Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours U.S. Open 2018

To hřiště je ošklivý, zákeřný a nepřátelský. Jaký je vůbec smysl postavit hřiště v takovéto podobě? Pro normálního smrtelníka absolutně nehratelné. Nebavilo mě ani se na to dívat.
 
To hřiště je ošklivý, zákeřný a nepřátelský. Jaký je vůbec smysl postavit hřiště v takovéto podobě? Pro normálního smrtelníka absolutně nehratelné. Nebavilo mě ani se na to dívat.
Souhlas
 
Až se skoro bojím zeptat, plánuje se po tom CUTovském Waterloo koukat na to ještě někdo? :)

Tak alespon hromadně budeme fandit DJ, ne, aby vydržel? :)
 
Až se skoro bojím zeptat, plánuje se po tom CUTovském Waterloo koukat na to ještě někdo? :)

Tak alespon hromadně budeme fandit DJ, ne, aby vydržel? :)
Momentálně makám na zahradě, takže kdy začíná přenos?
 
Budu po ocku sledovat jak Fleetwood stoupa ;)....
 
To je nechutnej masakr. Tenhle debilní turnaj mě pokaždé zbaví závisti jakej super job ti profíci mají :)
 
Přátelé, špice je vyrovnaná, hned 4 hráči se dělí o první místo - se skóre +3. Ano - plus!

Bych brečel. Tam musí být zábava, tedy.
 
A je to za námi, Koepka vyhrál letošní US Open 2018!

Výstřižek.PNG



Ale borec nakonec je Tommy Fleetwood, který v posledním kole (hřiště nehřiště) za to vzal a zahrál neuvěřitelných 63 ran (předchozí kola 75,66,78)! A pak že to nejde!


Výstřižek.PNG


Tak jak se letošní US Open líbilo? Co říkate na obížnost hřiště, Mickelsonův běh za míčkem, cut někde na hranici +8, Fleetwoodův závěrečný výkon? :)
 
Majkle jak ja to tomu Tommymu pral po takovemhle kole, uplne se mi chtelo brecet, kdyz nedal ten zaverecny putt :(

Mickelson je frajer, proste se nasral a bylo :)

A to hriste - ja miluju linksy, takze ta brutalne vysoka trava, bunkery presne tam kde maji byt me proste bavila, ta tezkost hriste spojena s vetrem a brutalnimi greeny byla proste pecka - chtel bych videt nas jak bychom tam hrali :-D ale tohle je golf, loni me to tezce nebavilo, to byla nuda. Tady se ukazalo kdo se dokaze popasovat prakticky se vsemi moznymi podminkami, stejne jako na The Open muze hrat roli sileny dest, tak tady to bylo o nastaveni hriste, za me ale stopalcu hore!!!
 
Já mám rád výzvy, takže mě ta brutální náročnost spíš bavila.

Překvapuje mě, že se tu na jamce nespustila žádná vášnivá debata o Philově pingpongu. Přišlo vám to někomu jako urážka golfu? Mě osobně to přišlo kreativní, ale ještě zábavnější by bylo, kdyby to z toho voleje trefil rovnou do jamky.;)
 
Nejlepší by bylo, kdyby ještě díky tomu nakonec vyhrál celé open. Za mě je to taky v pohodě. Ostatní podle mě vyjma zahrané tuším štve, že to nezkusili první a vyžral jim to Phil. :)
 
Ji, cenný názor "legendy" jak uvádí v titulku článku. Člověk který vyhrál 6 turnajů na PGA kritizuje názor člověka,kterej jich vyhrál sedmkrát tolik. K smíchu:)
 
Ji, cenný názor "legendy" jak uvádí v titulku článku. Člověk který vyhrál 6 turnajů na PGA kritizuje názor člověka,kterej jich vyhrál sedmkrát tolik. K smíchu:)
Kolik jsi jich vyhrál ty?
 
Kolik jsi jich vyhrál ty?
Předvídatelné:) a hloupé:)
Neporovnávám přece s názorem mým, ale Mickelsonovým. Tak co s tím má proboha co dělat moje golfové neumění?
 
Ja tedy nevim kolik vitezstvi na PGA kvalifikuje ten ci onen nazor.
Touto optikou a prihlednutim k HCP bych tu mel drzet hubu kompletne :D
 
Nejsi o nic míň hloupý než já, když je ti k smíchu člověk, který vyhrál 6 tunajů PGA. o_O

A nejsi o nic míň předvídatelný než já, protože jedinný důvod, proč jsem ten příspěvek přidal, bylo asi co, nebo spíš kdo ??? ... :p

Nic ve zlým, jen jsem si nemohl pomoct ... :p
 
Ja tedy nevim kolik vitezstvi na PGA kvalifikuje ten ci onen nazor.
Touto optikou a prihlednutim k HCP bych tu mel drzet hubu kompletne :D
To by to tu musel náčelník na věky vypnout, protože k nám se asi žádný vítěz PGA nikdy nepřihlásí. A to by pak nebyla žádná sranda. :p
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom