Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

turnaj - hra ze spatne jamky :(

alda

Guru fóra
Mam za sebou 400+ turnaju ale toto se mi stalo poprve. Na jednom hristi, po ukonceni 3 jsme presli na novou jamku, ale misto cisla 4 jsme se ocitli na 8. Kazdy odpalil a najednou jeden krici...

Proboha, to je spatny smer, spatna jamka :):)

Otraven jsem to dohral dokonce, podepsal jsem kartu a svoji ze zoufalstvi rozthal a sel jsem domu ...

Spravne by to mela byt zrejme diskvalifikace, ze? Mohli jsme to alespon normalne dohrat?
 
Já bych se domníval, že jde o pravidlo 11-5, tzn. dle 11-4, takže pokud jste hráli na rány a jamku ještě nedohráli, resp. nezačali hrát jamku následující, tak 2 trestné a šups zpátky na správné odpaliště... Ale to se jen domnívám, nevím jestli vím...;-)
 
Já bych se domníval, že jde o pravidlo 11-5, tzn. dle 11-4, takže pokud jste hráli na rány a jamku ještě nedohráli, resp. nezačali hrát jamku následující, tak 2 trestné a šups zpátky na správné odpaliště... Ale to se jen domnívám, nevím jestli vím...;-)
není to pravidlo 6.1.b.?
6.1b Míč musí být zahrán z odpaliště
Hráč musí začít jamku úderem odkudkoli z odpaliště podle Pravidla 6.2b.
Jestliže hráč na začátku jamky zahraje míč odjinud než z odpaliště (včetně odehrání od nesprávných odpališťových kamenů určených k označení jiného odpaliště na té samé nebo jiné jamce)...
(1) Hra na jamky. Není to trestné, ale soupeř může tuto ránu zrušit:
(2) Hra na rány. Hráč obdrží všeobecný trest (dvě trestné rány) a ...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom