Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

VÁNOČNÍ VEČÍREK VÍTĚZŮ 19.JAMKY 2019 - pá 29.11. Praha, Krč (Na Ledárnách) od 18:00

V kalendáři akcí 19.jamky: 29-11-19

Stav
Uzamčeno.
Tak nakonec bych to možná na konec stihla. Program je do dvou, tak bude záležet na stavu a propustnosti D1. :oops:

Prima, píšu si. Hospoda je na správném konci Prahy - s ohledem na D1. :)
 
Já pravděpodobně nedorazím ... jednak proto, že na mě tentokrát nezbude žádná cena 😜 a jednak proto, že jdu v půlce měsíce na operaci na zmenšení prsou a nevím jestli budu do 14 dnů ready na mejdan.:rolleyes:
 
Já pravděpodobně nedorazím ... jednak proto, že na mě tentokrát nezbude žádná cena 😜 a jednak proto, že jdu v půlce měsíce na operaci na zmenšení prsou a nevím jestli budu do 14 dnů ready na mejdan.:rolleyes:
Ty, nedělej to. Přestaneš bejt sexy.🤪
 
Dorazím.
Jen budu zřejmě v týmu @JanKostalCZE , tzn. na Kofole a navíc budu muset kolem 20:30 vypadnout za zimní formou golfu = na hokej.
 
Dorazím.
Jen budu zřejmě v týmu @JanKostalCZE , tzn. na Kofole a navíc budu muset kolem 20:30 vypadnout za zimní formou golfu = na hokej.

Prima, těším se na kapitána žraloků! :up:
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
U mě je to jeden velký otazník...Budu to vědět až toho 29.
30. máme docela velkou rodinnou oslavu a je otázka, zda odjedu už v pátek, zda budu moct nechat děti u babičky...takže zatím neslíbím :(
 
Aktuálně je výroční večírek vítězů 19.jamky přihlášeno cca 14 lidí, viz první příspěvek:

Dorazí:
Kdopak se ještě přidá? Rádi vás uvidíme.

Vyhlásíme vítěze celoročních akcí (ty, co dorazí), zatleskáme jim, povíme si o plánech na příští rok, pomluvíme ty, co nedorazili a tak. Jako vždycky. :)

Já mohu nabídnout dopravu zpět směr jihozápad, jedu večer po akci zpátky do Hořehled.
 
Aktuálně je výroční večírek vítězů 19.jamky přihlášeno cca 14 lidí, viz první příspěvek:

Dorazí:
Kdopak se ještě přidá? Rádi vás uvidíme.

Vyhlásíme vítěze celoročních akcí (ty, co dorazí), zatleskáme jim, povíme si o plánech na příští rok, pomluvíme ty, co nedorazili a tak. Jako vždycky. :)
Ráno po cestě do práce jsem někde četl, ze proběhne “křest kofolou” s @Martin73 a @NaBednu se přijde podívat, asi tu pár lidí napsaných není :)
 
Ano je pravda,že jsem se o Večírku zmínil v jiném vláknu, a teď bych tedy oficielně
požádal o zařazení na výše uvedený seznam. Díky @Martin73
 
Ano je pravda,že jsem se o Večírku zmínil v jiném vláknu, a teď bych tedy oficielně
požádal o zařazení na výše uvedený seznam. Díky @Martin73

Počítáme s Tebou, prima :up:
 
jak to sleduju, je to s tebou občas tak nějak "na bednu"! ;) :)
Nebuď hnusnej na nemocnýho člověka ... prostě je to schyzofrenická šlechtična (ráda si oniká), tot vše 😂 😜
 
My dva s Lukášem dopředu zdravíme všechny zúčastněné notoriky a omlouváme se, že nedorazíme. Mladá @Pitching - ová má maturitní ples a jelikož ctíme heslo "Rodina nade vše" , musíme upřednostnit tuto akci.
 
My dva s Lukášem dopředu zdravíme všechny zúčastněné notoriky a omlouváme se, že nedorazíme. Mladá @Pitching - ová má maturitní ples a jelikož ctíme heslo "Rodina nade vše" , musíme upřednostnit tuto akci.
Hele, kde to má? taková ostuda s 19.jamkou by byla nezapomenutelná :cool:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom