Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Vedete si tréninkový deník?

Vedete si golfový tréninkový deník?


  • Hlasovalo
    32

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Vedete si tréninkový deník? Pokud ano, pochlubte se a inspirujte ostatní, jak vypadá, co je jeho součástí atd. Vyhodnocujete své tréninky? Ano, jak?
 
T
Vedete si tréninkový deník? Pokud ano, pochlubte se a inspirujte ostatní, jak vypadá, co je jeho součástí atd. Vyhodnocujete své tréninky? Ano, jak?
To mě ještě nenapadlo.😟
 
Hlasoval jsem nevedu. Myslím, že jediný potenciální kandidát je @NaBednu, minimálně je tady k tomu takové monotónní vlákno :).
Nevidím k vedení deníku žádný smysl, řeším pořád totéž dokola, mohl bych si to nekonečněkrát zkopírovat. A občas se něco rozsype, když na to nepřijdu sám, tak si zajdu k trenérovi, on mně řekne čím to je a buď rychle, nebo pomaleji to zase opravím.
 
Já taky nevedu, je to zatím stoprocentní ne. Ale není to škoda? Mnozí z nás si evidujeme reálné hry, trefené ferveje... Jsme posedlí statistikami že hry. Proč ne z tréninku? Asi proto, že je to nuda? říkám si, jestli takhle netrenuju značně neefektivně, pokud se řídím jen pocitem a krátkodobým plánem resp. krátkodobým vyhodnocením, co mi zrovna nejde. A jestli dokážu vyhodnotit dobře své případně pokroky jen podle pocitu z tréninku.

Btw @Sauron Já si třeba běžecký tréninkový deník psal. ;) Ale maraton jsem neubehl, já spíše jen ty desitky.
 
Hlasoval jsem nevedu. Myslím, že jediný potenciální kandidát je @NaBednu, minimálně je tady k tomu takové monotónní vlákno :).
Nevidím k vedení deníku žádný smysl, řeším pořád totéž dokola, mohl bych si to nekonečněkrát zkopírovat. A občas se něco rozsype, když na to nepřijdu sám, tak si zajdu k trenérovi, on mně řekne čím to je a buď rychle, nebo pomaleji to zase opravím.
A v tome vlákně je rovnou sdíilenej..... 😀
 
Já taky nevedu, je to zatím stoprocentní ne. Ale není to škoda? Mnozí z nás si evidujeme reálné hry, trefené ferveje... Jsme posedlí statistikami že hry. Proč ne z tréninku? Asi proto, že je to nuda? říkám si, jestli takhle netrenuju značně neefektivně, pokud se řídím jen pocitem a krátkodobým plánem resp. krátkodobým vyhodnocením, co mi zrovna nejde. A jestli dokážu vyhodnotit dobře své případně pokroky jen podle pocitu z tréninku.

Btw @Sauron Já si třeba běžecký tréninkový deník psal. ;) Ale maraton jsem neubehl, já spíše jen ty desitky.
Já jsem max. půlmaratonec, na celý mne nepotkala forma a tělesná hmotnost, to bych musel sundat tak 8kg, abych se nezabil
Ale zaznamenávám v telefonu, a občas kouknu do historie.
 
Ano zapisoval jsem všechny odehrané rány včetně patování a včetně tréninku. Asi po třech letech a číslu 100000 jsem toho nechal.
 
Ježíš jasné že nevedu! K čemu? Vždyť já vlastně netrénuju... :eek: Hry si neeviduju, ty ofiko eviduje TeeTime. Já se chci hlavně bavit a být na čerstvém vzduchu s bezva lidmi. Ve svým věku už sportovní ambice fakt nemám. ( ale být ve vítězném týmu na Requo Cupu, mi bude neobyčejnou ctí!)
 
Ano zapisoval jsem všechny odehrané rány včetně patování a včetně tréninku.

Jestli to není tajné, mohl by si kousek ukázat pro inspiraci? Jde mi hlavně o ten trénink (patovani, krátké i dlouhé hry).
 
Jestli to není tajné, mohl by si kousek ukázat pro inspiraci? Jde mi hlavně o ten trénink (patovani, krátké i dlouhé hry).
Nic extra to nebylo. Obyčejný sešit, asi bych ho už ani nenašel. Mám celkem rád statistiky ( obyčejné, nic vědeckého ) a na vyhodnocení zapsaných údajů to úplně stačilo. Pár tabulek jsem si nakreslil a potvrdil si obecně známé okolnosti. Třeba, že průměrný rekreační hráč musí trénovat hlavně krátkou hru, aby se znatelně zlepšil. Což všichni víme, ale neřídíme se podle toho.😥 Bylo by to na dlouhé psaní. Rozhodně není pravda, co jsem kdysi někde četl, že musí začátečník odehrát aspoň 5000 ran, aby pochopil, co golf je a jestli mu půjde. Ale to tady netřeba nikomu vysvětlovat.
 
Odehral jsem hodne , hodne vic nez 5000 a furt mi to nejde
Tak je rozdíl 5000 míčků odehrát a odpálit ;)
 
3,3% uživatelů ano 90% ne, jsem jediný, ehm, to je vpořádku, já se v mnohém vymykám. Začal jsem si to psát abych se zlepšil někdy v roce 2006-7, detailně elektronicky 2014 a pořád v tom pokračuji. Dnes už vlastně jen ze setrvačnosti. Asi se tady nikdo nechce zlepšovat, na druhou stranu aspoň vím kdo je typický uživatel.
 
Upraveno:
Tak zlepšovat se tu chce určitě každý, ale nějaký deník stejně žádná záruka není. Já sleduju hlavně hru na hřišti, tzn. GIR, FIR, scrambling, počet patů, příhry do 100, 150m, mohu si pomocí gamegolfu filtrovat hry např. od nějakého data, třeba po nějaké změně od trenéra a podívat jaký přínos to má na hřišti, jak to změnilo statistiky. Pro případ nouze mám v bagu asi dvě A5 kde mám napsané věci, na které se musím soustředit a které mi poradil trenér.

Stejně bych do toho deníku neměl co psát, trenéra využívám jednou za čas a trénovat na driving chodím tak jednou za 14 dní, před hrou víceméně jen putting, často z auta rovnou na jedničku.
 
3,3% uživatelů ano 90% ne, jsem jediný, ehm, to je vpořádku, já se v mnohém vymykám. Začal jsem si to psát abych se zlepšil někdy v roce 2006-7, detailně elektronicky 2014 a pořád v tom pokračuji. Dnes už vlastně jen ze setrvačnosti. Asi se tady nikdo nechce zlepšovat, na druhou stranu aspoň vím kdo je typický uživatel.
Moje reakce se týká poslední věty...
 
3,3% uživatelů ano 90% ne, jsem jediný, ehm, to je vpořádku, já se v mnohém vymykám. Začal jsem si to psát abych se zlepšil někdy v roce 2006-7, detailně elektronicky 2014 a pořád v tom pokračuji. Dnes už vlastně jen ze setrvačnosti. Asi se tady nikdo nechce zlepšovat, na druhou stranu aspoň vím kdo je typický uživatel.
Jestli máš víc než 10 let pilného zapisování do deníčku HCP 54, tak kde udělali soudruzi z NDR chybu? :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom