Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa TV v restauraci a hotelu

O umístění TV v provozu hotelu a restaurace si myslím:

  • Zda je v restauraci nebo hotelu TV moje rozhodnutí o návštěvě absolutně neovlivňuje

    Hlasy: 13 50,0%
  • Umístění TV v restauraci mi vadí, protože mne nebo přísedící odvádí od konverzace

    Hlasy: 5 19,2%
  • Umístění TV v restauraci mi nevadí, ale k životu ho nepotřebuji

    Hlasy: 18 69,2%
  • Umístění TV v restauraci vyhledávám a její nepřítomnost v případě např. sport. přenosů mi vadí

    Hlasy: 1 3,8%
  • Umístění TV v hotelovém pokoji vyžaduji a její nepřítomnost je výrazná degradace služeb

    Hlasy: 4 15,4%
  • Umístění TV v hotelovém pokoji je pro mne nedůležité

    Hlasy: 19 73,1%
  • Budu radši, když TV na hotelovém pokoji vůbec nebude

    Hlasy: 0 0,0%
  • Do hotelu bez TV vůbec nepojedu!

    Hlasy: 2 7,7%

  • Hlasovalo
    26

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Vzhledem k přechodu na nový formát vysílání řešíme obnovu TV parku. A uvažujeme v kompletním rozsahu od absolutní výměny všech zařízení za nové, přes relativně kostrbatou koupi set top boxů až po kompletní zrušení všech TV v provozu. Jak vy koukáte na problematiku existence TV při návštěvě hotelu či restaurace?
 
V dnešní době telefonů, tabletů a vysokorychlostní wifi už telku považuju za zbytečnou. Vozíme si jen HDMI kabel a TV používáme jako větší plátno, navíc, ve spoustě hotelech mají použití externího zdroje do TV stejně zablokované, takže pak ji nepotřebujeme vůbec.
V restauraci bych ji nechal, přeci jen promítání nějakého golfového přenosu mi ke klubové restaurace tak nějak patří :)
 
Marně vzpomínám, kdy jsem na hotelu někde pouštěl televizi. Za mě je to tak, že se snažím být na pokoji co nejméně. Na TV můžu koukat doma. Děti koukají na pohádky kdyžtak už na tabletu/mobilu, večer, kdyžtak.

Dole v restauraci v Hoře bych taky ponechal. Je to kulisa.
 
V restauraci TV s naprostým klidem mohu postrádat, snad i lepší, když tam není. Nějak jsem nepřemýšlela nad tím zda je pro mne důležitá TV v hotelu na pokoji, je to tak samozřejmá část zařízení jako třeba stolek, když si to tak vezmu, většinou jí ani nepustím. Když už jí pustím tak spíš jako kulisu - nějakou hudbu. Nevím jak by to ovlivnilo hosty, kdyby tam nebyla, když jak už zaznělo, stejně jsou všichni pořád na mobilech...No, ale proto si tu anketu asi děláš že? :D
 
V Hotelu by snad na pokojích měla být standartem dané kategorie. V slušné restauraci je nežádoucí , tam snad pouze decentní hudba.Ve sportbarech naopak přínosem a očekávaná.
 
V restauraci mi leze na nervy.
V hotelu ji k ničemu nepotřebuji. Protože stejně tam nikdy není golfchannel, i když je hotel v golfovém resortu :(
 
při pobytu v hotelu ji nezapnu (tv program mě nezajímá)
v restauraci totéž - ale chápu, že jsou restaurace, kde mají hosty i kvůli TV
takže mohu bez tv žít
ale nezblázním se, když je někde puštěná
 
uznávám, ze je to trochu mimo původní anketu. Ale daleko víc než televize mě na pokoji zajímá připojení k internetu. To mi televizi plnohodnotně nahradí.

Když budeš mít v pokoji super 8K televizi a špatné připojení (ať už na práci nebo abych si pustil vlastní TV) tak budu daleko méně spokojený než bez televize, ale s rychlými daty...
 
TV v hotelích a restauracích nevyhledávám, nezapínám a pokud tam je a není moc hlasitě je mi ukradená. Pokud nejde opravdu o nějaký sportbar, myslím, že je spíš na škodu.Lidi by se měli v hospodě bavit spolu a ne čučet na telku.
 
V restauracich to muze byt zajimave v pripade sportovniho prenosu (hokej, fotbal, tenis, golf, ...)
V hotelu neresim. Temer nikdy na to nekoukam, protoze stejne tam nemaji muj oblibeny golf channel nebo jiny sportovni kanal, takze kdyz uz opravdu chci koukat pustim si to z internetu ...
 
TV na pokoje je dnes zbytečná, ale nevadí. V dobré restauraci televize vadí, v golfové nevadí, pokud tam nedávají judo nebo ordinaci :)
 
Děkuji všem za pomoc a reakce, hotelové pokoje jsme nakonec vybavili novými 82 cm telkami, TV v restauraci jsme uplně zrušili.
 
Děkuji všem za pomoc a reakce, hotelové pokoje jsme nakonec vybavili novými 82 cm telkami, TV v restauraci jsme uplně zrušili.
Dneska jsem viděl tvůj inzerát na starý telky na FB, ale i tak jsem hlasoval. 😉 Udělals to dobře. V restauraci chybět nebude (většině), na pokojích by to bylo naopak. 👍
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom