Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

V bagu stejný co v hlavě. Strašnej bordel...

Wemblout

Nováček
Základem se stal:
putter Odyssey Toe Up1
Sada 5-P Titleist AP1 716
Prodloužené o 1,5 na R300
S vybrační výplní
Tři podmotání a Winn Dri-tec
Driver TS2 na mišivbuši +
GolfPride TourWrap
FWw TS2
W 54 10 SM7
W 56 "neco s C v názvu" nepamatuju si to.
W 58 10 SM6
+jak jsem zminil hroznej bordel. Nůž, repelent, detskou 50tku opalovak, brejle, bundu, triliardu tycek, míčků, tycinky, susenky, tužky, spajky+klíče, rucniky, UA sprchu(deodorant) vizitky, tkaničky, pití, triko, rukavice(alespoň 3), pasku, susenky, kapesnik, markovatka, vizitnik, pinzetu, deštník, sušenky 🤤

Kdyby bylo jak, rad bych prezbrojil na AP2 black edition ale byly v nabidce jen par měsíců a verzi pro leváky je v podstate nerealny sehnat za mnou akceptovatelnou cenu.
 
Základem se stal:
putter Odyssey Toe Up1
Sada 5-P Titleist AP1 716
Prodloužené o 1,5 na R300
S vybrační výplní
Tři podmotání a Winn Dri-tec
Driver TS2 na mišivbuši +
GolfPride TourWrap
FWw TS2
W 54 10 SM7
W 56 "neco s C v názvu" nepamatuju si to.
W 58 10 SM6
+jak jsem zminil hroznej bordel. Nůž, repelent, detskou 50tku opalovak, brejle, bundu, triliardu tycek, míčků, tycinky, susenky, tužky, spajky+klíče, rucniky, UA sprchu(deodorant) vizitky, tkaničky, pití, triko, rukavice(alespoň 3), pasku, susenky, kapesnik, markovatka, vizitnik, pinzetu, deštník, sušenky 🤤

Kdyby bylo jak, rad bych prezbrojil na AP2 black edition ale byly v nabidce jen par měsíců a verzi pro leváky je v podstate nerealny sehnat za mnou akceptovatelnou cenu.
Chybí tam prášky na bolení hlavy 😁
 
Zobal jsem růžováky po první devítce. Bolela me kyčel. Pak jsem nasel masérku, a je po problému. Tedy, vlastně moc ne, ted mam problemy s masérkou.
na tyhle prasky na bolesti a uvolneni znam par expertu v EL tymech :D
 
Základem se stal:
putter Odyssey Toe Up1
Sada 5-P Titleist AP1 716
Prodloužené o 1,5 na R300
S vybrační výplní
Tři podmotání a Winn Dri-tec
Driver TS2 na mišivbuši +
GolfPride TourWrap
FWw TS2
W 54 10 SM7
W 56 "neco s C v názvu" nepamatuju si to.
W 58 10 SM6
+jak jsem zminil hroznej bordel. Nůž, repelent, detskou 50tku opalovak, brejle, bundu, triliardu tycek, míčků, tycinky, susenky, tužky, spajky+klíče, rucniky, UA sprchu(deodorant) vizitky, tkaničky, pití, triko, rukavice(alespoň 3), pasku, susenky, kapesnik, markovatka, vizitnik, pinzetu, deštník, sušenky 🤤

Kdyby bylo jak, rad bych prezbrojil na AP2 black edition ale byly v nabidce jen par měsíců a verzi pro leváky je v podstate nerealny sehnat za mnou akceptovatelnou cenu.
zdravím dalšího leváka :up:😆
 
Zobal jsem růžováky po první devítce. Bolela me kyčel. Pak jsem nasel masérku, a je po problému. Tedy, vlastně moc ne, ted mam problemy s masérkou.
Takže z masérky je manželka;) - co se dá dělat...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom