Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vedro, horko, hic... na golfu

A zase tu máme docela teplo, bundy dolů, mikiny a odpoledne! :)

Na nejteplejší den v roce razíme s @mkopcak pokořit Karlštejn, jsem na nás zvědavej. Slabší kusy odpadají (@jan). Na Karlštejně sem nikdy nebyl - těším se. :)
Nezapomeňte si zimní výbavu, ať máte konečně splněno do výzvy;) Dneska by to možná bylo na samostatný odznak:D
 
A zase tu máme docela teplo, bundy dolů, mikiny a odpoledne! :)

Na nejteplejší den v roce razíme s @mkopcak pokořit Karlštejn, jsem na nás zvědavej. Slabší kusy odpadají (@jan). Na Karlštejně sem nikdy nebyl - těším se. :)

Já se už teď klepu jako malej @JardaK :-D
 
A zase tu máme docela teplo, bundy dolů, mikiny a odpoledne! :)

Na nejteplejší den v roce razíme s @mkopcak pokořit Karlštejn, jsem na nás zvědavej. Slabší kusy odpadají (@jan). Na Karlštejně sem nikdy nebyl - těším se. :)
Chtěl jsem dát shot, ale za blbé řečičky nedám!! Přeji hezký úpal a krásné šlazy. Já si zatím hezky užiji zaslouženou dovolenou v práci. :)
 
Chtěl jsem dát shot, ale za blbé řečičky nedám!! Přeji hezký úpal a krásné šlazy. Já si zatím hezky užiji zaslouženou dovolenou v práci. :)

Docela se těším, až si tam dáme tu oběd, ledovou kávu + mochito a pošleme ti fotozdravici. :)
 
Docela se těším, až si tam dáme tu oběd, ledovou kávu + mochito a pošleme ti fotozdravici. :)
Ja se tesim na report z hanba koutu. :D

Dle vysledku vcerejska mas slusne natrenovano! Karlstejn je davacka, to pujde. Ocekavam nesoutezni vysledek!! :) Btw. v takovem vedru se par snehulaku bude hodit! :D

A ja se budu pekne nudit v klimatizovanych prostorech v centru prahy. :(
 
Docela se těším, až si tam dáme tu oběd, ledovou kávu + mochito a pošleme ti fotozdravici. :)
Karlštejn není žádná láce, mám ti poslat jídelák :)? Namažte si s sebou rohlíky a vodu natočte na záchodech;)
 
Karlštejn není žádná láce, mám ti poslat jídelák :)? Namažte si s sebou rohlíky a vodu natočte na záchodech;)

Jj, dělám si právě řízky! A beru prázdnou petku. Klobouk u mám připravenej, trochu omeju ty ukradnuté drivingové míče z Hořehled, a jdu na to!
 
Ahaaaaaa, on je dneska Karlstejn zadara .... ale jen pry kdo dojde vsech 18 jamek bez piti :D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Na golfu se mi libi, ze kdyz mezi golfisty reknete, ze jdete nekam na hriste, tak vam vsichni poprejou hezkou hru... slajzy, 8, X, chcipnuti, upal... jsme proste takova fajn parta :D
 
Upraveno:
v kolik máte TT?
Že bychom se na vás pak zajeli podívat jak vypadáte a trochu psychicky podpořit ;)
 
Na golfu se mi libi, ze kdyz mezi golfisty reknete, ze jdete nekam na hriste, tak vam vsichni poprejou hezkou hru... slajzy, 8, X, chcipnuti, upal... jsme proste takova fajn parta :D

Prostě závist. :-D

Kdo jde zítra? :)
 
Další rok, další léto, další krapet horké počasí, rekordy padají, potoky vysychají... a golfová hřiště, alespoň některá připomínají spáleniště.

Bojujete s vedrem? Kdo si dává v tomto vedru na posilnění likér z placatky? :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom