Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vanocní drevo

ArmadOon

Aktivní člen
Ahoj, k vanocum bych si chtel koupit 3 drevo a hybrid. Jenze nevim od jake znacky. Premyslim ze bych si zajel nekam na fiting abych si to otestoval. Je to dobry napad? Nikdy jsem na fitingu nebyl a chtel bych si pred nakupem overit jakou tuhost shaftu atd. Doporucite mi nejaky i fiting centrum . A ted hole! Libi se mi docela Ping, jak dřeva tak hybridy a i putter, ale i Cobra. Koupil bych si urcite ty nove modely. Mate nekdo zkusenosti? Nebo byste mi doporucili neco jineho?
 
Ahoj, k vanocum bych si chtel koupit 3 drevo a hybrid. Jenze nevim od jake znacky. Premyslim ze bych si zajel nekam na fiting abych si to otestoval. Je to dobry napad? Nikdy jsem na fitingu nebyl a chtel bych si pred nakupem overit jakou tuhost shaftu atd. Doporucite mi nejaky i fiting centrum . A ted hole! Libi se mi docela Ping, jak dřeva tak hybridy a i putter, ale i Cobra. Koupil bych si urcite ty nove modely. Mate nekdo zkusenosti? Nebo byste mi doporucili neco jineho?
Ahoj, nevím odkud jsi, ale dobrý fitting je například v Praze v Čechii (někde jim tu běhá reklama). Když jsem začínal tak jsem si koupil hybrida, protože se mi líbil. Když to začalo trochu létat, dále než 5 železo, tak jsem si dokoupil 5 dřevo. Později driver od stejné značky. Až po třech letech jsem šel na fitting a tam mi řekli, že jsem "regular" a tak. Vzhledem k ceně nových pingů je cena za fitting nic. No, škoda, že jsi se nezeptal dříve. Byl tu jeden co ví vše, ale v 9.42 hodin se asi, k mému smutku (na jeho příspěvky jsem se vždy těšil) s tímto fórem rozloučil. Budiž mu věčná sláva a ať má vždy zelené ferveje a ostrý obraz na projektoru :)
 
Ahoj, k vanocum bych si chtel koupit 3 drevo a hybrid. Jenze nevim od jake znacky. Premyslim ze bych si zajel nekam na fiting abych si to otestoval. Je to dobry napad? Nikdy jsem na fitingu nebyl a chtel bych si pred nakupem overit jakou tuhost shaftu atd. Doporucite mi nejaky i fiting centrum . A ted hole! Libi se mi docela Ping, jak dřeva tak hybridy a i putter, ale i Cobra. Koupil bych si urcite ty nove modely. Mate nekdo zkusenosti? Nebo byste mi doporucili neco jineho?

Ahoj,
možnost testování hybridů a fairwayových dřev je velmi omezené. Spousta značek ve svých fittingových balíčcích tyto hole nedodávají. V našem fittingcentru v Čechii je možné otestovat hybridy a dřeva značek Titleist a Cobra a hybridy naší americké značky Tour Edge. Současně s testováním probíhá měření vašeho švihu a všech dalších parametrů. Stejně tak se dají otestovat i puttery. Pokud by jste měl zájem, stačí se jen domluvit. :)
 
Ahoj, nevím odkud jsi, ale dobrý fitting je například v Praze v Čechii (někde jim tu běhá reklama). Když jsem začínal tak jsem si koupil hybrida, protože se mi líbil. Když to začalo trochu létat, dále než 5 železo, tak jsem si dokoupil 5 dřevo. Později driver od stejné značky. Až po třech letech jsem šel na fitting a tam mi řekli, že jsem "regular" a tak. Vzhledem k ceně nových pingů je cena za fitting nic. No, škoda, že jsi se nezeptal dříve. Byl tu jeden co ví vše, ale v 9.42 hodin se asi, k mému smutku (na jeho příspěvky jsem se vždy těšil) s tímto fórem rozloučil. Budiž mu věčná sláva a ať má vždy zelené ferveje a ostrý obraz na projektoru :)
Byl tu jeden co ví vše, ale v 9.42 hodin se asi, k mému smutku (na jeho příspěvky jsem se vždy těšil) s tímto fórem rozloučil. Nepřečetl jsem určitě všechny příspěvky, copak mi uniklo..?
 
Byl tu jeden co ví vše, ale v 9.42 hodin se asi, k mému smutku (na jeho příspěvky jsem se vždy těšil) s tímto fórem rozloučil. Nepřečetl jsem určitě všechny příspěvky, copak mi uniklo..?
To bylo jen takové jemné rejpnutí, ale jinak se stačí podívat na vlákno o Ypsilonce, resp. nejnovější příspěvky
 
Nejlepší fitting ever jsou kluci z www.golf59.cz - Milan Vatuch ma sidlo na ALbatrossu, pokud projdes jeho rukama pochopis co je to fitting, opravdu to neni o tom, ze ted je Cobra, ta ma 3 shafty a konecna :)
 
Nejlepší fitting ever jsou kluci z www.golf59.cz - Milan Vatuch ma sidlo na ALbatrossu, pokud projdes jeho rukama pochopis co je to fitting, opravdu to neni o tom, ze ted je Cobra, ta ma 3 shafty a konecna :)
Ahoj děkuju , dnes jsem s pánem mluvil asi 15 minut a uplně mně dostal. O takove “cestě”jsem vůbec nevěděl . Určitě zajedu tam.
 
Ahoj děkuju , dnes jsem s pánem mluvil asi 15 minut a uplně mně dostal. O takove “cestě”jsem vůbec nevěděl . Určitě zajedu tam.

To jsem rad, uzijes si to, je to proste jina liga, je jim uplne jedno co si koupis protoze ti postavi hul pro tebe...:) jsou to partaci nasi tour a to co predvadeli u nas na finale byl jiny svet ;-) pridej se k nam www.crystalgolftour.com
 
a brnenska pobocka?
Tam je Honza Jakoubek, ale nema jeste celou tu demo sadu na fitting takze je dobre se domluvit dopredu a Milan Vantuch jezdi i do Slavkova
 
To jsem rad, uzijes si to, je to proste jina liga, je jim uplne jedno co si koupis protoze ti postavi hul pro tebe...:) jsou to partaci nasi tour a to co predvadeli u nas na finale byl jiny svet ;-) pridej se k nam www.crystalgolftour.com

Tak uz mam domluveny fiting , ale zajima me nez tam pojedu jestli ty hole se muzou rovnat tem velkejm znackam, kdyz jde o pocit a vykonost. Nerikam ze sem nejakej odbornik to urcite ne, ale kdyz projdu tim fitingem, ktery si moc rad zaplatim tak jestli to je opravdu tak velky rozdil. Treba kdyz sem koukal na ty znacky tak miura vypada perfektne i kzg, ale je to lepsi nez ta velka 4ka? Ma nekdo zkusenost?
 
Tak uz mam domluveny fiting , ale zajima me nez tam pojedu jestli ty hole se muzou rovnat tem velkejm znackam, kdyz jde o pocit a vykonost. Nerikam ze sem nejakej odbornik to urcite ne, ale kdyz projdu tim fitingem, ktery si moc rad zaplatim tak jestli to je opravdu tak velky rozdil. Treba kdyz sem koukal na ty znacky tak miura vypada perfektne i kzg, ale je to lepsi nez ta velka 4ka? Ma nekdo zkusenost?

Casto se muze stat, ze u velkych a proflaklych znacek platis neco navic prave za tu znacku a samotna vec je v podstate stejna jako nejaky noname produkt. A nebo taky ne. Je to dle meho kus od kusu a znacku od znacky jine.

Osobne ti muzu doporucit nechat se vest svym citem, protoze golf je predevsim o hlave. Je pekne mit nafittovane hole za 80 000 kc, ktere maji skvele tabulkove parametry. Ale kdyz tomu tak nejak nebudu vlastne moc verit, tak je mi to z velke casti k nicemu.

Co se tyce Miury, tak mam od ni nafittovanej putter a co se mne tyce, tak lepsi vec jsem v zivote v ruce nemel. Ale:

- trvalo rok nez jsem se s nim zzil, protoze to byl darek, kterymu sem neveril
- jeden putter stoji tolik jako zbytek celyho myho setu i s bagem a vozikem a autem
 
Skvele napsano - vubec neres znacku, duveruj pocitu a fitterovi - vyzkousis dost hlav, shaftu a gripu anys byl spokojenej ;)
 
Taky přidám svoji zkušenost. Pokud budeš brát hůl - tak je potřeba s ni především pak pravidelně hrát. Což já třeba nedělal a vlastně měl jsem dlouhé hole na okrasu. Proč? Na firtingu létala dřeva super, pak jsem s nima parkrat zkusil na indooru, parkrat venku - no a samo to neslo. Takže jsem jim přestal věřit a nehrál jsem s nimi. Později po půl roce se mi změnily parametry švihu - a netrefil jsem to už vůbec, takže šly do světa. To není chyba tedy fittingu, ale moji disciplíny. Tzn pocit na rohozce je super věc, ale chtěl bych ho ještě převést i do reálná a bohužel na to jsem proste neměl - a u novych klacku to pak docela mrzi, když je koupíš kvůli celkem pěti-deseti povedenym ranam. :)
 
Naprosto souhlasím s Michalem, koupíš musíš hrát jinak se nežijete . Máme tady jednoho šikovného zástupce- prodejcce , který ti zapůjči hůl na vyzkoušení, jestli ti sedne zaplatíš.
Jinak mohu vřele doporučit , každoročně pořádanou akci test holi jednoho obchodu, tam zjistíš , jak podstatný je šhaft k tvému švihu a neb když už hůl maš jak máš zvolit tempo úderu. Jinak hlava hole je pouze o tvé hlavě jak se ti líbí a jak ji věříš, ty sám a nebo se necháš ovlivnit okolím, rady testy ,...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom