Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Vadí vám psi na hřišti?

Vadí vám psi na hřišti?

  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    36

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Obnovím touto anketou trochu starší kontroverzní téma - Golf a pes: Jak se díváte na přítomnost psa na hřišti? Samozřejmě se bavíme o tom, že pes je buď na vodítku (a nebo tak precizně vychovaný, že se od hráče nehne a absolutně neovlivňuje hru spoluhráčů ani dalších flightů). Vadí vám? Proč? Nebo to naopak vítáte, že si můžete vzít čtyřnohého kamaráda s sebou?
 
Teoreticky nevadi, ale prakticky ano... je to zvire, ktere predpokladam, ze ma sve prirozene chovani, ktere nemusi byt v souladu s etikou a mistnimy pravidly.
Nejvice ale resim bezpecnost... ja proste nechci nikdy byt v situaci, ze jsem nedejb-h zranil nekoho ci neco.
 
U psa nikdy nevite co ho muze splasit. Nekdo zarve, pes se lekne a zacne utikat, nekdo ho zasahne a pak to reste. Nebo se splasi za nejakym zajicem... Drzet na voditku ho pri odpalu nemuzu a uvazat ho k bagu, tak pobezi i s nim. Stejne asi jako neni znacka ideal brat sebou kocarek, tak psa asi ne. A to mam psy moc rad.
 
Na Hrádku mi ukrad míček z grýnu! Jaký je postup? :cry:

V tomto poradi:

- zastrelit psa, vyvrhnout, micek identifikovat a umistit na puvodni misto
- zastrelit majitele psa, neni jiz potreba vyvrhovat
- pro jistotu zastrelit i manazera hriste, pripadne recepcni, marsala,...
 
Vadí mi jen, když lezou na green, nebo kdyby si po něm páníček neuklidil - to bych neměl problém na místě vybouchnout... Párkrát jsem tam rodičů malýho hyperaktivu vzal, hlavně třeba k večeru, když už bylo skoro prázdno, abych nikoho nerušil.
Ale na druhou stranu, stalo se mi 1x, že zareagoval lovec v ní a pronásledovala zajíce přes dvě FW a naprosto mě ignorovala - dokonce jsem dělal divadlo flightu na odpališti - to jsem se teda fakt styděl :( :D
 
Asi jak kde. Mimo turnaj je mi to jedno uplne, na vetsim turnaji si to moc predstavit neumim. Pokud majitel se psem nezdrzuje a nerusi ostatni, tak mi to nijak nevadi. Radeji pes, nez plne flajty zememericu. :)
 
Na Hrádku mi ukrad míček z grýnu! Jaký je postup? :cry:
Pravidlo 9.6 Míč zvednul nebo s ním pohnul vnější vliv ;)
 
Pokud mě pes neotravuje, neomezuje ve hře,hodně neštěká a v trávě nenacházím nic po něm, tak nevadí. Také nesmí být zbytek flajtu nadšený z toho psa, hladit ho a tím pádem zdržovat☺.
 
Mam cerstvou zkusenost se psem na hristi a svuj nazor, ze ne menit nebudu. Nebyl jsem v onom flightu a ani bych byt nechtel kdyz jsem videl jak se plete do cesty, parkrat jsem cekal ze dostane holi nebo mickem a tolikrat zarvane fuj kdyz chtel vzit micek. A v jednu chvili kdyz jsem se soustredil na odpal se z niceho nic ozve hlasite knuceni jak kdyby opravdu mickem dostal? Za me proste ne.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Pes je na hřišti jako golfista začátečník .. běhá tam a sem a hledá kdejaký míček, jakmile uvidí vodu nebo písek už se tam hrne :-D
Nee, jako není pes jako pes. Stejně je zodpovědnost na majiteli psa. Já toho svého uštěkance beru na hřiště jenom když tam skoro nikdo není. Případne radši jdu na akademii kde určitě nikdo není :-D na turnaje jsem ho vzal jenom jednou jelikož jsem nehrál a při každém odpalu jsem mu držel čumák aby neštěkal ...
Takže na hřište pes ano, ale za předpokladu, že poslouchá páníčka a neplete se ostatním golfistům pod hole ...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom