Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Vadí vám bunkery?

Vadí vám bunkery (více odpovědí)?

  • Vůbec nevím, jak se k tomu v pískovišti postavit.

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    25
Ale hlavně Bohoušova odpověď zase na úplně něco jiného 😂
Nevím, jestli není schopen pochopit základní psaný text nebo to dělá schválně🤔
Ne, mám za to, že to tady bylo uvádéno, že na nějakém turnaji byly po dešti bunkry označeny jako půdy v opravě nevím pŕesně , nedohledal jsem to , že když byly takto označeny , toto bylo správně.
 
Když hraješ tak máš štěstí, že jediné správné a spravedlivé je,že mokré a rozbředlé bunkry jsou půdy v opravě😄🤭. Takže nemusíš řešit jestli projde hůl pískem, my všichni ostatní to bohužel musíme řešit.
Bohumile, Bohouši, nejseš ty tak trochu úplně mimo mísu? Všichni o koze a ty o voze😀
 
Bohumile, Bohouši, nejseš ty tak trochu úplně mimo mísu? Všichni o koze a ty o voze[emoji3]
Honzo, v jiném vlákně jsem položil dotaz, zda byl Bohouš někdy někým viděn naživo. Kromě pár vtipných hlášek jsem se potvrzení Bohoušovo existence nedočkal.
A spojil jsem si to s pověstmi o internetových trolech, kteří prý existují. Takže já mam jasno, někdo si z nás prostě dělá prdel, tohle prostě jinak bejt nemůže. Takže musíme při nějaké příležitosti @requo pořádně ožrat, aby se přiznal!
 
Honzo, v jiném vlákně jsem položil dotaz, zda byl Bohouš někdy někým viděn naživo. Kromě pár vtipných hlášek jsem se potvrzení Bohoušovo existence nedočkal.
A spojil jsem si to s pověstmi o internetových trolech, kteří prý existují. Takže já mam jasno, někdo si z nás prostě dělá prdel, tohle prostě jinak bejt nemůže. Takže musíme při nějaké příležitosti @requo pořádně ožrat, aby se přiznal!
Já si myslím, že bude zapírat a zapírat. Bodejť ne. Tohle prostě jen tak nevymyslís
 
Upraveno moderátorem:
Já osobně bunkery rád nemám. Nejde ani tak o ránu z něj, ale spíš o to, že jsem v něm. Pokud jde o ránu z bunkeru před greenem, jsem celkem v poho. Vždy se zavrtám a čekám jak se míček krásně vznese na obláčku písku na green. Né vždy se to povede, ale jestli je to třicet čísel nebo pět metrů od fangle, moc neřeším. Hlavně že je tam. A teď ta příhoda. Včera při spolhře s Honzou jsem na osmé jamce na Líšnici zůstal v bunkeru před greenem. Říkal jsem si, celkem dobrá rána a z bunkeru to umím. Napřáh, švih a ouha. Ozvala se rána né nepodobná raně z kamenolomu. Míček letěl až za green a já měl pocit, že jsem přišel o hůl, ruce a snad i záda. V písku na mě čekal kámen velikosti cihly a spíš větší. Vše řešeno na recepci, né kvůli mím zádům, ale ať tam někoho pošlou s krumpáčem a ten kámen vyrvou. Hejbal se, ale sílu ho vyndat jsem neměl. Asi tak
 
Já osobně bunkery rád nemám. Nejde ani tak o ránu z něj, ale spíš o to, že jsem v něm. Pokud jde o ránu z bunkeru před greenem, jsem celkem v poho. Vždy se zavrtám a čekám jak se míček krásně vznese na obláčku písku na green. Né vždy se to povede, ale jestli je to třicet čísel nebo pět metrů od fangle, moc neřeším. Hlavně že je tam. A teď ta příhoda. Včera při spolhře s Honzou jsem na osmé jamce na Líšnici zůstal v bunkeru před greenem. Říkal jsem si, celkem dobrá rána a z bunkeru to umím. Napřáh, švih a ouha. Ozvala se rána né nepodobná raně z kamenolomu. Míček letěl až za green a já měl pocit, že jsem přišel o hůl, ruce a snad i záda. V písku na mě čekal kámen velikosti cihly a spíš větší. Vše řešeno na recepci, né kvůli mím zádům, ale ať tam někoho pošlou s krumpáčem a ten kámen vyrvou. Hejbal se, ale sílu ho vyndat jsem neměl. Asi tak
A vsaď se, že tam ten šutr zůstal..
 
A taky teda příhoda z Kaskády. Když jsem skončila v bunkeru, který měl směrem ke grýnu vysoký okraj, tak jsem sklopila hlavu a že pokorně odehraju zpátky (dozadu) na fervej, že nebudu bláznit, že tu hranu stejně nepřehraju. Byla jsem na sebe pyšná jaké moudré a pokorné rozhodnutí jsem učinila. Napřáhnu...švihnu a dala jsem takovou topinku, že míč letěl přes fervej až kdoví kam do heavy roughu. :eek: Tak asi takhle to mám s bunkery.
Tak jako podle nových pravidel se můžeš vydropovat z bunkeru za dvě trestný, v některých případech bych to viděl jako výhru..
 
Doufám, že ne. Čert vem hůl, ale ty ruce
Hele, není v tomhle případě ta hůl cennější? [emoji6][emoji6][emoji6]
 
Jak to jen říci. Ano vím, jak je zahrát..... slovy klasika “myšlenka to byla dobrá, provedení ...”
U fw bunkeru se mi často nepovede ten čistý kontakt o kterém se tu vedou debaty, takže se o dlouhé rány už ani moc nesnažím a říkám si, ze to doženu jednou krátkou přihrávkou :)
u greenu jsem je relativně natrénoval-jen to bylo v hezky jemném pisku, ale.....letos jsem velmi často narazil na udusané pískové fleky a začal jsem občas hrát klasicky chip.
 
V mých golfových začátcích mi v bankrech
nejvíc šla ta závěrečná fáze, tedy hrabání.
Časem jsem se zlepšil, ale jistotu jako s hráběma stále ještě nemám
 
Časem jsem se zlepšil, ale jistotu jako s hráběma stále ještě nemám
Myslím, že by "hrabání písku v bankrech" měla být součást zkoušky na ZK. ;)
Často je hrůza, v jakém stavu po sobě někteří hráči (zejména naši asijští spoluobčané) bankr nechají :mad:
 
Honzo, v jiném vlákně jsem položil dotaz, zda byl Bohouš někdy někým viděn naživo. Kromě pár vtipných hlášek jsem se potvrzení Bohoušovo existence nedočkal.
A spojil jsem si to s pověstmi o internetových trolech, kteří prý existují. Takže já mam jasno, někdo si z nás prostě dělá prdel, tohle prostě jinak bejt nemůže. Takže musíme při nějaké příležitosti @requo pořádně ožrat, aby se přiznal!
je to bud @mkopcak nebo Kazma :D
 
Myslím, že by "hrabání písku v bankrech" měla být součást zkoušky na ZK. ;)
Často je hrůza, v jakém stavu po sobě někteří hráči (zejména naši asijští spoluobčané) bankr nechají :mad:
Tady jde o to jak správně po sobě uhrabat dno, svah a kontakt s okrajem. jde o to jak používat kterou část nástroje, protože mnohdy už to nejsou hrábě ale tenčí válec s hroty, jedna část na rozhrabaní a druhá na uhlazení?
Kam správně odložit, viděl jsem dobré zabodnuté držáky na kolmé nasazení hrabi , nikomunepřekáži při hře a všichni je uloží tak kam patří.
ZK - už není😳😳😳
 
Tady jde o to jak správně po sobě uhrabat dno, svah a kontakt s okrajem. jde o to jak používat kterou část nástroje, protože mnohdy už to nejsou hrábě ale tenčí válec s hroty, jedna část na rozhrabaní a druhá na uhlazení?
Kam správně odložit, viděl jsem dobré zabodnuté držáky na kolmé nasazení hrabi , nikomunepřekáži při hře a všichni je uloží tak kam patří.
ZK - už není😳😳😳
Už jsem se bál, že o tvou přednášku přijdeme 🤭

Nicméně to nic nemění na tom, že bankrk máme opouštět v lepším stavu (nebo alespoň stejném stavu - pokud byl OK).

Ano - ZK není. Všichni to tu víme a všichni rozumí tomu, co je tím myšleno (tedy skoro všichni). Je jedno, jak se to lejstro jmenuje.
 
je to bud @mkopcak nebo Kazma :D

Položme si karty otevřeně na stůl. Z jakého důvodu bych jako své alter ego dělal ještě většího ko*ota než reálně jsem? Za prvé by to byla neskutečná dřina, protože sám mám laťku vysoko a za druhé, vždycky bych si vybral ženskou, vy rasistický buzici!
 
je to bud @mkopcak nebo Kazma :D
Bunkry mi vadí !! ( doufám, že je to správná odpověď)😄😆😀
Komu nevadí , ať zvedne ruku, ano pokud v okolí grýnu je neprostupných džihád, kde míč zapadne a nelze ho ani vyseknout je bunkr spása, jen nechápu, kdo zavedl : MECHNIZOVANOU ÚPRAVU BUNKRU: tím trakturkem s shrabavacím plechem vzadu?? Dno bunkru je perfektně uježděné a mnohdy hrbolate od vzorků jeho gum😩, minimum písku vytazená plsť , prostě paráda, ano je to na úlevu ale proč to doslo i k nám nevím .
ps : o paní CULOMBOVÉ taky všichni ví , že je jen ji nikdo nikdy neviděl😆🤪🤡
 
jen nechápu, kdo zavedl : MECHNIZOVANOU ÚPRAVU BUNKRU: tím trakturkem s shrabavacím plechem vzadu?? Dno bunkru je perfektně uježděné a mnohdy hrbolate od vzorků jeho gum😩, minimum písku vytazená plsť , prostě paráda, ano je to na úlevu ale proč to doslo i k nám nevím .

Myslím, že historicky první byl ten, co vymyslel kolo. Pokud hledáš aktuálnější důvod, tak zkus postupně kontaktovat pány Klaus, Zeman, Topolánek, Paroubek, Gross (to bude dost ztuha) nebo novodobého mesiáše ze Slovenska a zeptat se, proč neustále zvedají minimální mzdu...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom