Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Turnaj Beroun (24.3.) a Česká Lípa (Velikonoce)

Stav
Uzamčeno.

Míša

Aktivní člen
Jméno
Michaela
Přijmení
Záhumenská
Klub
GC Mstětice
HI (HCP)
8,6
V sobotu 24.3. je další možnost zahrát si z 1000,- turnaj v Berouně, od dubna bude hřiště jen pro členy a o Velikonocích bude v neděli Texas v České Lípě. Nechystáte se někdo?
 
V sobotu 24.3. je další možnost zahrát si z 1000,- turnaj v Berouně, od dubna bude hřiště jen pro členy a o Velikonocích bude v neděli Texas v České Lípě. Nechystáte se někdo?
Já jdu 1.4. v ČL na texas, doufám, že nebudou závěje :oops:
 
Upraveno:
V sobotu 24.3. je další možnost zahrát si z 1000,- turnaj v Berouně, od dubna bude hřiště jen pro členy a o Velikonocích bude v neděli Texas v České Lípě. Nechystáte se někdo?
S tím servisem okolo neopakovatelná možnost. Snad vyjde i ta předpověď.
 
Já jdu 1.4. v ČL na texas, doufám, že nebudou závěje :oops:
Koukala jsem, že jsi přihlášená. Jdu s kamarádkou @Ája, pokud budete mít místo ve fligtu, rády se přidáme.
 
S tím servisem okolo neopakovatelná možnost. Snad vyjde i ta předpověď.
To doufám, už na to čekáme dlouho :)
 
Koukala jsem, že jsi přihlášená. Jdu s kamarádkou @Ája, pokud budete mít místo ve fligtu, rády se přidáme.
Zeptám se parťačky, jestli už je s někým domluvená, má tam víc kamarádek než já. Já bych za vaši ( obou) společnost byla ráda, že bych zase poznala někoho dalšího z jamky. :)
 
@Míša - tak nikoho domluveného nemá, tak můžeme spolu, budu se těšit, ale jen tak malinko - spíš se bát počasí...:oops:
 
@Míša - tak nikoho domluveného nemá, tak můžeme spolu, budu se těšit, ale jen tak malinko - spíš se bát počasí...:oops:
Tak super, počasí vyjde a konečně ti dovezu ty žluťáky :)
 
žlutý kamenný míčk

žlutý kamenný míčky :p
zluty ne, jenom ty sutry :D
 
Jsem přihlášený na zítřek do Berouna a jak se říká změna je život, nemůžu na turnaj dorazit. Na nové přihlášky, už je pozdě, nechce jít někdo místo mé maličkosti?
 
Jsem přihlášený na zítřek do Berouna a jak se říká změna je život, nemůžu na turnaj dorazit. Na nové přihlášky, už je pozdě, nechce jít někdo místo mé maličkosti?
Ahoj, kamarád by šel. Jak by se to dalo zařídit?
 
Ať řekne, že jde místo pana Nekoly.
 
Tak super, počasí vyjde a konečně ti dovezu ty žluťáky :)
Ahoj, tak nakonec se omlouvám, ale nedorazíme. Přečetla jsem si v propozicích, že se bude hrát dvakrát nějaká náhodná devítka a to se mi moc nechce. Raději nějakou 18 u nás. Tak se nezlob a někdy se v Lípě určitě potkáme, až bude otevřená celá.
 
Ahoj, tak nakonec se omlouvám, ale nedorazíme. Přečetla jsem si v propozicích, že se bude hrát dvakrát nějaká náhodná devítka a to se mi moc nechce. Raději nějakou 18 u nás. Tak se nezlob a někdy se v Lípě určitě potkáme, až bude otevřená celá.
Nevadí, potkáme se v lepších časech. ;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom