Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Večírek vítězů 19.jamka IndoorCUP 2017/18 - Praha, Anděl (Tradice) - čt 29.3. od 18:00

V kalendáři akcí 19.jamky: 29-03-18

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Výstřižek.PNG


Kdy: čt 29.3. od 18:00
Kde: Praha, Anděl - Tradice (http://www.tradiceandel.cz) - Radlická 806/18
Co: Jídlo, pivo, pokec a ...vyhlášení vítězů IndoorCUP - REAL i VIRTUÁL
Za kolik:
vstupné lidové - 0 Kč.

Před hlavní sezónou setkání v teple ku příležitosti vyhlášení vítězů IndoorCUP - jak divize REAL, tak VIRTUAL. Akce zcela společenská, nekonfliktní - prostě pokec o túře, golfu, a 19.jamce. Kdo z účastníků túry nebude moci dorazit a umístí se na čelných místech - tomu bude cena předána dodatečně (poštou, předáním...)!

Přihlášení účastníci:
 
Upraveno:
Kdo má pak tip na nějakou restauraci se salonkem, sem s tím. :) Širší centrum, dostupnost metra, Praha.
 
A když to říkám, že po mě @requo jde, tak mi nikdo nevěří...:cry::cry::cry::p
 
Upravil jsem anketu, byla by škoda, kdyby výletnici do Turecka (3 účastníci REAL túry se nemohli případně účastnit). Kdo kdy může? Vzhledem k termínu už to bude těsně před zahájením plné sezóny, takže i takové více golfové. Každý z účastníků večírku, kdo se účastni REAL/VIRTUAL na místě si bude moci vybrat se stolu cen, takový už náš standard, plus na nejlepší čekají ceny sponzorů (GolfGear, Hořehledy) a poháry.

Níže jmenuji pár těch, co vím, že jsou aktivnější na jamce, aby vás to koplo.

REAL: @doktordee, @Jerry, @JanKostalCZE, @Marklar, @jan, @LaĎa
VIRTUAL: @Lefty, @Helldriver, @jan.taraba, @Mirda, @Tomáš Kloud, @HonzaS

Samozřejmě hlasujte i další, vyhlašování bude jen chvíli, rádi vás uvidíme. :)
 
Upraveno:
Místo a čas vybráno - skorem nikdo pro nic nehlasoval (anketu jsem smazal - ty tři hlasy nemají moc smysl). :) Víc upravený úvodní příspěvek, akce se bude konat před Velikonocemi a volným pátkem. Tzn. ve čtvrtek 29.3. na Andělu - restaurace Tradice (http://www.tradiceandel.cz).

Rezervováno cca 20 míst, týden před akcí tam upřesním. Prosím, kdo může dorazit - doražte a přhlašte se tu. Akce je určena i pro neúčastníky indooru - je potřeba publikum na pár prchavých okamžiků slávy. :)
 
To zní jako zajímavá příležitost vystoupit z anonymity internetu a zkusit zapadnout do místní komunity. Anděl je blízko, dá se spojit s devítkou po práci v Hodkovičkách (kdyby se chtěl někdo přidat). Takže jdu dělat křoví vítězům...
 
Ja bohuzel budu v letadle :(
 
Jdu
Taky jdu
To zní jako zajímavá příležitost vystoupit z anonymity internetu a zkusit zapadnout do místní komunity. Anděl je blízko, dá se spojit s devítkou po práci v Hodkovičkách (kdyby se chtěl někdo přidat). Takže jdu dělat křoví vítězům...

Prima, počítám s vámi
 
Ahoj, my asi už ve čtvrtek odjíždíme na velikonoce. Ještě to ověřím, ale na 90% to nevidím nadějně.
 
Já Vám chlapci taky snad přijdu zatleskat a dát nějaký ten žejdlík :) ... píšu si do kalendáře.
 
Nástěnka doplněna. Prima. Přijďte.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom