Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Turnaje od 11.5.2020 - tam kdo kam?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Další krok je tu. Turnaje budeme moci navštívit od pondělí 11.5.2020, dle stanoviska čgf. Bude oficiálně zpřístupněna i sekce turnajů na webu (byť dostupná při troše snahy byla pořád).

Tak kdo kam, těšíme se, nebo se nikam zatím hnát nebudeme?
 
Snad 23.5. PG Tour na Slapech, pokud nedomluvíme jamkovku. Ale kdo ví, co bude za 14 dní
 
Tak mohl bych hned 12.5. na seniorku na Karlštejn (i když jsem se zařek, že tam dlouho nepojedu)...a nebo pak 15.5. ČGK Tour na Slapech - to vidím reálněji, tam to mám mnohem radši.
 
Tak mohl bych hned 12.5. na seniorku na Karlštejn (i když jsem se zařek, že tam dlouho nepojedu)...a nebo pak 15.5. ČGK Tour na Slapech - to vidím reálněji, tam to mám mnohem radši.
proč ne na Karlštejn?
 
proč ne na Karlštejn?
Karlštejn je určitě moc krásný a kvalitní hřiště, výhledy na hrad nemaj chybu..........v tom to není. To proč se mi tam nechce je ve mě (už jsem to tu psal do nějakého vlákna o hřištích, která nám nesedí).........nejde mi to tam a až na jednu výjimku jsem jel z Karlštejna domů vždycky naprosto znechucenej a řekl jsem si, že tomu dám čas...... A ještě k tomu je to tam kopcovitý jako prase:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom