Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours U.S. Open 2018

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
termín: čtvrtek 14. června - neděle, 17. června
kde: Shinnecock Hills Golf Club, Southampton, N.Y.
tv: golf channel cz vždy od 17:30

Už se těšíte? Od čtvrtka do neděle, koupit popcorn, indiánskou dýmku míru a koukat na golf channel. Kdo vyhraje a kdo naopak pohoří? Jak to tipujete?

 
Btw. sázkaři to vidí takto:

- https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/golf
- https://www.tipsport.cz/kurzy/golf-18

Tipsport a jejich tabulka na celkového vítěze:

Výstřižek.PNG
 
Jako jsem zvědav, kde bude navrtáno. To bude legrace - pro nás, u televize, tedy.
 
Já si na toho DJe snad vsadím :D - ale musí hrát tak jako tenhle týden! :devil:
 
Nějak, ti amíci, válcují svět!! Sem tam, někdo vyskočí? Těch jmen je tam hodně, poslední, komu se podařilo vyhrát dva velké turnaje týden za týdnem byl Phil Mikelson, Skotich a Anglie. DJ, se už uklidnil , jen Jordan Spieth už dlouho nic velkého nevyhrál. Takže nakonec ten tip je pouze přání nic více doba TW, kdy válcoval je pryč.
 
Ať už to vyhraje Tiger sakra, kdo se má pořád nervovat :)...
 
Jako přemýšlím, že taky skočím do sázkovky a na toho tigříka vsadím poslední úspory s prasátka. Docela mě překvapilo, že mu bookmakeři vcelku věří. (v první desítce potencionálních vítězů).
 
Taky koukám. Za chvilku jde Tiger!

Hele, líbí se vám vizuálně to hřiště? Určitě je připraveno perfektne, ale ty záběry z kamer... přijde mi to ošklivý. :)
 
Takový pole zarostlý lebedou.
 
@requo koukám na to asi hodinu a marně tam hledám něco hezkého.
Hřiště vizuálně hnusný.
Připravené asi parádně, nicméně mě se nelíbí setup, kdy i ti nejlepší neustále bojují o par. Boje a trápení vidím dost když jdu na hřiště.
Proto mám radši turnaje, kdy je hřiště vizuálně krásné a víc skórovací...
 
Tak to byl masakr to první kolo. V životě by mě nenapadlo, že nejlepší skore bude -1. A mnoho hrálo i +10. Sice vím, že USOpen je proslulé svojí obtížností, ale dívat se na výsledky, které jsou běžné i kdekoli jinde není divácky moc vděčné. Tak uvidíme dneska, vítr by se snad mohl uklidnit, tak se to napraví.

Btw. chudák Tiger, to byl začátek na první jamce... já to teda znám, +3 po první jamce velmi dobře, ale vlézt s tím na turnaj, nic moc. Zahodit hole a jít na kafe do klubovny, klobouk dolu, že se z toho úplně nesesypal :)

 
Vždyť já hraju prakticky stejně jak oni! Triple žádný problém, double běžně a tu a tam par. Teda mě jich bylo líto, míče se jim koulejí z greenu zpět k nohám, nebo na druhou stranu...ošklivý hřiště...fakt mi jich bylo líto. Tiger má občas obličej, že vypadá, že se co chvíli rozbrečí.:eek:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom