Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Týčko, jaké používáte a jaké zvláštní jste viděli?

ja jedu bezne plastaky... zivotnost jednoho mam cca rok. :)
 
Životnost mých plasťáků je možná i delší ... jen u někoho jiného, protože je poměrně často zapomínám na odpališti. :p
 
V zimě je země tvrdší zmrzlá a je třeba na odpališti týčko zapíchnout.

892BD984-E903-44B3-B516-1A512DEF28C2.jpeg
 

Přílohy

  • F8718695-AE9D-4969-9328-72B2561BD416.jpeg
    F8718695-AE9D-4969-9328-72B2561BD416.jpeg
    69,7 KB · Zobrazení: 148
Narazil jsem na tohle týčko.
Zajímavé... jen by mě to tlačilo asi v kapse
Screenshot_20220720-075626_AliExpress.jpg
 
Narazil jsem na tohle týčko.
Zajímavé... jen by mě to tlačilo asi v kapse
Zobrazit přílohu 31669
Obávám se, že pro soutěžní hru s tím „zaměřovacím trojúhelníkem” nepoužitelné, neboť nejspíš nesplňuje pravidla. 😉
 
Obávám se, že pro soutěžní hru s tím „zaměřovacím trojúhelníkem” nepoužitelné, neboť nejspíš nesplňuje pravidla. 😉
o tom jsem taky přemýšlel, jestli je to pravidlově v pořádku...
 
o tom jsem taky přemýšlel, jestli je to pravidlově v pořádku...
Pravidlo 10.2b „Jiná pomoc”
 
zase, když to dáš nahodile na zem, tak nikam nemíříš....
Pak to je ale zbytečné 😉
 
Ne, že bych po takovém týčku toužil, ale v čem je rozdíl mezi čárami na týčku a třeba triple trackem, anebo jakoukoliv jinou čárou na míčku?
 
Pak to je ale zbytečné 😉
Jak pise @jan , trojuhelnik je tam dle meho k vymezeni zarazeni tee do zeme, nikoliv pro mireni. Jinak mas samozrejme pravdu, ze v pripade pouziti k mireni by to pravidla porusovalo.

Pro @4th King - na micek si muzes malovat a tisknout co chces, to pravidla neomezuji. Naopak vyslovene zakazuji pouzit k mireni neco/ nekoho jineho. To ze v tomto pripade je v tom realne maly rozdil je asi pravda.
 
Ne, že bych po takovém týčku toužil, ale v čem je rozdíl mezi čárami na týčku a třeba triple trackem, anebo jakoukoliv jinou čárou na míčku?
Je to pravidlový rozdíl. To pravidlo „o míření” je obecněji napsané a tak do toho „spadne” i toto udělátko s mini ryskou. 🙈
 
konstantni vyska
Na to nepotřebuji tu „podložku”, když tam jsou výstupky (v tomto případě zářezy).

Osobně si týčko nastavím podle ukazováčku (viz foto) a zapíchnu. Pokud potřebuji nižší ránu (proti větru či doběh), tak zapíchnu níž a naopak.

Pořád přendavat „podložku” by mne nebavilo.
BD82903D-91FA-4EE3-99B8-7094251E2F6A.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom