Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Turnaj letního slunovratu na Kotlině 22.6. ve 4.30

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
Chystám se tam, přijde mi to jako dobrý fór. Přidá se někdo? Uvažuju, že bych z pátku na sobotu někde přespala.
 
Na letní slunovrat míváme turnaj u nás na hřišti. Už tak je to pro mne hrůza vstávat někdy v pět ráno, natož jezdit někam dál. A navíc mám to u nás ráda, snídaně, turnaj jen 9 jamek a hurá do práce 😉
 
Chystám se tam, přijde mi to jako dobrý fór. Přidá se někdo? Uvažuju, že bych z pátku na sobotu někde přespala.
Ježíš oni mají start ve 4,30( není ještě tma??!!) - my startujeme tak v šest hodin, to by mě zabilo 😀
 
Na letní slunovrat míváme turnaj u nás na hřišti. Už tak je to pro mne hrůza vstávat někdy v pět ráno, natož jezdit někam dál. A navíc mám to u nás ráda, snídaně, turnaj jen 9 jamek a hurá do práce 😉
V sobotu do ⚒? :cry:
 
No, tak to si v té Kotlině přizpůsobili na sobotu, slunovrat letos nastane 21.6. v 17.55 hod. U nás se ten turnaj právě dělá toho 21., proto jsem psala, že pak jedeme do práce. Jestli bude i letos zatím nevím.
 
Hej! Nenajde se přece jenom někdo? ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom