Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

V jakém kraji hrajete?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Vytvořme krajské skupinky aktivních členů 19jamky! Aneb, hned budeme vědět, kde je nás dost na pořádání nějaká té golfové akce. :)

Pro přidání napište příspěvek, ideálně jeden kraj tzv. domovský (tučně v seznamu), plus další kraje, kde často a pravidelně hrajete či můžete hrát.
Aktuální stav evidován v tomto titulním příspěvku moderátory/správci fóra.

KRAJE ČLENŮ 19.jamky:
---


- PRAHA

- STŘEDOČESKÝ

- ÚSTECKÝ

- JIHOČESKÝ

- PLZEŇSKÝ

- KARLOVARSKÝ

- LIBERECKÝ

- KRÁLOVEHRADECKÝ

- PARDUBICKÝ

- VYSOČINA

- JIHOMORAVSKÝ

- OLOMOUCKÝ

- MORAVSKOSLEZSKÝ

- ZLÍNSKÝ

- SLOVENSKO

- JINÉ (-)
  • -
---
 
Upraveno:
Tak jo, abych začal:

Domovský kraj je pro mě Praha,
ale hraju hodně hřiště vyjma Prahy v Středočeském kraji (Západ) a Plzeňském kraji. :)
 
Pro me je domovska tez Praha, ale hraju i ve Stredoceskem a Usteckem kraji. Ale diky čgk jezdim i Karovarský, Plzeňský, Liberecký..... vlastne cele cechy ;) Obcas i Moravu :)
 
Liberecký domovský, občas Karlovarský ( Háje)
 
Já hraju všude, kde čepujou Plzeň. Nebo Diplomatico. Ron Zacapa. Nehraju tam kde @doktordee, protože mi diagnostikovali alergii na malá směšná auta, růžové svetříky a kofolu.
 
Praha, stredni cechy a kdekoliv jinde...
 
Já hraju všude, kde čepujou Plzeň. Nebo Diplomatico. Ron Zacapa. Nehraju tam kde @doktordee, protože mi diagnostikovali alergii na malá směšná auta, růžové svetříky a kofolu.
Diplomatico je oblibene piti kolegu, takze nejake najdeme, prijed :) ( a porad jsem si rikala, proc David po Call. tak prchal, rychle...uz viiiim, on se bal, ze bych se mu smala kvuli auta :D )

Ja jeste na hriste nemohu. Ale bude to Praha, stredocesky a plzensky kraj.
Kristi, ja taky ne, ale akademky a verejna hriste jsou moji veeeeelci kamaradi :) ( plus tedy, jestli tu zelenou kartu nekdy dostanu, tak fakt koupim tu basu bublinek :) prtz jsem kratka az beda :D )
 
Středočeský, domácí Líša a Čgk Mám slabost pro západní Čechy, zejména Marjánky, Olšovky, Hazlov a Cihelny. Cestou na západ většinou nevynechám Dýšinu a zpět Alfrédov. Jen v Hořehledech jsem na černé listině.:oops:
 
Doma Mstetice, Stredni Cechy, Praha, Praha Vychod, Morava :)
 
Z 90% Jihomoravský , dále vysočina, olomoucký nebo moravskoslezský.
 
Upraveno:
aktualizovan uvodni prispevek :)
 
Ahoj,
domovský kraj je Liberecký s přesahem ku Praze i Hradci Králové
 
Praha - Střední Čechy, Královehradecký kraj, MS kraj
ale vlastně kdekoliv
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom