Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

turnajove fee v roce 2019

alda

Guru fóra
Tak se mi zda, ze v roce 2018, trosku podrazila turnajova feecka. Co myslite, ze bude pristi rok?

Tak se CZ pomaloucku priblizuje asi SK a Rakousku, kde jit na turnaj mimo domaci klub je docela narez. Jsem se dival, schvalne na ceny turnaju pro hosty a cena je krasnych 110 ecek

Jeste, ze existuji tury jako Strawberry a Crystal tour, kde se da hrat za rozumne penize
 
Tak se mi zda, ze v roce 2018, trosku podrazila turnajova feecka. Co myslite, ze bude pristi rok?

Tak se CZ pomaloucku priblizuje asi SK a Rakousku, kde jit na turnaj mimo domaci klub je docela narez. Jsem se dival, schvalne na ceny turnaju pro hosty a cena je krasnych 110 ecek

Jeste, ze existuji tury jako Strawberry a Crystal tour, kde se da hrat za rozumne penize
tůra s časopisem GOLF ... fee 750 kč (850 kč) bez nutnosti platit litr předem
 
Osobně bych raději byl, kdyby zlevnila běžná fee. Já zdražení moc nepozoruji, resp přijde mi v té džungli slev, reciprocit, voucheru - ze vlastně nikdo až ba začátečníky nehraje za běžná ceníkova fee a to ani na turnajích. :)
 
Golf digest má hezké startovné s fee na své turnaje pro předplatitele.

Jinak mi ta turnajová fee přijdou jako hrozný nesmysl... [emoji50]
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom