Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Večírek vítězů 19.jamka IndoorCUP 2017/18 - Praha, Anděl (Tradice) - čt 29.3. od 18:00

V kalendáři akcí 19.jamky: 29-03-18

Stav
Uzamčeno.
Můžu taky? :)

Jasně. Musíš jen povinně vítězům dopřát minutu slávy ve svitu baterky (jsme malé fórum, na reflektory jsme se ještě nezmohli).

Píšu tě.
 
Jasně. Musíš jen povinně vítězům dopřát minutu slávy ve svitu baterky (jsme malé fórum, na reflektory jsme se ještě nezmohli).

Píšu tě.
Baterku s sebou?
 
To zní jako zajímavá příležitost vystoupit z anonymity internetu a zkusit zapadnout do místní komunity. Anděl je blízko, dá se spojit s devítkou po práci v Hodkovičkách (kdyby se chtěl někdo přidat). Takže jdu dělat křoví vítězům...
Musím se omluvit, ale zřejmě zaslepen pouze golfovými myšlenkami jsem si nedal 5 k 5ti a neuvědomil si, že to je Zelený čtvrtek čili tradice pití zeleného piva s kamarády tady u nás. Ač nerad, musím se odhlásit a hledat jinou příležitost, kdy se s vámi setkat.
 
Už tento čtvrtek, večírek vítězů. Kdo se nepřihlásil, přihlašte se. Rádi vás uvidíme.

Podrobnosti a seznam zatím přihlášených - viz první příspěvek tohoto vlákna. :)
 
@RobertSlajs doufám, že to +1 bude ženská :eek: abych tam nebyla jediná. Skoro bych měla pocit, že kazim pánskou jízdu. :devil:
 
Právě jsem se přihlásil na pátek do Písku na turnaj. Tak doufám, ze to bude poklidný krátký večírek.
....... Nebo naopak uvidím zítra na drivingu. Oproti loňsku mám pocit, ze mi zima v kojích v Hodko spis ublížila. Zatím to vypadá, ze zimním tréninkem jsem dráhu letu nijak nevypiloval, třeba to uvolnění vyladím večer před hrou :p
 
Připomínka. Už zítra! od 18:00, já tam budu 17:00+. Rezervace na jméno "19.jamka"

Kde: Praha, Anděl - Tradice (http://www.tradiceandel.cz) - Radlická 806/18
Co: Jídlo, pivo, pokec a ...vyhlášení vítězů IndoorCUP - REAL i VIRTUÁL
Za kolik:
vstupné lidové - 0 Kč.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom