Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz V Česku vznikl unikátní golfový tréninkový IT systém, zájem o něj roste

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
V Česku vznikl unikátní golfový tréninkový IT systém, zájem o něj roste (GolfExtra.cz)

Pokud máte co dočinění s golfovým tréninkem, zbystřete. A je jedno, jestli jste přímo trenéři, jejich klienti, majitelé hřiště, nebo rodiče budoucích golfových hvězd. Po roce ostrého testování na Kaskádě, Kořenci a Loretě spatřil koncem ledna světlo světa nový systém, který by mohl naprosto překopat tréninkové programy, a to především s dopadem na virtuální podporu. Systém TCM.golf už dokonce zaujal i Českou golfovou federaci, která ho bude využívat nejen v rámci Tréninkových center mládeže v jednotlivých klubech.

Pokračovat ve čtení...
 
A už frčíme!

Snímek obrazovky 2020-03-09 v 20.23.55.png
 
My už v tom frčíme ( teda kluci). ;)
 
Z tohohle bude mít @Trenér takovej vítr v kebuli, že se z toho do toho hnoje radši zahrabe sám...

Zobrazit přílohu 10362
Tento systém jsem měl v back office na trenér golfu ji v roce 2012, před osmi lety! Dnes z toho zůstal aktivní jen rezervační systém. Bylo to k ničemu, rodiče, ani děti se přes to nehlásily, a tak jsem to uzavřel. Přeji ti aby ti to fungovalo. Mně stačí mít výsledky... Nicméně psát si sám ovace, jak naklepeš pár školáků do tabulky, neznamená výsledky generální řediteli...
 
Tento systém jsem měl v back office na trenér golfu ji v roce 2012, před osmi lety! Dnes z toho zůstal aktivní jen rezervační systém. Bylo to k ničemu, rodiče, ani děti se přes to nehlásily, a tak jsem to uzavřel. Přeji ti aby ti to fungovalo. Mně stačí mít výsledky... Nicméně psát si sám ovace, jak naklepeš pár školáků do tabulky, neznamená výsledky generální řediteli...

8 let je hrozně dlouhá doba, zvlášť v IT. Co nefungovalo před měsícem, může najednou fungovat teď - vše má své místo v prostoročase. A určitě za tu dobu je ten software mnohem vyladěnější, než byl dřív. Ono hodně i záleží, jak ho uživatel používá a jestli tomu dokáže kompletně podřídit svůj provoz.

Historii tohoto produktu neznám. Golferis je už tak dlouho?
 
8 let je hrozně dlouhá doba, zvlášť v IT. Co nefungovalo před měsícem, může najednou fungovat teď - vše má své místo v prostoročase. A určitě za tu dobu je ten software mnohem vyladěnější, než byl dřív. Ono hodně i záleží, jak ho uživatel používá a jestli tomu dokáže kompletně podřídit svůj provoz.

Historii tohoto produktu neznám. Golferis je už tak dlouho?
Podle mě jde přesně, jak píšeš, o místo v prostoročase. Cituji:
"Pro federaci je přitom systém důležitý nejen s ohledem na detailní přehled o fungování tréninkových center. ČGF totiž musí každý rok dokládat přesné informace na Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy z důvodu čerpání finančních prostředků v rámci programu Talent."
Podle mě kluby, co to budou mít, mohou pracovat s ČGF ve stejném segmentu "na stejné vlnové délce". Ale bylo by fajn, kdyby motivaci k pořízení víc rozvinul @mkopcak Mě ten systém okamžitě zaujal.
 
Tento systém jsem měl v back office na trenér golfu ji v roce 2012, před osmi lety!
V IT oblasti není nic staršího a méně aktuálního než právě vydaný update či upgrade ;)
 
Už před cca 6ti lety jsme měli ve Slavíčkově akademii software na docházku, tréninkový deník, víc středisek akademie, videoanalýzu, rodiče do toho měli originální přístup, používala to i akademie na loretě..... 😂. Jsem zvědavý, jak se to změnilo???🤔
 
8 let je hrozně dlouhá doba, zvlášť v IT. Co nefungovalo před měsícem, může najednou fungovat teď - vše má své místo v prostoročase. A určitě za tu dobu je ten software mnohem vyladěnější, než byl dřív. Ono hodně i záleží, jak ho uživatel používá a jestli tomu dokáže kompletně podřídit svůj provoz.

Historii tohoto produktu neznám. Golferis je už tak dlouho?
To máš Michale samozřejmě pravdu, já to měl komplexní, rodiče to upomínalo kdy bude trénink, co se bude trénovat atp. Nicméně jsem to za ně musel všechno zapisovat. I když jim zprávy chodily, tak na ně vlastně ani nereagovali. Bylo to příliš pracné, opravdu mi z toho zůstal jen online rezervační systém. Ani tento lidé také vesměs nechtějí používat, tak asi tak. Prostě mi zavolají, nebo pošlou email. Málokdo se opravdu zaregistruje, a to ani nemám komerční sdělení. Určitě se to změní, ale pořád nejsou tím směrem dost aktivní ani mladí lidé.
 
Upraveno:
To máš Michale samozřejmě pravdu, já to měl komplexní, rodiče to upomínalo kdy bude trénink, co se bude trénovat atp. Nicméně jsem to za ně musel všechno zapisovat a i když jim zprávy chodily, tak ne ně vesměs nereagovali. Bylo to příliš pracné, opravdu mi z toho zůstal jen online rezervační systém. Tento také lidé vesměs nechtějí používat, tak asi tak. Prostě mi zavolají, nebo pošlou email. Málokdo se opravdu zaregistruje, a to ani nemám komerční sdělení. Určitě se to změní, ale pořád nejsou tím směrem dost aktivní ani mladí lidé.

Jeden ze základních motivů je samotná možnost chodit na dětské tréninky. Tzn. je to prostě součást spolupráce a nebude-li s tím dítě/ rodič v alespoň základní rovině schopno a ochotno fungovat, tak holt nebude moci na tréninky chodit. Neříkám, že to takto nastavujeme okamžitě, ale do budoucna to tak určitě bude.
 
Jeden ze základních motivů je samotná možnost chodit na dětské tréninky. Tzn. je to prostě součást spolupráce a nebude-li s tím dítě/ rodič v alespoň základní rovině schopno a ochotno fungovat, tak holt nebude moci na tréninky chodit. Neříkám, že to takto nastavujeme okamžitě, ale do budoucna to tak určitě bude.
Vidím to stejně. Samozřejmě je nezbytná i snaha ze strany trenéra, prostě musíš jít příkladem.
 
Za ty roky, co jsem dělal s dětmi na Zbraslavi v akademii, tak jsem nezažil rodiče, který by se do toho podíval, byly tam docházky, videoanalýzy, korekce, cíle...
 
Chachá...MacGyver golfového managementu je v televizi! Pilotní projekt Jirky Novosada je na světě. A ještě jsem tam @requo švihnul reklamu, takže to bude drahý!
 
Budoucí platby budou pro členy Golf Club Hořehledy otázkou vteřin, protože nejen že budou automaticky generovány a kompletně personifikovány, ale navíc u nich bude rovnou QR kód.

Snímek obrazovky 2020-03-22 v 19.11.52.png
 
úplně to sem nepatří, jen pro doplnění
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom