Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Turnaj - score card v CZ a pro zahranici

alda

Guru fóra
 Potreboval bych poradit jak získat score card po turnaji v CZ do mého klubu v Rakousku. Aby mi pohli s HCP
Když jsem tam zacal, nastavili mi nejaky co jsem mel v te době.  Ted jsem pozadal club aby mi nastavil HCP dopdle CZ. Nastavili mi to přes Austrian golf association, a za tyden mi prisla odpověď na ten email, ze musim dodavat výsledky.
Jak to mam udelat?
1. Ofotit?
2. Vypsat novou a nechat podepsat
3. Vzit tu turnajovou
4. Ted mne nic uz nenapada
email: we couldn’t correct your handicap, so I called the Austrian golf association and they did it.

Please send us in the future the results of every tournament, you play in foreign countries, so we can enter it to your golf history.
So your handicap will be always up to date.
 
Na cgf ve výsledkach turnaje se vidíš?
 
Pokud nestačí klubu / rakouské asociaci odkazy na výsledky na čgf serveru jak píše Jarda, tak si vždy po turnaji v ČR nech skorekartu okopírovat a orazítkovat klubem/hřištěm kde turnaj probíhal (tzn. na recepci :)) a odevzdej příslušnému orgánu v Rakousku (pokud to v Rakousku funguje stejně jako u nás, mělo by stačit výsledky odevzdávat v klubu, který je pak zanese do systému. Na úrovni asociace/federace se většinou řeší mezinárodní výsledky jen špičkových amatérů = velmi nízkých HCP, kteří jsou např. národní reprezentanti apod...) Und das ist alles ;-)
 
Zkus jim poslat odkaz na cgf..
 
Odkaz na stránky cgf by jim měl v každém případě stačit. Ještě poznámka, každý hráč, který hraje na turnaji ( na úpravu HCP ) v zahraničí má povinnost nahlásit na STK svého domovského klubu výsledek ( pokud zlepší, či zhorší HCP ), aby mu následně byl změněn HCP. Drtivou většinu hráčů začne zajímat info kam se zahraničním výsledkem poté, co na turnaji v zahraničí upíše... Samozřejmě, pokud je turnaj ( v zahraničí ) zadán na serveru Cgf, tato povinnost odpadá.
 
Tak poslusne hlasim prvni zkusenosti s vymenami Score Card z CZ do Rakouska
Udelal jsem kopii a poslal v PDF. PAk potrebovali jeste nekolik starsich turnaju a to si vystacili s webovym odkazem na CGF. Problem nastal v Tom okamziku, kdy v Rakousku funguje trosku jiny zpusob vypoctu. U nas je kdyz zahraju spatne jdu o desetinu dole. V rakousku zahraji 3x spatne a vice a tak pak se mi uz HCP nehne.... Takze nevim jak to bude pokracovat abych mel stejny HCP vsude. Asi to bude muset Rakouska golfova federace korigovat rucne, ale tomu se brani. Druha cesta hrat tak abych jen zlepsoval (
icon_e_smile.gif
:):):) )
2. Dnes jsem odeslal kartu do CZ z rakouskeho turnaje tak jsem zvedav jak to dopadne
 
Určitě dej vědět, jak to dopadne. Docela by mě to zajímalo. Úplně si představuji ty chudáky administrátory, jak jim to tam nejde ručně naťukat, protože to mají různě zapodmínkované a tak a jak se u toho vztekaj, co zase kdo po nich chce a otravuje. :) Ale třebas se mýlím... 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom