Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Turnaj 30.10. MB

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
V úterý má být krásně. Ještě mi z členství ČGK chybí vybrat 2 hry, takže beru dovču a jdu na turnaj do Bolky. Nepřidá se někdo?
 
28.10, je dnes, je nedele a fakt krasne neni :D
 
Jo, jo, tebe jsem si všimnul:)
 
Jestli to se mnou přežiješ podruhé v pěti dnech, tak se rad přidám. Sice jsem dnes už vyklidil kapsy v bagu, ale 19 stupňů předpovědi vypadá jako skvěle zakončená sezóna :up:
 
Skvělá zpráva, budu se těšit. Napíšu tam, ať nás daj spolu do flightu.
 
Skvělá zpráva, budu se těšit. Napíšu tam, ať nás daj spolu do flightu.
Vydrž. Nejde mi registrace. Je vyčerpaný limit pro on-line registrace. Musím tam ráno zavolat. Ale dle časování to mají asi omezeno na 5 flightu :oops:
 
Evidentně nepočítali s takovým počasím:p. Dalších 5 flightů za turnajem je volnejch, tak se to určitě rozšíří. Zařiď nám ten flight, když už tam budeš volat.:up: Tentokrát nás nebude svazovat taktika, jako na Malevilu:D:D:D:p:p:p, tak do toho doufám půjdem zvostra....:cool:. Tu svojí šestku necháš doma, aby tě to nelákalo a budeš hezky drivovat driverem ...:up:
 
Evidentně nepočítali s takovým počasím:p. Dalších 5 flightů za turnajem je volnejch, tak se to určitě rozšíří. Zařiď nám ten flight, když už tam budeš volat.:up: Tentokrát nás nebude svazovat taktika, jako na Malevilu:D:D:D:p:p:p, tak do toho doufám půjdem zvostra....:cool:. Tu svojí šestku necháš doma, aby tě to nelákalo a budeš hezky drivovat driverem ...:up:
Jj jdu na to. Trosku mi ten výhled kazí předpověď a vítr 80km/hod :p
 
Co řešíš? Proti a s boku směru větru hraju pod větrem a po větru naopak.:rolleyes::p
 
Jdu do toho s vámi. Když mě vezměte do flightu tak až tam budu volat na přihlášení tak flight zařídím. Neznám ale jména.
 
Jdu do toho s vámi. Když mě vezměte do flightu tak až tam budu volat na přihlášení tak flight zařídím. Neznám ale jména.
Výborně, nech se připsat k Peca a Lhotka-;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom