Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Váš první golfový set a hole

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Někteří z nás se tomuto příšernému sportu (ano, mluvím o golfu a zrovna minule se mi nedařilo :) věnujeme mnoho let. Samozřejmě víme, že za všechno mohou špatné hole, tedy často je měníme, páč věříme, že bude lépe. A někteří z nás si i namlouvají, že jim to s jinými holemi více sluší. Vzpomenete si, jaké byly vaše první hole, proč jste si je pořídili (zrovna tyto: náhoda, dárek, doporučení, staré hole po kamarádovi...), kolik stály, jak se vám s nimi hrálo, kde je jim teď konec a jak dlouho vám vydrželi? A vyhrabete fotku?
 
Upraveno:
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Prvni hole byly Pro Kennex. Dostal jsem je darem... byly v zlutem bagu. Fotku uz nemam, ale hralo se s nimi asi dobre... co ja vim, ja s nimi "nehral" - pouze mlatil o zem. :D
 
Tak moje první hole byl kompletní set značky Powerbilt, vč. putteru a celé sbírky dřev. Koupil jsem je přes známého do začátku a sloužily asi půl roku, pak jsem přešel na TM Burner Plus.
Fotku už nevyhrabu.
 
Tak já nehraju tak dlouho, ale...můj první set jsem koupila na nějakým bazaru na netu, vůbec jsem netušila co mám koupit a jak to má vypadat. Tohle bylo levný, bylo toho hodně a mělo to i bag :D:D Byl to set Silverine, na grafitu, koupila jsem to za 1.600,-, a za stejnou cenu jsem to před dvěma lety prodala. Takže dobrý ne? Dosud hraju se setem TopFlite, opět z druhé ruky a o tomto víkendu jsem se rozhodla se odměnit a koupit si nová železa. Takže dnes si jedu vyzvednout sadu želez Wilson.
Jo a tady je fotka toho prvního setu, prodala jsem ho tady na levnogolfu.;)
[GALLERY=media, 626][/GALLERY]
 
Moj prvy set bol stary Macgregor na grafite ... tym "stary" myslim fakt stary, cez 20 rokov. A napriek tomu som sa s nim dostal na 25 HCP. Fotka nebude ... neboli vobec fotogenicke :D
Na druhu stranu s novym Tejlormi som asi o 20m dlhsi, presnejsi a tak nejak sa lepsie umiestnujem ;) takze asi to nie je len rukami, ako sa hovori ...
 
Můj první set byl Masters, který jsme dostal od bráchy, když si koupil nový. Hole vydržely asi 2 roky, a když jsme se dostal na HCP 30 koupil jsem nové a tyto prodal. Jako žádný zásadní rozdíl jsem mezi novými a těmito nepozoroval, změna přichází až teď s trochu jiným držením.

IMG_3434.JPG
 
John Letters. Je to tak dávno, že rok před tím dozrálo hnědý uhlí. Od r. 2006 hraju Pingama. Furt stejně blbě, akorát už to neřeším. Naučil jsem se chodit rychle a ironicky komentovat svoje výkony, takže spoluhráči ve flightu mají záchvaty smíchu a hrajou stejně blbě jako já.
Jo, tak já zas jdu
 
Top Flite 10 holí s takovým polobagem. Putter z jakéhosi hliníku či co. Vydržely rok a kousek. Původní cena byla tak 4 tisíce i s dvoukolákem vozíkem, (přesně nevím), prodal jsem je myslím za 500, od té doby 3 majitelé, shodou okolností všechny znám (ale na pohyb holí nemám žádný vliv.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ten počítač má paměť jako slon..:):):)
 

Přílohy

  • Fotografie0014.jpg
    Fotografie0014.jpg
    151,3 KB · Zobrazení: 251
  • Fotografie0310.jpg
    Fotografie0310.jpg
    122 KB · Zobrazení: 260
Moje první hole byly také od tenisového výrobce Pro Kennex, byla to půl sada, 6 holí i s putterem. Byly na grafitu. Pořídil jsem je v roce 1999 a stály tenkrát asi 23000 KČ. Fotku bohužel nemám. Zajímavé na nich bylo, že tam byly železa jako 8 a ½, 5 a ½, aby nahradily mezery mezi holemi, které tam nebyly. V té době nebylo ještě hodně hřišť, ani shopů. Golfový obchod měla pod palcem jen Intermedia Grexim, proto ty ceny.
 
První hole opravdu historické MacGregory, které mi tak 15 let stály v pokoji (předtím několik let ležely nehnutě v kumbálu), a asi do smrti budou (dokud bude místo kde skladovat). Putter mimochodem asi budu požívat ještě hodně dlouho. HCP jsem s nimi nezlepšil, ale získal.
 

Přílohy

  • IMG_20180628_2221044.jpg
    IMG_20180628_2221044.jpg
    92,5 KB · Zobrazení: 235
Ja vzal na zacatek Ben Sayers CG1, protoze mi napsali, ze novejsi model je jen v cervene a kamos ma wilsony, tak jsem chtel zkusit neco jineho....
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom