Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

VEČÍREK VÍTĚZŮ 19.jamky 2017 (ZRUŠENO)

Stav
Uzamčeno.
Když mi do toho nic nevleze....
Přemejšlel jsem jestli tohle ignorovat, ale mě to prostě nedá. Chápeš, že si s tim kopec lidí dává práci, snaží se pro nás udělat hezký odpoledne a dávaj do toho nejen svůj čas, ale i peníze? Tohle je pro mě odpověď 12ti letýho klacka bez vychování...A chápu, že ti to je uplně u zadku a nic si z toho nevezmeš, ale mě se trochu ulevilo...
kdyz se jelo do Horehled, vlezl mi do toho vytopeny byt a padnul mi odvoz....jela jsem s 10letym ditetem a dvema bagy vlakem do Phy, tamodtud nas vzala Danca k Martinovi....stalo to za to....
kdyz byla Kunka, rozpadal se mi tym pred ocima, stalo me to spoustu vztekani, spoustu slz ( ti, co se jich to tyka, vi ) a vlezlo mi do toho nemocne dite a otekla pusa...a co ? a jela jsem...a stalo to za to :)

ano, ziju v pr*eli sveta, ale chci ty lidi kolem 19.jamky videt, takze se proste snazim...a nebudu placat o tom, ze jestli nebudu mit neco lepsiho, tak milostive dorazim...

( fuj, jsem protivna :D )
Nedokážu to jen tak přejít. Nechápu, proč tolik agresivní nenávisti. Ten člověk prostě konstatoval jak na tom je. V prvním momentu po oznámení o akci jsem váhala nad podobným vyjádřením, protože vzhledem k situaci v rodině taky netuším, jak na tom budu či co se na poslední chvíli pokazí. Nakonec jsem zvolila mlčení,s tim, že buď se budu moct na poslední chvíli ještě plnohodnotně přihlásit, nebo se pak přijedu nezávazně podívat bez nároku na jídlo a vše ostatní co pro řádně přihlášené bude. Hlavně u @Zuziky doufám, že se na tom podepsal stres, protože věřím, že to není za normálních okolností její styl.
Takže moje vyjádření k akci?
Když mi do toho nic nevleze....
 
Fakt jsem vyznela tak protivne? ;-) to ja nerada, jen... Rozlisuju sdeleni " ted neumim rict, ale kdyz to pujde, rada prijdu " a " kdyz mi do toho nic nevleze.. " ;-) Prave pro tu praci tech druhych s organizaci, prave kvuli tem lidem ;-) ( ale tak o mne se vi, ze kdyz si neco usmyslim... :-D)

Jen v tuto chvili to vypada, ze dorazim sama, prip. Se Stepankou ;-) dam vedet po vikendu ;-)
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
To vis, zas zapomenes buchtu doma, ale postel bys chtela :-D
Třeba by se mi povedlo něco na poslední chvíli někde koupit :D
 
Fakt jsem vyznela tak protivne? ;-) to ja nerada, jen... Rozlisuju sdeleni " ted neumim rict, ale kdyz to pujde, rada prijdu " a " kdyz mi do toho nic nevleze.. " ;-) Prave pro tu praci tech druhych s organizaci, prave kvuli tem lidem ;-) ( ale tak o mne se vi, ze kdyz si neco usmyslim... :-D)

Jen v tuto chvili to vypada, ze dorazim sama, prip. Se Stepankou ;-) dam vedet po vikendu ;-)
A nechtěla by sis při té příležitosti udělat i výlet k nám na sever? To už je jen kousek. 17. k nám, vlakem s 1 přestupem, a 18. spolu autem do Prahy.;)
 
To vis, zas zapomenes buchtu doma, ale postel bys chtela :-D
Nééé Danča má tu buchtu v lednici ještě od Kuňky!:D přeci se nebude péci s novou!:up:
 
Nééé Danča má tu buchtu v lednici ještě od Kuňky!:D přeci se nebude péci s novou!:up:
To víš, že ji chlapi doma sežrali už v pátek :rolleyes:
 
Nedokážu to jen tak přejít. Nechápu, proč tolik agresivní nenávisti. Ten člověk prostě konstatoval jak na tom je. V prvním momentu po oznámení o akci jsem váhala nad podobným vyjádřením, protože vzhledem k situaci v rodině taky netuším, jak na tom budu či co se na poslední chvíli pokazí. Nakonec jsem zvolila mlčení,s tim, že buď se budu moct na poslední chvíli ještě plnohodnotně přihlásit, nebo se pak přijedu nezávazně podívat bez nároku na jídlo a vše ostatní co pro řádně přihlášené bude.

V tom není žádná agresivní nenávist, to je bohapusté slušné vychování. Pojďme to otočit - Michal si tě poznamená jako příchozí, ty si zařídíš dopravu, ubytování, volno doma/ v práci...a den předem dostaneš zprávu stylu "Hele neklaplo to...". Přijde ti to v pohodě, že takhle by to mělo vypadat?
 
V tom není žádná agresivní nenávist, to je bohapusté slušné vychování. Pojďme to otočit - Michal si tě poznamená jako příchozí, ty si zařídíš dopravu, ubytování, volno doma/ v práci...a den předem dostaneš zprávu stylu "Hele neklaplo to...". Přijde ti to v pohodě, že takhle by to mělo vypadat?
Vyjádření: Když mi do toho nic nevleze.... nepovažuji za přihlášku. A dovolím si myslet, že ani @requo to tak nechápe.
 
Vyjádření: Když mi do toho nic nevleze.... nepovažuji za přihlášku. A dovolím si myslet, že ani @requo to tak nechápe.

Ano, já také ne. Považuji to za vrchol neúcty ke komukoli, co něco pořádá. Protože mu nestojím ani za kompletní větu.
 
Ano, já také ne. Považuji to za vrchol neúcty ke komukoli, co něco pořádá. Protože mu nestojím ani za kompletní větu.
No comment. Nebudu hledat tvoje nekompletní věty. Děláme to všichni.
 
No comment. Nebudu hledat tvoje nekompletní věty. Děláme to všichni.

Prosím nedávej mne do stejného pytle s vámi, skutečně do něj nepatřím.
 
Prosím nedávej mne do stejného pytle s vámi, skutečně do něj nepatřím.
To by mě skutečně nenapadlo. Už jen proto, že nemám ve zvyku lidi pytlovat. Z mé strany končím tuto diskuzi.
 
Prosím @requo o přesunutí předchozí diskuze do stoky (už sem tam dlouho nebyl) a mé odhlášení z akce.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom