Vánoce

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,232
Hodnocení
2,520
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Taky máte takový fofr koncem roku, jako já? Někde se stala chyba, každý rok si říkám, jak to bude klidnější období a ono nic, je to čím dál horší. Jak u vás, napečeno, dárky připraveny... uklizeno, nebo na to prdíte? A co si přejete od ježíška?

Takové volné, kecací hospůdkové téma. Kdo má světýlka v oknech a na stolech adventní věnec, má bezvýznamné plus (foto :)!

22.2.2016
1,048
Hodnocení
701
123
Jméno
Marta N.
Vánoce...fofr mívám pracovní, protože prosinec je tak nějak pracovně velmi krátký a nestíhám. Navíc jsem si momentálně pořídila mužskou smrtelnou nemoc, tak úřaduju zpod deky na gauči.
Úklid se čtyřmi chlapy v domácnosti je utopie, nehrotím nic, zhasnu světla, rozsvítím svíčky, světýlka a hned je "atmoška" a útulno.:cool: Koneckonců Ježíšek se narodil v chlívě, ne? S cukrovím nešílím taky, my to s chlapem nemáme zapotřebí se tím cpát (jsme nadrozměrní až až) a kluci stejně nejraději babiččinu nepečenou roládku. Dárky přiveze Pošta nebo PPL (doufám). Jasně, že jsou tam golfové dárečky, jak jinak!
A pak k adventu patří takové fajnové věci jako - v neděli jsme rozsvěceli vánoční strom u nás ve vsi, v sobotu jedu s kámoškama do Norimberka na adventní trhy (snad tam nevlítne nějakej magor s náklaďákem...), věneček v tanečních nejmladšího syna, vánoční oběd s kolegy a procházka po adventních trzích v Hradci.
Na Štědrý den si řekneme jak je dobře, že jsme po roce pořád ve stejném počtu u stolu, vzpomeneme na ty, kteří tu už s námi nejsou, zblajzneme kapra a salát, rozbalíme dárky, zkoukneme pohádku. Jak říkám - hlavně že jsme všichni spolu.

26.9.2017
547
Hodnocení
447
73
Vsetín
Jméno
František Řepa
Vánoce...fofr mívám pracovní, protože prosinec je tak nějak pracovně velmi krátký a nestíhám. Navíc jsem si momentálně pořídila mužskou smrtelnou nemoc, tak úřaduju zpod deky na gauči.
Úklid se čtyřmi chlapy v domácnosti je utopie, nehrotím nic, zhasnu světla, rozsvítím svíčky, světýlka a hned je "atmoška" a útulno.:cool: Koneckonců Ježíšek se narodil v chlívě, ne? S cukrovím nešílím taky, my to s chlapem nemáme zapotřebí se tím cpát (jsme nadrozměrní až až) a kluci stejně nejraději babiččinu nepečenou roládku. Dárky přiveze Pošta nebo PPL (doufám). Jasně, že jsou tam golfové dárečky, jak jinak!
A pak k adventu patří takové fajnové věci jako - v neděli jsme rozsvěceli vánoční strom u nás ve vsi, v sobotu jedu s kámoškama do Norimberka na adventní trhy (snad tam nevlítne nějakej magor s náklaďákem...), věneček v tanečních nejmladšího syna, vánoční oběd s kolegy a procházka po adventních trzích v Hradci.
Na Štědrý den si řekneme jak je dobře, že jsme po roce pořád ve stejném počtu u stolu, vzpomeneme na ty, kteří tu už s námi nejsou, zblajzneme kapra a salát, rozbalíme dárky, zkoukneme pohádku. Jak říkám - hlavně že jsme všichni spolu.
Na to, že druhé slovo je fofr, tak tedy klobouček...:up:;)

Klok

Aktivní člen
10.1.2017
199
Hodnocení
171
53
Brno
Jméno
Tomas Pikula
na vánoce bych se nejraději vysr.. a odjel někam, kde se dá hrát v krátkém tričku - rodina ale tento můj přístup úspěšně sabotuje

ještě víc než vánoce mi ale vadí to, že je furt tma

už aby byl zase letní čas a venku zeleno a letní grýny (ano - jsem závislák)

Mirek_62

Aktivní člen
25.8.2018
181
Hodnocení
84
28
KHGCS
na vánoce bych se nejraději vysr.. a odjel někam, kde se dá hrát v krátkém tričku - rodina ale tento můj přístup úspěšně sabotuje

ještě víc než vánoce mi ale vadí to, že je furt tma

už aby byl zase letní čas a venku zeleno a letní grýny (ano - jsem závislák)
Jenže "letní čas" nejspíš kvůli papalášům z EU nebude :mad::down:

22.2.2016
1,048
Hodnocení
701
123
Jméno
Marta N.
Ale už teda svítíme venku, díky té mé rýmičce jsme to o víkendu nestíhali. Možná jsme to letos trochu přehnali...:D:D Máme osvícené žárovičkama 4 stromečky...balkonové zábradlí. A pak taky lucerna na zápraží, jedna na studni...V okně hvězda. No je to nááádhera!:D:D:D:D
Ale taky mě deptá tma ve čtyři...lezavo venku. Kéž by napadl sníh, je to pak veselejší. Jezdit v tom autem je taky "veselé", ale hodně sněhu mám ráda.

Mirek_62

Aktivní člen
25.8.2018
181
Hodnocení
84
28
KHGCS
Tak budeme chodit hrát ráno - v létě bude vycházel slunko hodně brzy - tuším někdy kolem 4:00
Nojo, já jsem “sova”, takže dopoledne moc nefunguju. Osobně jsem pro nechat ‘letní’ čas. Aspoň by bylo i v zimě déle vidět.