Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

VÁNOČNÍ VEČÍREK VÍTĚZŮ 19.JAMKY 2019 - pá 29.11. Praha, Krč (Na Ledárnách) od 18:00

V kalendáři akcí 19.jamky: 29-11-19

Stav
Uzamčeno.
Hele, kde to má? taková ostuda s 19.jamkou by byla nezapomenutelná :cool:
Já bych byl pro nějaký zpestření. Upřímně řečeno to bude dost vopruz. Je to společnej maturák 4 tříd maturantů a ještě tam budou 4 třídy prváků s nějakým čímsi. Za nás to nebylo, ale teď je to prej normální. Takže to bude v podstatě jeden dlouhej ceremoniál, při kterém bych měl sledovat stužkování zhruba 250-ti cizích parchantů kvůli jednej neteři. Vlastně vůbec netuším, proč se tomu říká "ples". Budu se muset hodně rychle zmazat ...
 
Ahoj vespolek.
Do poslední chvíle jsem nevěděl, jak na tom budu, ale časově to nezvládám.
Jedu na víkendové školení rozhodčích do Krumlova, které dělá kamarád.
Mrzí mě to, ale oboje nezvládnu
 
Nevím, jak dlouho tam budete sedět, ale teoreticky bych mohl až někdy kolem 21 hodiny...Bohužel musím na sedmou pro dětičky k babičce a než se vrátím a dostanou do postele bude půl deváté...takže mi fleka nedržte :(
 
Jelikož Na Ledech dost striktně dodržují zavíračku tak to budeš mít tak na dvě..🍻🍺
 
Jelikož Na Ledech dost striktně dodržují zavíračku tak to budeš mít tak na dvě..🍻🍺
a fakt tam mají jen Staropramen?
Já nakonec jsem rád, že je to v téhle končině, protože musím pro věci do akvária, kde obchod je nedaleko.
Takže nakonec, dobrá volba @requo
 
Nevím, jak dlouho tam budete sedět, ale teoreticky bych mohl až někdy kolem 21 hodiny...Bohužel musím na sedmou pro dětičky k babičce a než se vrátím a dostanou do postele bude půl deváté...takže mi fleka nedržte :(
No já jedu odpoledne z Lednice u rakouských hranic......
 
Vypadá to, že budu moci přijít. Vážně tam zavírají už v 10? Co je tohle za pořádky?
 
Prostě zavírají na zavíračku.. jediný kdy nás nechali o chvilku dýl když jsme čuměli na NHL co se hrálo v Praze..
 
Prostě zavírají na zavíračku.. jediný kdy nás nechali o chvilku dýl když jsme čuměli na NHL co se hrálo v Praze..
Jako ok, jen proč mají zavírací hodinu v pátek v 10? Doufám je poblíž nějaké další útočiště :)
 
Vypadá to, že budu moci přijít. Vážně tam zavírají už v 10? Co je tohle za pořádky?

Ok, mám tě poznamenanáno. Fajn. :up: :)
 
Závěrečné Info k zítřejšímu setkání

přihlášení účastníci:
@requo, @JanKostalCZE, @ati, @Vojtys_1, @mkopcak, @karlos + 1, @macdav, @Marcela, @doktordee, @DzejBee, @Yahuu, @Dana, @Marklar, @PFP, @Martin73, @NaBednu, @JardaK

Kde: Šenkýrna na Ledárnách (https://www.senkyrna.cz/senkyrna-na-ledarnach - Točitá 274/46, Praha 4 - Krč (viz mapa)

Oficiálně zhruba od 18:00, rezervace by měla být na jméno 19.jamka. Ve spodním patře restaurace (tzn. vlézt dovnitř a do podzemí). Já budu na místě od cca 16:30. Naprostá většina z přihlášených mě znáte, nováčci jsou vlastně přihlášeni jen dva - tak ty to budou mít jako bojovku. Na stole budou poháry. Nebo nějaký praporek 19.jamka. Vymyslím. Zhruba 18:30-19:00, až budeme všichni, bude ofiko program:
  • vyhlášení Tour19 (brutto/netto)
  • vyhlášení Jamovka 2019
  • pár info o Golfové výzvě (pochvala)
  • a info zhruba co a kam příští rok.
  • následně - družení se
Parkování: v okolí je možné, dle místních jsou tam modré zóny, ale cedule jsou přeškrtnuté, mělo by platit až od prosince. Jinak kdyby bylo plno, tak určitě se místo dá najít u poliklinika Budějovická. Restaurace standardně zavírá v deset - dle předchozích let jsme většinou stejně nevydrželi déle, ale pokud bude chuť a zájemci, tak se přesuneme někam kolem. .)

---

Večírková speciální nabídka - kdyby někdo z účastníků večírku měl zájem o golfový ručník 19.jamky (ty špindíry, co máte na begu - děs a hrůza občas, už vyměnit! :-D Speciální cena: 290 Kč/ks (běžně za 390 Kč). Dejte vědět, ať ho vezmu s sebou.

39-3-533x400.jpg Výstřižek-2-542x400.png

Zítra ahoj! :)
 
Upraveno:
Závěrečné Info k zítřejšímu setkání

přihlášení účastníci:
@requo, @JanKostalCZE, @ati, @Vojtys_1, @mkopcak, @karlos + 1, @macdav, @Marcela, @doktordee, @DzejBee, @Yahuu, @Dana, @Marklar, @PFP, @Martin73, @NaBednu, @JardaK

Kde: Šenkýrna na Ledárnách (https://www.senkyrna.cz/senkyrna-na-ledarnach - Točitá 274/46, Praha 4 - Krč (viz mapa)

Oficiálně zhruba od 18:00, rezervace by měla být na jméno 19.jamka. Ve spodním patře restaurace (tzn. vlézt dovnitř a do podzemí). Já budu na místě od cca 16:30. Naprostá většina z přihlášených mě znáte, nováčci jsou vlastně přihlášeni jen dva - tak ty to budou mít jako bojovku. Na stole budou poháry. Nebo nějaký praporek 19.jamka. Vymyslím. Zhruba 18:30-19:00, až budeme všichni, bude ofiko program:
  • vyhlášení Tour19 (brutto/netto)
  • vyhlášení Jamovka 2019
  • pár info o Golfové výzvě (pochvala)
  • a info zhruba co a kam příští rok.
  • následně - družení se
Parkování: v okolí je možné, dle místních jsou tam modré zóny, ale cedule jsou přeškrtnuté, mělo by platit až od prosince. Jinak kdyby bylo plno, tak určitě se místo dá najít u poliklinika Budějovická. Restaurace standardně zavírá v deset - dle předchozích let jsme většinou stejně nevydrželi déle, ale pokud bude chuť a zájemci, tak se přesuneme někam kolem. .)

---

Večírková speciální nabídka - kdyby někdo z účastníků večírku měl zájem o golfový ručník 19.jamky (ty špindíry, co máte na begu - děs a hrůza občas, už vyměnit! :-D Speciální cena: 290 Kč/ks (běžně za 390 Kč). Dejte vědět, ať ho vezmu s sebou.

Zobrazit přílohu 9039Zobrazit přílohu 9040

Zítra ahoj! :)
hlásím, že mám zájem o ručník + pojedu z Karlína a Praha bývá k večeru docela špatně průjezdná - tak případně omluv menší zdržení, dorazím určitě! R
 
Potvrzuji modré zóny od prosince, v pátek večer se v blízkém okolí většinou zaparkovat dá, neb pražáci odjíždějí na víkendové haciendy.. :D
 
Potvrzuji modré zóny od prosince, v pátek večer se v blízkém okolí většinou zaparkovat dá, neb pražáci odjíždějí na víkendové haciendy.. :D
a vesničani najíždějí na víkenové radovánky.... :devil:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom