Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Úmyslně napsáno více ran ve score kartě

To nemusí být zadržený HCP, spíš bych řekl dobrý začátečník, od podzimu to mohl s trenérem klidně dát.  Ale proti tomu nic nemám, je to opravdu věc pořadatele, stačilo by omezení 36.  Ale zase se to vyplatí, 110 lidí na turnaji(fee 890)   :D. A jinak jsem na tom byl první rok podobně, 4x fee po 2tis za ukrutný haluze  :D .
 
Pokud ma hrac v kurzu na ZK vyrazne vyssi vykonnost, je v pravomoci STK udelit mu nizsi HCP nez 54. Prave proto, aby k podobnym vysledkum nedochazelo. Tzn. je to proste zadrzeny HCP, at uz jde o zadrzovani tydenni nebo nekolikalete:)
 
Jj, už mě to taky napadlo, když jsem dělal ZK tak mi vlastně taky říkal že mi může hned napsat nižší HCP ( s díky jsem odmítl), teď jde o to : může nebo musí ?  Mj já mám asi taky zadržený HCP, dnes mi u vás výpočet hodil 17,8  :D (tedy bez toho Mulligena na 1 když jsem trefil ty břízky 10 m před sebou a míček skončil pod sudem  :D , už to někdo dokázal ? :D)
 
Mel by:).

Jo, na jednicce uz byli takovy borci, ze druhou po odpalu hrali z parkoviste:)
 
Technicky vzato neni:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom