Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

VÁNOČNÍ VEČÍREK VÍTĚZŮ 19.JAMKY 2019 - pá 29.11. Praha, Krč (Na Ledárnách) od 18:00

V kalendáři akcí 19.jamky: 29-11-19

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
vanoce-vecirek.jpg


VÁNOČNÍ VEČÍREK VÍTĚZŮ 19.jamky 2019

Kdy: pá 29.11.2019 od 18:00
Kde: Šenkýrna na Ledárnách (https://www.senkyrna.cz/senkyrna-na-ledarnach - Točitá 274/46, Praha 4 - Krč (viz mapa)
Co: Jídlo, pivo, pokec, golfová témata, fotky...
Za kolik: vstupné lidové - 0 Kč

Nechte se pozvat na každoroční večírek vítězů akcí 19.jamky. Poblahopřejeme společně těm nejlepším z Tour19, prvního ročníku Jamkovky 19.jamky, třetího ročníku Golfové výzvy. Poklábosíme a pomluvíme všechny, co nebudou na místě, v některém případě i ty, co budou. Zavzpomínáme na golfovou sezónu, vyměníme si zkušenosti a hlavně - uvidíme se zase pohromadě. A podle chuti každého golfisty: pojíme, popijeme... a pak uvidíme, kam a kdo potáhneme dál. :)

Přihlašte se prosím co nejdříve, kdo dorazí. Aby se včas rozšířila, nebo zúžila rezervace.

Orientační program:

18:00 - 19:00

  • scházení se na místě
19:00 - 20:00 - Program
20:00+
  • Pivokávolimo & golfnetworking

Přihlášení účastníci (zde do vlákna):
 
Upraveno:
jsem na kongresu v Lednici :( trochu z ruky
 
ja urcite prijdu :)
 
Dávám si do kalendáře a udělám maximum.
 
Dávám si do kalendáře a udělám maximum.
a razem to nabira na obratkach, to bude party roku!!
 
Doplněni přihlášení na úvod (díky) a upravena Budějovická v hlavičce dle přání @Marcela. :) Prostě jsem tu Budějovickou smazal (resp. nahradil slovem Krč).
 
Doplněni přihlášení na úvod (díky) a upravena Budějovická v hlavičce dle přání @Marcela. :) Prostě jsem tu Budějovickou smazal (resp. nahradil slovem Krč).
Omlouvám se z účasti. Už něco mám.
Užijte si to.🙂
 
Hmmm bohužel...odpoledne zubař (dlouhodobě objednáno) já s mladším synem, to nedám. Škoda...no, doufám, že se s vámi potkám jindy.
 
jsem na kongresu v Lednici :( trochu z ruky
Tak nakonec bych to možná na konec stihla. Program je do dvou, tak bude záležet na stavu a propustnosti D1. :oops:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom