Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Turnaj 19.jamky na Grabštejně (so 29.9.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 29-09-18

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Grabštejn.png


TURNAJ 19.JAMKY NA GRABŠTEJNĚ

Kdy? Sobota 29.9.2018 od 9:00
Kam? Grabštejn (https://www.gcg.cz/)
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • družení se s místními
  • sobotní spolhra okořeněná turnajem :)
Cena za turnaj:
300,- členové GCG nečlenové GCG 300,- startovné, 400,-fee (cena zahrnuje zpracování výsledku). A obídek!

Přihlásit se na ČGF: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=553792405
 
Upraveno:
Tak nic, mám tu na pár dní syna s vnučkou(žijou v cizině). To má přednost. Užijte si to.
 
Kdybys věděl o něčem lepším / blíž, sem s tím:)
zkus booking.com, našlo mi to ubytování v Hrádku, v Rynolticích, v Chrastavě...
 
zkus booking.com, našlo mi to ubytování v Hrádku, v Rynolticích, v Chrastavě...
Jojo, tam jsme samo koukali, chceme ale něco blíž Českému Švýcarsku, navíc se psem a ne moc drahý:)
 
Bude i longest a nearest. Obojí plánuji vyjímečně prohrát. :) Takže máte šanci!
 
No, @requo, s místníma borcema budeme mít zřejmě dost práce;)

Ale prd, jen dělají ramena. Si tam pinkají daleko od dohledu kamer, to ti uhraju taky birdíka na každé jamce. :)) Já spolehám na Tebe, že já budu mít plnou hubu keců a ty budeš mít ty svaly! :)
 
Ale prd, jen dělají ramena. Si tam pinkají daleko od dohledu kamer, to ti uhraju taky birdíka na každé jamce. :)) Já spolehám na Tebe, že já budu mít plnou hubu keců a ty budeš mít ty svaly! :)
No, tak já radši dneska skočím na driving:up:
 
Ja bych nake ubytko vystrachal. S pejskem klido. Www.sportlifehotel.cz. V patek mam akci v praze tak prijedu podle toho jak dopadnu :D
Díky, nakonec jsme se rozhodli, že s ohledem na golf ubytko shánět nebudeme a podnikneme výlety z místa bydliště. Určitě doraž, ukážeme jim, jak hrát Grabštejn;-)
 
Díky, nakonec jsme se rozhodli, že s ohledem na golf ubytko shánět nebudeme a podnikneme výlety z místa bydliště. Určitě doraž, ukážeme jim, jak hrát Grabštejn;-)
Mozna ty, ja tam akoraf ukazuju jak ztracet micky :D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom