Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vedro, horko, hic... na golfu

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Negolfové vedro. Hrajete někde, jak to jde? A jak s vedrem bojujete a bojují maršálové? Rozváží se zmrzlina? Slabší povahy odpadají? A kolik toho vypijete? Co ferveje, kde jsou jako beton? A pro Jana Tleskače: už splnil golfovou výzvu hra v zimním oblečení?

Téma pro rozpálené léto. A golf. Cokoli.
 
Jestli dneska nekdo hrajete, tak klobouk dolu. Pres poledne se to snad ani neda. Ja budu chvili jen na drivingu, ale nevim, jestli si to na recepci nerozmyslim a nedam si jen ledovou kavu...
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
malej mel vcera trenink, na chcipnuti, za hodinu a pul vypil dva litry vody ( a to vodu bezne odmita pit :D ), kolegove z prace byli hrat rano - vcera, prisli totalne splaveni...ja dnesek teda odpiskala, trener ochorel a mozna dobre, uz ted je na padnuti....

u nas Ropice se jeste da- stromy, stin, Lipiny- mistrovske hriste- je o zdravi, tam jsou dlouhe, otevrene, rozpalene plochy.....
 
jj, jsem zvědav, co bude dneska říkat gang z České Lípy. :) Zadní jamky budou asi zážitek.
 
Starší syn chce jet dnes potrenovat, ale protože přijede že školy až v pět, pojedeme až na večer. A zítra nás čeká turnaj, jen devítka, v Broumově, tak to se asi ohřejeme. :cool: A oba kluci mají v neděli turnaj dětské tour na Starých Hamrech, ale tam je hodně stromů, les...je to Vysočina, to půjde ;)
 
Dneska je ideální počasí pro plnění golfové výzvy :D kdo by dal dneska hru v zimním oblečení? :cool:

Jako, je to lákavé. :-D Konečně taky pořádné podmínky pro chlapy a ne pro slečinky!
 
Já byl včera v Hostivaři, ale až od šesti a celkem se to dalo. Mysl naplněná frustrací ze špatného kontaktu s míčem, neměla prostor pro spílání vedru. Nejhorší vedro, co jsem na golfu zažil, bylo na Ještědu při turnaji na 18 jamek. Žádný stín, obloha vymetená a teploty šplhající ke čtyřicítce. Druhou devítku jsem šel v podstatě v mrákotách, ale skóre mi pak řeklo, že v takovém stavu hraju o dost líp. Na posledním tříparu jsem na odpališti viděl přes načervenalou mlhu a trefil nearest to pin na 150 metrů :D Asi bych měl vyrazit na hřiště...
 
jj, jsem zvědav, co bude dneska říkat gang z České Lípy. :) Zadní jamky budou asi zážitek.
Nevím koho počítáš do gangu ;), ale já tam budu, jako v pondělí a v úterý, zase asi kolem sedmý večer, to je v pohodě :cool:
 
Jestli dneska nekdo hrajete, tak klobouk dolu. Pres poledne se to snad ani neda. Ja budu chvili jen na drivingu, ale nevim, jestli si to na recepci nerozmyslim a nedam si jen ledovou kavu...
Pohodicka :D
 
Ceskolipsky gang hlásí vedro, bouřka, vichřice, průtrž mračen, takže nic. :mad:
 
Jste pěkný hamouni, koukám na to na radaru. Všechnu vodu si stáhnete pro sebe a my tady jsme jak ryby na suchu.:p
Ps. nevypadá to fakt moc hezky.
 
Jste pěkný hamouni, koukám na to na radaru. Všechnu vodu si stáhnete pro sebe a my tady jsme jak ryby na suchu.:p
Ps. nevypadá to fakt moc hezky.
Už je jenom dusno a zataženo. Takže jedu.
 
Už je jenom dusno a zataženo. Takže jedu.
Na parkovišti vetvičky, nejde elektrika,ale hřiště vypadá mirumilovně. Jen si dám džus a posedim. A v neděli na turnaj. ;)
 

Přílohy

  • DSC_0025.JPG
    DSC_0025.JPG
    133,8 KB · Zobrazení: 288
Trénink se nekoná, Dana poslala bouřky a liják z Lípy k nám :eek:
 
Tak sprchlo, lehce. Venku je dneska docela příjemně... dneska řekl bych, ideál. :) Po těch vedrech. Nebojte, čekají nás zas!
 
U nás v HK to dnes vypadá znamenitě. Včera večer bouřka,vítr,déšť- dneska skoro vymeteno.
Odpoledne jedu potrénovat.
 
A zase tu máme docela teplo, bundy dolů, mikiny a odpoledne! :)

Na nejteplejší den v roce razíme s @mkopcak pokořit Karlštejn, jsem na nás zvědavej. Slabší kusy odpadají (@jan). Na Karlštejně sem nikdy nebyl - těším se. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom