Vánoční nabídky 2016 (akce/slevy)

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Různé vánoční nabídky/akce/slevy, které jsou výhodné a na které jste narazili, nebo jste byly s nimi osloveny a které by mohly zaujmout ostatní. Není určeno pro tapetování jedné značky a jejich akcí každý den. Diskuse možná a vítána. :)

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Začnu. :)

Teetime Store - vánoční nabídka (přilo mi na email asi jako většině): Nákup dárkového poukazu na zboží v jejich storu v hodnotě 1000,-, 2000,-, 3000,- a za to jedno fee z vybraného hřiště:

• Poukaz 1.000,- Kč - fee z A: Bechyně, Hradec Králové, Janov, Ještěd, Most, Podbořánky, Radíkov, Semily, Svratka, Teplice, Velké Karlovice, Zlín
  • Poukaz 2.000,- Kč - fee z A+B: Bítozeves, Čertovo Břemeno, Bohdaneč, Kotlina, Liberec, Hamry a slovenská hřiště
  • Poukaz 3.000,- Kč - fee z A+B+C: Františkovy Lázně, Kořenec, Nová Amerika, Štiřín a jiná slovenská hřiště

víze viz https://www.teetime.cz/Default.aspx#divTeeTimeOffers

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Requo řekl:
Začnu. :)

Teetime Store - vánoční nabídka (přilo mi na email asi jako většině): Nákup dárkového poukazu na zboží v jejich storu v hodnotě 1000,-, 2000,-, 3000,- a za to jedno fee z vybraného hřiště:

• Poukaz 1.000,- Kč - fee z A: Bechyně, Hradec Králové, Janov, Ještěd, Most, Podbořánky, Radíkov, Semily, Svratka, Teplice, Velké Karlovice, Zlín
  • Poukaz 2.000,- Kč - fee z A+B: Bítozeves, Čertovo Břemeno, Bohdaneč, Kotlina, Liberec, Hamry a slovenská hřiště
  • Poukaz 3.000,- Kč - fee z A+B+C: Františkovy Lázně, Kořenec, Nová Amerika, Štiřín a jiná slovenská hřiště

víze viz https://www.teetime.cz/Default.aspx#divTeeTimeOffers
Nevim, jestli jsem to blbe pochopil ja nebo ty :D podle me je to mysleno, ze za kazdy tisic mas 1 fee, ale cim vic utratis, tim lepsi dalsi dostanes, btw. nejsou to nijak dobra hriste :( 

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Já to chápu tak, že koupíš dárkový poukaz v nějaké hodnotě, který je platný do konce roku 2017, pro nákup zboží na jejich obchodě. No a ten někomu dáš, nebo si ho necháš. A za to, že ho koupíš, dostaneš možnost si vybrat jedno fee dle hodnoty koupeného poukazu. No jasně, že to nejsou excelentní hřiště, ale pokud někomu dát dárek a něco ví, že bude kupovat, tak lepší (trochu), než drátem do oka. :)

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
9,8
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Podbořánky, Čertovo Břemeno, Kotlina,...to jsou dle mého naopak výborná hřiště...

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Taky bych si vybral. To Certovo Bremeno, Terezin prip na dovolenou neco od nasich bratru.

Tak sup, dalsi zajimave nabidky?

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
podle me za nakup 3000 dostanes 3x fee po jednom z A B C. nebo se pletu??

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
JanKostalCZE: Jestli mas pravdu, tak je to hotova charita:)

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Jj, koukam na to ted podrobneji, nejspíš mas pravdu. To je mila nabidka. Snad to budou fee i na vikendy.

doktordee

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Tak Fee vouchery nejsou nijak omezené (čas / den v týdnu). Jen ten výběr... :( Buď daleko (Hazlov) a nebo šúťa hřiště (ostatní). :D

mirous007

Nováček+
Jméno
Miroslav
Přijmení
Černík
P/L
Pravák
19.jamka:
Představení
WITB
vše je moc daleko

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Mirek - jakto? Některé jsou v dostupné vzdáleosti i od Prahy, na jeden výlet jak dělané. :) 

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom