Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

V mise

Hehe, no, úroveň článku je skutečně taková prazvláštní, ale četl jsem, že už mnoho článků ze sportovní tématiky dokážou psát stroje, tak tohle by tomu odpovídalo, v podstatě tyto články jsou stejně recykláty stejných textů pořád dokola. Myslím, že v tom článku není skutečně nic, co by bylo přínosem pro jakéhokoli golfistu. Škoda, zvlášť na golf.cz. I když ne, tenhle obrázek je supr. :)

obr1.jpg


Já občas hraju ještě přikázaným směrem jízdy doprava či doleva. :)
 
Cista SEO blbost myslim. 
Neni tam nic noveho, ale hlavne ani nic k tematu... je mi az skoro lito nekoho, kdo toto resi a najde podobny paskvil. 
A ze zrovna na webu, kde je tak super poradna pravidel... 
 
tak přesně takhle to létá mne. A nějak jsem z toho zmatenej. Píšou tak že ruka nemá bej v pozici jako když nesete tác ale když sem chodil trenovat tam mne trenér říkal uplnej opak. :(
 
Ten "clanek" je pitomost... je to jedna ze 100 moznych variant, dle meho ani ne ta nejcastejsi. 
 
Asi to nemá smysl moc dál hodnotit, je to prostě takový medailonek, myslím, že tím článkem se není jak řídit, takže to zapláclo obsah, čárka splněna, no. Ale překvapuje mě, že nikdo obsah  neschvaluje, na druhou stranu, co taky pořád psát, zas tak rychle se technika švihu nevyvíjí. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom