Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tyčko s provázkem?

  • Autor vlákna Jenda
  • Založeno
J

Jenda

Neregistrovaný
Dobrý den. V Terezíně jsem viděl na odpališti pana, který měl na týčku asi metr dlouhý červený provázek, na jeho konci jiné týčko. Vypadalo to vtipně. Může se to? A proč to tam má? Aby ho neztratil z kalhot?
Hezkou hru! Jenda
 
Myslel jsem si, že je to ideální třeba na driving. Kdy stojí řada odpalujících a každá moje druhá (spíše káždá) rána katapultuje týčko dopředu (cca 3-5m).
Po pátém míči již nemám z čeho odpalovat a čekám, kdy mi ostatní umožní si pro týčka doběhnout. Ruším zbytek a ohrožuji svůj život.
Při týčku na provázku je problém vyřešen.
 
Má to proto, aby neztratil týčko při odpalu ( to druhé si zabodne do země ), pán je šetřílek.:) Zakázané to není. Pravidla by porušil jen tehdy, kdyby provázek úmyslně využil tak, aby mu napomáhal ve hře.Např. tak, že by jej úmyslně natáhl vodorovně s rovinou zamýšleného postoje a svůj postoj podle provázku kontroloval.
 
Aby ho neztratil na odpališti po odpalu.. ;) . Pokud provázek nenaznačuje směr hry tak ano, může se to.. Jestli to ovšem nezakazují loňská nová pravidla, tam se v naznačování směru hry hodně změnilo a možná mi to uniklo..:D
 
Dobrý den. V Terezíně jsem viděl na odpališti pana, který měl na týčku asi metr dlouhý červený provázek, na jeho konci jiné týčko. Vypadalo to vtipně. Může se to? A proč to tam má? Aby ho neztratil z kalhot?
Hezkou hru! Jenda
ma to tam, aby nasel tycko po odpalu :)
 
Dobrý den. V Terezíně jsem viděl na odpališti pana, který měl na týčku asi metr dlouhý červený provázek, na jeho konci jiné týčko. Vypadalo to vtipně. Může se to? A proč to tam má? Aby ho neztratil z kalhot?
Hezkou hru! Jenda
aby týčko snadno našel po odpalu
 
Dobrý den. V Terezíně jsem viděl na odpališti pana, který měl na týčku asi metr dlouhý červený provázek, na jeho konci jiné týčko. Vypadalo to vtipně. Může se to? A proč to tam má? Aby ho neztratil z kalhot?
Hezkou hru! Jenda
Lépe se pak týčko s provázkem hledá. Někdo i to druhé týčko také zapíchne, pak mu ta „sestava” nikam neodletí.
Pokud bude ten provázek na zemi ležet tak, aby ti nenapomáhal v určení směru nebo správného založení či ti jinak nenapomáhal ve hře, tak by to neměl být problém. Ideálně tedy provázek stočit do kolečka ;)
 
Hrát jsem s tím ještě nikoho neviděl. Chápal jsem to jako treninkovou pomůcku 🏌️‍♂️
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom