Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Večírek vítězů 19.jamka IndoorCUP 2017/18 - Praha, Anděl (Tradice) - čt 29.3. od 18:00

V kalendáři akcí 19.jamky: 29-03-18

Stav
Uzamčeno.
Musím se omluvit, zítra to nedám. :cry:
 
Pokud nejde @Dana, nejdeme ani my. Z pracovních důvodů to bohužel nedáme.
Aby ste se z tý práce nepos...li. :vomit:
Je to škoda, ale na druhou stranu si budu moct historky o tvé Turecké golfové anabázi beztresně náležitě přibarvit.:p
 
Jsem na místě. Připraveno. Ale fotka, až tu nebudu sám. :-D
 
Rozdano
68784FB1-8EA4-4CE1-9559-156148E27423.jpeg
 
Upraveno:
Zdravím všechny z Valašska. Pozor na levnou slivovici, pokud ji budete pít... To není jak s HCP. Čím nižší, tím lepší:p
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Díky všem co dorazili. Bylo to prima. Tak zase příště. @RobertSlajs se musel uškytat! :)

Jinak @Pitching měl spoustu užitečných podnětů. Že tedy je bychom měli přejmenovává Veterány fora na něco více mladistvého a honosnějšího - ze se nechce dopracovat k Veteránovi, ze je ještě mladý kluk!

Prosím tedy moudré osazenstvo o rady, co s tím. Můj navrh “stařešina” taky prý nic moc.
 
Upraveno:
Taky jste si všimli na Michala neobvyklé množství překlepů? Tolerujte mu to prosím, včera do sebe naklopil asi 5 nebo 6 birelů a to je výkon na speciální odznak(záměrně nepíšu odznáček) :p:p:p
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Zdravím všechny z Valašska. Pozor na levnou slivovici, pokud ji budete pít... To není jak s HCP. Čím nižší, tím lepší:p
Zaplaťpánbu na paňáky včera nedošlo.;)
 
Jinak @Pitching měl spoustu užitečných podnětů
@Pitching navykládal spoustu píčovin, to jo ... ale nazývat je užitečnými podněty:eek:, to si ještě pod vlivem těch birelů:p:p:p
Já jsem s veteránem spokojenej ;)
 
Včera to bylo dobrý, ceny krásný ... prostě spokojenost :) Snad se zase někdy do tý Prááhy podíváme.

Uděláme setkání na severu. Grabštejn a okolí zní skvěle.
Prima, akce za námi, vlákno uzamykám. Díky všem za účast, bylo to fajn.

Diskuse k hodnostem zkopírována/přesunuta do samostatného vlákna: Hodnosti 19.jamky
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom