Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

VEČÍREK VÍTĚZŮ 19.jamky 2017 (ZRUŠENO)

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Večírek vítězů 19.jamky

Kdy: sobota 18.11.2017 od 14:00 - 22:00+
Kde: 3par Zbraslav Praha, (http://www.par3.cz/, Par3, K Radotínu 15, 156 00, Praha 5 - Zbraslav)
Cena: 350 Kč (raut, organizace, vnořenky, welcome drink..; pití a příp. jídlo mimo raut si platí každý sám...)

vecirek-vitezu.png



Vážení přátele, golfistky a golfisti, členové staří i noví 19.jamky!

S kapitánem a vicekapitánem českého týmu @JanKostalCZE a @doktordee si Vás dovoluji pozvat na slavnostní zakončení golfové sezóny 19.jamky, na Večírek vítězů RequoCupu 2017. Češi se rvali v dvoudenním kláním jako lvi a porazili moravskoslezskou orlici, večírek se tedy ponese v jejich barvách. Zváni jsou všichni z 19.jamky, účastníci RequCupu jak z českého tak moravského týmu plus přátelé. Hlavním bodem programu je slavností předání putovního poháru vítěznému týmu, pár slov k 19.jamce a volnočasová společenská zábava na golfové akademii, aneb co počasí dovolí.

Těšíme se v sobotu na viděnou, prosím, dejte do vlákna vědět, kdo dorazí.


---

Orientační program (bude upřesněno, především s ohledem na počasí a počet přihlášených):
  • 14:00 - 15:00 zahájení
  • 15:00 - 17:00 dle počasí patování na Himalájích,
  • 17:00 - 18:00 Vyhlášení vítězů RequoCup 2017
  • 18:00 - 20:00 dle počasí noční nearest se sázkou do banku (příp. indoor)
  • 20:00 - 21:00 Blok 19.jamky
    • krátké ohlédnutí za rokem 19.jamky
    • Golfová výzva 2017 a její vyhlášení
    • různé
  • 21:00+ Možná přijde i Koudelník! :)
Co s sebou:
  • dobrou, pohodovou náladu, chuť se bavit
  • pro zájemce o hry putter + jednu wedge (bude možnost i půjčit si na místě)
  • monost indooru - pak holí trochu víc
Možnosti ubytování v okolí:

Přihlášení účastníci Večírku vítězů - aktuálně: 9
 
Upraveno:
Jáááá, jáááá, jááááááááá!!! Edit: ještě si to rozmyslim, maj Bernarda...:vomit:
 
Ja se hlasim a tesim se na Koudelnika :D :D :D
 
Uz tam budem??
 
Když mi do toho nic nevleze....
 
Když mi do toho nic nevleze....

Přemejšlel jsem jestli tohle ignorovat, ale mě to prostě nedá. Chápeš, že si s tim kopec lidí dává práci, snaží se pro nás udělat hezký odpoledne a dávaj do toho nejen svůj čas, ale i peníze? Tohle je pro mě odpověď 12ti letýho klacka bez vychování...A chápu, že ti to je uplně u zadku a nic si z toho nevezmeš, ale mě se trochu ulevilo...
 
Když mi do toho nic nevleze....

kdyz se jelo do Horehled, vlezl mi do toho vytopeny byt a padnul mi odvoz....jela jsem s 10letym ditetem a dvema bagy vlakem do Phy, tamodtud nas vzala Danca k Martinovi....stalo to za to....
kdyz byla Kunka, rozpadal se mi tym pred ocima, stalo me to spoustu vztekani, spoustu slz ( ti, co se jich to tyka, vi ) a vlezlo mi do toho nemocne dite a otekla pusa...a co ? a jela jsem...a stalo to za to :)

ano, ziju v pr*eli sveta, ale chci ty lidi kolem 19.jamky videt, takze se proste snazim...a nebudu placat o tom, ze jestli nebudu mit neco lepsiho, tak milostive dorazim...

( fuj, jsem protivna :D )
 
a kdy se rozjede skládání pokojů....:D
 
Doplněn úvod o nově přihlášené, kdy to na konec někomu nevyjde, tak se holt nedá nic dělat. :)

Potřebujeme tu informaci hlavně kvůli organizaci doprovodného programu a množství jídla na raut, které se má objednat.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom