Vánoce

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,934
3,198
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Taky máte takový fofr koncem roku, jako já? Někde se stala chyba, každý rok si říkám, jak to bude klidnější období a ono nic, je to čím dál horší. Jak u vás, napečeno, dárky připraveny... uklizeno, nebo na to prdíte? A co si přejete od ježíška?

Takové volné, kecací hospůdkové téma. Kdo má světýlka v oknech a na stolech adventní věnec, má bezvýznamné plus (foto :)!

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,779
1,270
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Já ti nevím, já nepeču, dárky to je hned a úklid? Proč? Já myslel, že chodí Ježíšek a ne kontrola z hygieny...

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: 1 uživatel

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,320
951
123
Jméno
Marta N.
Vánoce...fofr mívám pracovní, protože prosinec je tak nějak pracovně velmi krátký a nestíhám. Navíc jsem si momentálně pořídila mužskou smrtelnou nemoc, tak úřaduju zpod deky na gauči.
Úklid se čtyřmi chlapy v domácnosti je utopie, nehrotím nic, zhasnu světla, rozsvítím svíčky, světýlka a hned je "atmoška" a útulno.:cool: Koneckonců Ježíšek se narodil v chlívě, ne? S cukrovím nešílím taky, my to s chlapem nemáme zapotřebí se tím cpát (jsme nadrozměrní až až) a kluci stejně nejraději babiččinu nepečenou roládku. Dárky přiveze Pošta nebo PPL (doufám). Jasně, že jsou tam golfové dárečky, jak jinak!
A pak k adventu patří takové fajnové věci jako - v neděli jsme rozsvěceli vánoční strom u nás ve vsi, v sobotu jedu s kámoškama do Norimberka na adventní trhy (snad tam nevlítne nějakej magor s náklaďákem...), věneček v tanečních nejmladšího syna, vánoční oběd s kolegy a procházka po adventních trzích v Hradci.
Na Štědrý den si řekneme jak je dobře, že jsme po roce pořád ve stejném počtu u stolu, vzpomeneme na ty, kteří tu už s námi nejsou, zblajzneme kapra a salát, rozbalíme dárky, zkoukneme pohádku. Jak říkám - hlavně že jsme všichni spolu.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: od 3 uživatelů

Francovka

Mazák fóra
26.9.2017
691
603
103
Vsetín
Jméno
František Řepa
Vánoce...fofr mívám pracovní, protože prosinec je tak nějak pracovně velmi krátký a nestíhám. Navíc jsem si momentálně pořídila mužskou smrtelnou nemoc, tak úřaduju zpod deky na gauči.
Úklid se čtyřmi chlapy v domácnosti je utopie, nehrotím nic, zhasnu světla, rozsvítím svíčky, světýlka a hned je "atmoška" a útulno.:cool: Koneckonců Ježíšek se narodil v chlívě, ne? S cukrovím nešílím taky, my to s chlapem nemáme zapotřebí se tím cpát (jsme nadrozměrní až až) a kluci stejně nejraději babiččinu nepečenou roládku. Dárky přiveze Pošta nebo PPL (doufám). Jasně, že jsou tam golfové dárečky, jak jinak!
A pak k adventu patří takové fajnové věci jako - v neděli jsme rozsvěceli vánoční strom u nás ve vsi, v sobotu jedu s kámoškama do Norimberka na adventní trhy (snad tam nevlítne nějakej magor s náklaďákem...), věneček v tanečních nejmladšího syna, vánoční oběd s kolegy a procházka po adventních trzích v Hradci.
Na Štědrý den si řekneme jak je dobře, že jsme po roce pořád ve stejném počtu u stolu, vzpomeneme na ty, kteří tu už s námi nejsou, zblajzneme kapra a salát, rozbalíme dárky, zkoukneme pohádku. Jak říkám - hlavně že jsme všichni spolu.
Na to, že druhé slovo je fofr, tak tedy klobouček...:up:;)

Klok

Aktivní člen
10.1.2017
286
227
53
Brno
na vánoce bych se nejraději vysr.. a odjel někam, kde se dá hrát v krátkém tričku - rodina ale tento můj přístup úspěšně sabotuje

ještě víc než vánoce mi ale vadí to, že je furt tma

už aby byl zase letní čas a venku zeleno a letní grýny (ano - jsem závislák)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: od 2 uživatelů

Mirek_62

Mazák fóra
25.8.2018
714
497
63
KHGCS
na vánoce bych se nejraději vysr.. a odjel někam, kde se dá hrát v krátkém tričku - rodina ale tento můj přístup úspěšně sabotuje

ještě víc než vánoce mi ale vadí to, že je furt tma

už aby byl zase letní čas a venku zeleno a letní grýny (ano - jsem závislák)
Jenže "letní čas" nejspíš kvůli papalášům z EU nebude :mad::down:

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,320
951
123
Jméno
Marta N.
Ale už teda svítíme venku, díky té mé rýmičce jsme to o víkendu nestíhali. Možná jsme to letos trochu přehnali...:D:D Máme osvícené žárovičkama 4 stromečky...balkonové zábradlí. A pak taky lucerna na zápraží, jedna na studni...V okně hvězda. No je to nááádhera!:D:D:D:D
Ale taky mě deptá tma ve čtyři...lezavo venku. Kéž by napadl sníh, je to pak veselejší. Jezdit v tom autem je taky "veselé", ale hodně sněhu mám ráda.

Klok

Aktivní člen
10.1.2017
286
227
53
Brno
Jenže "letní čas" nejspíš kvůli papalášům z EU nebude :mad::down:
Tak budeme chodit hrát ráno - v létě bude vycházel slunko hodně brzy - tuším někdy kolem 4:00

Mirek_62

Mazák fóra
25.8.2018
714
497
63
KHGCS
Tak budeme chodit hrát ráno - v létě bude vycházel slunko hodně brzy - tuším někdy kolem 4:00
Nojo, já jsem “sova”, takže dopoledne moc nefunguju. Osobně jsem pro nechat ‘letní’ čas. Aspoň by bylo i v zimě déle vidět.

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,922
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter