PW železo - Dunlop tour red
7 železo - Cobra Bio Cell
60° wedge - Dunlop tour
SW - od české značky Fomei
putter - Dunlop tour red

Všechny hole Dunlop tour(red) jsem koupil z druhé ruky.

Rukavice - FJ s markovátkem
Vypichovátko - no name
Míčky - Inesis Distance 100(Decathlon) + Callaway Supersoft(firemní značení:))
Boty - Callaway

Fotky pošlu po nafocení ;-)
 
IMG_20180712_194449.jpg
IMG_20180712_194030.jpg
IMG_20180712_194020.jpg
 
Na těch holích je něco divného.. nebo že by zrcadlově otočený fotky...?:):):)
 
Na těch holích je něco divného.. nebo že by zrcadlově otočený fotky...?:):):)
Jsou rozbite ;)
 
Kdyby si chtel, ma doma paradni wilsony nalevo... a jeste pekny calla hybrid. ;)
 
Kdyby si chtel, ma doma paradni wilsony nalevo... a jeste pekny calla hybrid. ;)
Ahoj Honzo jaký hybrid? A ty Wilsony? Můžeš být konkrétní:) Mě se blíží narozeniny :-D
 
V tomhle sportu být levák je za trest ...
Proč? Mám pocit že levácké vybavení bývá levnější z druhé ruky..
 
To možná jo ale když sem teď řešil fitting nových želez, tak oproti pravákům je mnohem menší výběr na vyzkoušení. Já to myslel spíš celkově, že jako levák máš vždy na výběr výrazně méně než praváci. Jak co se týče různých výprodejů, tak skladových položek. Spousta firem už svoje top modely ani na levou stranu nemá, třeba Mizuno MP18 nebo Srixon Z975 nalevo nejdou objednat.
 
To možná jo ale když sem teď řešil fitting nových želez, tak oproti pravákům je mnohem menší výběr na vyzkoušení. Já to myslel spíš celkově, že jako levák máš vždy na výběr výrazně méně než praváci. Jak co se týče různých výprodejů, tak skladových položek. Spousta firem už svoje top modely ani na levou stranu nemá, třeba Mizuno MP18 nebo Srixon Z975 nalevo nejdou objednat.
Divný, měl jsem dojem, že leváků v golfu je docela dost, výrazně víc než v normálním životě. Snad jsem nikdy nešel turnaj, kde by ve flightu nebyl aspoň jeden. Přitom když se kouknu po kanclu, všichni píšou pravou..
 
V jednom obchodu my to vysvětlovali tak, že na 100 praváků přijde nakoupit jeden levák, tak proto se jim nevyplatí držet vybavení na levou stranu ve větší míře.
 
Vyber je dost omezeny, ale napriklad second hand hole nalevo jsou vetsinou levnejsi... trh je zkratka malej.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom