Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Turnaje raději v sobotu nebo v neděli?

Turnaje raději v sobotu nebo v neděli?


  • Hlasovalo
    26

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Pokud chodíte na turnaje o víkendech, máte raději turnaje v sobotu nebo v neděli, nebo je vám to jedno? Myšleny jsou klasické 18ti jamkové turnaje, tzn. čas hry cca +- 5 hod a vše to okolo.
 
Sobota + neděle. Optimálně ještě páteční odpolední turnaj. Pak je to víkend plný golfu :)
 
Tohle řeším hodně z provozního pohledu. Logicky je sobotní turnaj pro hráče lepší, mají pak neděli klidnou na odpočinek/ rodinné aktivity/... Pokud ale hřiště v sobotu obsadím turnajem 9:00 - 14:30, likviduji si každého potenciálního zájemce o golfový pobyt na hotelu. Protože kdo by chtěl přijet na golfový víkend a nemoct 2/3 dne hrát?
 
zajímavý dotaz. Evidentně na to není ani v čechách přes resorty shodná odpověď ..... letos jsme se setkali s tím, že některé jsou pro turnaje nepřístupné v sobotu, jiné v neděli :)
 
Taková proflákaná neděle, hlavně když je po hře jídlo, ideální stav.. Večer na pivko a neděle je řádně dokonána.. ;) :)
 
V anketě není možnost ve všední den a to je můj případ.
Mám to stejně......
 
Mně to je celkem jedno. Moje drahá polovička mi zakazuje turnaje v sobotu i v neděli. Pustí mě jenom v případě, že se upíšu k věcem tak hrozným, že toto forum by to neuneslo...
Naopak. Toto fórum je tu od toho, aby stejně postižení věděli, že v tom nejsou sami. A druhá polovina věděla kde přidat. ;)...
Já nehlasovala, protože v poslední době rozhoduje spíš čí je to turnaj. Nejhůř hraju na turnajích vlastního klubu, s "vlastními" lidmi. Ta hlava, ta hlava...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom