Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Grabštejn 22.5.2021

V kalendáři akcí 19.jamky: 22-05-21

Stav
Uzamčeno.
Btw. trénujete? Doufám, že něco předvedeme a něco uhrajeme.

@HonzaS - jaký je stav hřiště? Co grýny? Ne, že by to mělo jakýkoli vliv na mojí hru... maximálně tedy jen tehdy, když by celé grýny byly označeny jako půda v opravě. :)
 
Btw. trénujete? Doufám, že něco předvedeme a něco uhrajeme.

@HonzaS - jaký je stav hřiště? Co grýny? Ne, že by to mělo jakýkoli vliv na mojí hru... maximálně tedy jen tehdy, když by celé grýny byly označeny jako půda v opravě. :)
Zatím ne, takže hlavní bude se nezranit :D Chtěl bych jít potrénovat ve čtvrtek po práci a v sobotu pak přivézt domů pohár:cool:
 
Zatím ne, takže hlavní bude se nezranit :D Chtěl bych jít potrénovat ve čtvrtek po práci a v sobotu pak přivézt domů pohár:cool:

No, já se obávám, abych si případným tréninkem nevyplácal těch pár dobrých ran. Dneska jsem měl trénovat, ale nevím, jeslti nebude půlka čipu v levém rameni protestovat, tak asi budu věnovat čas mentální přípravě - kurz značky "Kdyby golf - spokojenost s výsledkem zaručena". :)
 
Upraveno:
No, já se obávám, abych si případným tréninkem nevyplácal těch pár dobrých ran. Dneska jsem měl trénovat, ale nevím, jeslti nebude půlka čipu v levém rameni protestovat, tak asi budu věnovat čas mentální přípravě - kurz značky "Kdyby golf - spokojenost s výsledkem zaručena". :)
Na Kdybygolf jsem připravenej, před 14 dny jsem někde na Konopí nechal 50 wedge a na recepci ji nikdo nevrátil:cry: Takže kdybych měl na Grabštejně tu padesátku... :-D
 
Ještě to ukecávám, to počasí... snad to vyjde a déšť se nám v sobotu vyhne!

9F754F47-3107-4F75-9F17-95C39A79934B.jpeg
 
Vše ready na sobotní ready golf. Je nám ctí, že jsme letos první oficiální turnaj na Grabštejně. Letos již po páté a vždy se sem rádi vracíme. Přijďte si zahrát, už se těšíme a pár volných míst ještě zbývá ⛳🏌️‍♀️🏌️‍♂️


6623168E-C38F-4204-BAC4-509E29962E10.jpeg
 
Upraveno:
Tak si to krásně užijte, spoustu pěkných ran, birdie ať je samozřejmostí, eagly a HIO ať také spadnou a já se v sobotu podívám na výsledky.
Bohužel nemohu dorazit, ač jsem se na to dva měsíce těšil.
 
Nechci ti kazit radost, ale jen upozorním na překlep na pravém poháru, kde by měl být uveden HI 36,1-54.

Jj, bohužel. Buď se to stihne ještě dneska opravit, nebo holt výherce té poslední kategorie bude mít větší cedulkovou radost, že porazil i ty další. Koneckonců - může to považovat za památeční a sběratelskou raritu. Domluvíme se s ním na nápravě. :)

Ale dobře ty, pěkný postřeh. :up:
 
Upraveno:
Startovka zveřejněna, dle zakulisnich info a podpultových informací mám doporučit pro včasně příjezdivší se úplně k snídani nepřejídat. Ale pssssst.;)

Ahoj zítra! :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom