Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Grabštejn 22.5.2021

V kalendáři akcí 19.jamky: 22-05-21

Stav
Uzamčeno.
Já nevím, spíš, bohužel, ne. Pokud jo, bylo by to rozhodnutí na poslední chvíli...
tak to budeme napjatě čekat a případné kladné rozhodnutí nás potěší :)

a kdyby náhodou ne, tak u vás budeme 21.8.:p
 
koukám, že už máme první přihlášené :-D a rovnou si jdu připravit i ceny za sezonu 2020. nakonec bude Grabštejn první možnost, kde je nakonec předat .... @RomanL @macdav už si dělejte místo na poličce :-D
věřím, že @PFP též přijede a jestli @Jerry @TP_79 @davidoff a Libore dorazíte, tak nebojte - máte je u nás schované také ⛳
Já bych strašně rád, ale v tuto chvíli chvíli bych si nedovolil nic slíbit ani na hodinu dopředu. Mám to nějaké moc komplikované, budu to ladit ke konci týdne.
Ale děkuji.
 
Zdar @Marklar, jěště se s mojí cenou za rok 2020 budeš moci nějaký čas pomazlit. Já bohužel nemohu dorazit. 😕
 
Já jen doufám, že mi do toho nehodí vidle soupeř klubové jamkovky s kterým musím sehrát do neděle zápas. V minulých dnech na něj bylo buď moc teplo, nebo ne dost dobré počasí, případně byl po sekání dřeva unavený. Tento týden, taky nevypadá, zatím úplně nádherně...
 
koukám, že už máme první přihlášené :-D a rovnou si jdu připravit i ceny za sezonu 2020. nakonec bude Grabštejn první možnost, kde je nakonec předat .... @RomanL @macdav už si dělejte místo na poličce :-D
věřím, že @PFP též přijede a jestli @Jerry @TP_79 @davidoff a Libore dorazíte, tak nebojte - máte je u nás schované také ⛳
Samozřejmě dorazím (už přihlášen).....kde jinde se mi může stát, že i když budu hrát sebevětší šrot, tak dostanu nakonec nějakou cenu:D
 
Samozřejmě dorazím (už přihlášen).....kde jinde se mi může stát, že i když budu hrát sebevětší šrot, tak dostanu nakonec nějakou cenu:D

Do raněnejch se nekope a těžké životní golfové osudy a nepovedené hry se soupeřům nepřipomínají. :) Konkrétně mě. Doteď se budím hrůzou se svojí loňskou hrou z Telče, kde si musel tu moji hrůzu přetrpět. :)
 
Do raněnejch se nekope a těžké životní golfové osudy a nepovedené hry se soupeřům nepřipomínají. :) Konkrétně mě. Doteď se budím hrůzou se svojí loňskou hrou z Telče, kde si musel tu moji hrůzu přetrpět. :)
Asi máš na mysli spíš Písek:).....ale vůbec to nebylo myšleno nějak ve vztahu k této - pro tebe - neblahé události. Na druhou stranu tě možná potěší, že včera na první devítce v Bolce jsem si na tebe fakt vzpoměl, když mi nešlo nic od odpalu až po patování a cítil jsem naprostý zmar.....
 
Na druhou stranu tě možná potěší, že včera na první devítce v Bolce jsem si na tebe fakt vzpoměl, když mi nešlo nic od odpalu až po patování a cítil jsem naprostý zmar.....

No, nevím, jestli se chci do golfových análů zapsat zrovna jako ZMAR REQUO. :-D Kam se na to hrabe pan Mulligan... :D

Jj, Písek. Brrrr.....
 
Tak už oficiálně, s aktuálními propozicemi. Doražte tuto sobotu do Grabštejna:

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=655798024

Výstřižek.JPG


PS: Ať je vše v pohodě, moc prosím všechny účastníky o respektování především tohoto: Přihlášením do každého našeho turnaje hráč výslovně prohlašuje, že se seznámil s aktuálními podmínkami účasti na hromadných akcích dle MO MZČR, viz příloha pod názvem Podmínky účasti na hromadných akcích, a zejména to, že po celou dobu konání akce bude schopen splnění těchto podmínek v případě nutnosti prokázat. ;)
 
K těm podmínkám.
Jsem jednoduchý člověk... možnosti jsou tedy dvě pro testování, buď budu mít samodoma test s tím, že je to ne starší než 72 hodin (nějak prokážu)
nebo budu mít papír ne starší 7 dní, ale to musí být z PCR testu?


Díky moc.
 
K těm podmínkám.
Jsem jednoduchý člověk... možnosti jsou tedy dvě pro testování, buď budu mít samodoma test s tím, že je to ne starší než 72 hodin (nějak prokážu)
nebo budu mít papír ne starší 7 dní, ale to musí být z PCR testu?


Díky moc.
Já to tak chápu, budu mít čestné prohlášení ze samodoma testu, který používáme i v práci. Ne starší, než 72 hodin.
 
Já to tak chápu, budu mít čestné prohlášení ze samodoma testu, který používáme i v práci. Ne starší, než 72 hodin.
mě právě mate ta druhá možnost, jestli to musí být PCR... Nebo jestli si vystačím s antigenem z neděle... Doma nějaký testy mám, tak se musím kouknout jestli jsou schválený... 🤔
 
K těm podmínkám.
Jsem jednoduchý člověk... možnosti jsou tedy dvě pro testování, buď budu mít samodoma test s tím, že je to ne starší než 72 hodin (nějak prokážu)
nebo budu mít papír ne starší 7 dní, ale to musí být z PCR testu?


Díky moc.

Vychází to přímo z doporučení a stanoviska čgf: https://www.cgf.cz/data/web/pdf/2021-05-14-pk-aktualni-informace-od-17.5.2021.pdf bod 15. Viz screen

15.JPG

Je to pro mě taky nelogické (nevím, proč tam není vyjmenován antigen na týden test který provádí zdravotník atp), bohužel s tím nic neuděláme (možná ho tam jen zapomněli, nebo nevím, už dávno nad tím nepřemýšlím - k ničemu to vyjma bolehlavu nevede). Určitě se s tím všichni ale nějak popereme v rámci možností. Taky se osobně otestuju ve čtvrtek nebo v pátek nějakým osobním antigenem, resp. v práci nás tak testují také.

EDIT: Mělo by to být platné pro všechny turnaje obecně a pro hru ve 4 kdekoli v ČR. Ale je samozřejmě otázkou, jak se s tím kdo a jestli vůbec bude prát.
 
mě právě mate ta druhá možnost, jestli to musí být PCR... Nebo jestli si vystačím s antigenem z neděle... Doma nějaký testy mám, tak se musím kouknout jestli jsou schválený... 🤔
Buď PCR ne starší než 7 dnů - pak budeš mít ofiko papír z testovacího místa, nebo antigen schválenou samotestovací sadou (ale určitě by uznali i antigen z testovacího centra) ne starší, než 72 hodin. Podle mě je to tam takhle s ohledem na možnosti prokázání nákazy antigenem, prostě kratší "trvanlivost" výsledku.
Udělám to jako @requo, otestuju se samotestovací sadou někdy koncem týdne, protože v práci máme testování ve středu ráno, a to by mi do soboty nevydrželo :-D
 
OMLUVA - POUŽIL JSEM BOHUŽEL CHYBNÝ ZDROJ PRO PODMÍNKY TURNAJŮ a nepřečetl jsem si dostatečně pečlivě slovo po slovu danou směrnici, kterou jsem výše sdílel. Bod 15.e stanoviska čgf se bohužel týká jen skupinových tréninků (sport. přípravy). Všech ostatních akcí se týká bod 18, kde je řečeno toto:

Výstřižek.PNG


zdroj: https://www.cgf.cz/data/web/pdf/2021-05-14-pk-aktualni-informace-od-17.5.2021.pdf

Bohužel z toho vyplývá, že dle těchto podmínek domácí samotest pro všechny turnaje formálně nepostačuje - musí být formálně PCR nebo POC antigen z testovacího cesta (zdravotnický personál). Moc se omlouvám, taky jsem se v těch podmínkách ztratil - kdy pro co je co nutné a kdy ne (a viditelně skupinový trenink a hospody to maji volnější, nez sportovci, bych z prominutím už z toho :vomit:.

Takže tak. Každý dle svého vědomí a svědomí. Ještě jednou upřímná omluva za nepřesné interpretované informace z mé strany. :(

A díky (i přes to, že to není úplně příjemná zpráva) dobré duši za echo, že mě na to upozornila, cením si toho. :up:
 
Upraveno:
Není přece za co se omlouvat, je v tom takový bordel, že je v podstatě umění jen najít předpis na ten správný den.
Vždyť už i ministr zdravotnictví je z toho totálně zamotaný.
 
OMLUVA - POUŽIL JSEM BOHUŽEL CHYBNÝ ZDROJ PRO PODMÍNKY TURNAJŮ a nepřečetl jsem si dostatečně pečlivě slovo po slovu danou směrnici, kterou jsem výše sdílel. Bod 15.e stanoviska čgf se bohužel týká jen skupinových tréninků (sport. přípravy). Všech ostatních akcí se týká bod 18, kde je řečeno toto:

Zobrazit přílohu 22178

zdroj: https://www.cgf.cz/data/web/pdf/2021-05-14-pk-aktualni-informace-od-17.5.2021.pdf

Bohužel z toho vyplývá, že dle těchto podmínek domácí samotest pro všechny turnaje formálně nepostačuje - musí být formálně PCR nebo POC antigen z testovacího cesta (zdravotnický personál). Moc se omlouvám, taky jsem se v těch podmínkách ztratil - kdy pro co je co nutné a kdy ne (a viditelně skupinový trenink a hospody to maji volnější, nez sportovci, bych z prominutím už z toho :vomit:.

Takže tak. Každý dle svého vědomí a svědomí. Ještě jednou upřímná omluva za nepřesné interpretované informace z mé strany. :(

A díky (i přes to, že to není úplně příjemná zpráva) dobré duši za echo, že mě na to upozornila, cením si toho. :up:
Tak v tom případě volím antigenní drive in tady u nás v Holešovicích u Sportovní haly :-D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom