Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ubytování u/na golfu

premet

Aktivní člen
Jméno
Přemek
Přijmení
Hošek
Klub
Kořenec
HI (HCP)
54
Zdravím vzhledem k rozvolňování (doufám že bezpečné a trvalé) bych chtěl s pár kamarády vyrazit na 2-3 dny plné golfu mohli by jste mi doporučit nějaké ubytovaní ideálně i se saunou či wellness (bude jistě hodně unavení a relax je třeba) v dochozí vzdálenosti o hřiště či přímo na něm. Osobně brouzdáním po netu nemohu nic najít (krom Oaks,Karlštějna, Albatros a podobně které zatím nejsou to co hledám) Díky
 
Mrkni na Darovanský Dvůr, to by mohlo tvé požadavky naplnit, bazén, nějaký wellnes, hotel, restaurace, tři devítky, blízko pak Dýšina. Okolí super na kolo.
 
Zdravím vzhledem k rozvolňování (doufám že bezpečné a trvalé) bych chtěl s pár kamarády vyrazit na 2-3 dny plné golfu mohli by jste mi doporučit nějaké ubytovaní ideálně i se saunou či wellness (bude jistě hodně unavení a relax je třeba) v dochozí vzdálenosti o hřiště či přímo na něm. Osobně brouzdáním po netu nemohu nic najít (krom Oaks,Karlštějna, Albatros a podobně které zatím nejsou to co hledám) Díky
Zkus ubytování na Loretě, přímo v klubovně, pokud chceš na hřišti s blízkostí dalších hřišť.... Nemám osobní zkušenost s ubytováním (viděl jsem prostory welnessu, jen když se klubovna stavěla a byla to hrubá stavba;)), ale super kuchyně a obecně velmi dobrá úroveň služeb.
 
V mém okolí skvělé hřiště v Kácově, nějaký whirpool tam mají, jinak ten. kurty, víceúčelové hřiště, ale především 3 devítky v super stavu... O nějakou tu třídu níž(ale i cenově;)) pak Molitorov, ubytování se saunou přímo v klubovně, na venkovské hřiště spíš lepší standard... V Poděbradech na hřišti ubytování už myslím není, ale samotné město je co by kamenem a tam je možností spousta... Jen je potřeba dát asi greenkeeperům trochu času na rekonvalescenci po zimě, která by zaskočila i zkušeného silničáře...:p
 
Tak napiš co hledáš? Lokalitu, termín...
Hele čím blíž to bude Moravě tím líp a termín zatím není.
 
Brno Kaskáda. Byl jsem tam několikrát, mají krásné ubytování, wellness, 3 devítky, akademii (dříve i bowling, nevím jak teď) A co se týče ceny za ubytovací balíčky s hrou, tak super.
 
Díky moc za reakce a typy, půjdu na to...
 
Mě osobně zaujaly golfové balíčky na Kaskádě v Brně. Na hřišti jsou tři devítky a šestijamková akademie. Přímo v areálu je hotel, restaurace a wellness.
 
Zdravím vzhledem k rozvolňování (doufám že bezpečné a trvalé) bych chtěl s pár kamarády vyrazit na 2-3 dny plné golfu mohli by jste mi doporučit nějaké ubytovaní ideálně i se saunou či wellness (bude jistě hodně unavení a relax je třeba) v dochozí vzdálenosti o hřiště či přímo na něm. Osobně brouzdáním po netu nemohu nic najít (krom Oaks,Karlštějna, Albatros a podobně které zatím nejsou to co hledám) Díky
Česká Lípa... Teda bez wellnessu...
 
Skvělou zkušenost mám s Miurou v Čeladné. Pěkná a levnější varianta je wellness hotel v Kravařích.
A spousta místních (včetně mě) určitě doporučí Hotel Pod Kokšínem 😉
 
Urcite doporucuji z vlastni zkusenosti Kacov - luxusni novy hotel, krasne hriste. A pristup personalu velmi vstricny... Pysely take pekne, pak Hluboka (skvely hotel Diamant, na hriste pesky). Za me ubytovani na Kaskade spatne, jen muj nazor - stare, hodne opotrebovane, chtelo by to rekonstrukci.
 
Urcite doporucuji z vlastni zkusenosti Kacov - luxusni novy hotel, krasne hriste. A pristup personalu velmi vstricny... Pysely take pekne, pak Hluboka (skvely hotel Diamant, na hriste pesky). Za me ubytovani na Kaskade spatne, jen muj nazor - stare, hodne opotrebovane, chtelo by to rekonstrukci.
Na Kaskádě jsem byla rok a půl zpět, určitě bych to ubytování nenazvala špatné - staré a hodně opotřebované. Kluci tam jezdí s TCM na soustředění, ubytování si chválí. Byli tam i vloni. Já bych Kaskádu doporučila, byli jsme tam moc spokojeni. Personál ochotný a vstřícný.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Janov - hotel Devítka. je to tedy bez welness, ale zase NP na dostřel driverem 🤭

V dojezdu cca 45 min. jsou 18 - Terasy UL, Česká Lípa, Malevil, Grabštejn
 
Ještě tu nepadlo jako tip Mladé Buky. Byli jsme tam s RequoCupem předloni. Hřiště docela kopcovité... spíše hobby charakteru, bavilo mě. :) Ve wellnesu jsem ale já osobně nebyl.

 
koneckonců ani ta Kunětická hora viz. 1. ročník RequoCup není úplně špatná :p:p:p
 
Zdravím vzhledem k rozvolňování (doufám že bezpečné a trvalé) bych chtěl s pár kamarády vyrazit na 2-3 dny plné golfu mohli by jste mi doporučit nějaké ubytovaní ideálně i se saunou či wellness (bude jistě hodně unavení a relax je třeba) v dochozí vzdálenosti o hřiště či přímo na něm. Osobně brouzdáním po netu nemohu nic najít (krom Oaks,Karlštějna, Albatros a podobně které zatím nejsou to co hledám) Díky
Mrki na Pysely... ubytko tam bylo fajn.
 
Ať doplním i své doporučení a tím je Kořenec a vily přes cestu k 11 jamce, jenže to je moje domovské hřiště tak nevyužiji tu vířivku co mají ve vilkách v atriu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom