Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Česká Lípa 3.9.2022

V kalendáři akcí 19.jamky: 03-09-22

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
19.jamka OPEN.2022.ceskalipa.png


TURNAJ 19.JAMKY - ČESKÁ LÍPA 2022 - OPEN

Kdy? Sobota 3.9.2022
Kam
? Česká Lípa (https://www.grcl.cz/)
Pro koho? Pro všechny nadšené golfisty a golfistky nejenom z 19.jamky. 🏌️‍♂️🏌️‍♀️
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • družení se s místními
  • golfový turnaj na 18.j, vloženky Nearest a Longest, oběd a vyhlášení :)
Cena a propozice: viz propozice turnaje
Přihlásit se na ČGF: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=706033879

IMG_6247.JPEG IMG_6260.JPEG IMG_6264.JPEG IMG_6282.JPEG IMG_6276.jpeg IMG_6286.jpeg

Těšíme se na společnou hru!
Pořadatelé: @requo, @Marklar

---
PS: Kdo ví, že dorazí, pokud to půjde, přihlašte se tu do vlákna a hoďte si termín do kalendáře, ať víme, na koho můžeme narazit a zároveň vám pošleme pozvánku, až bude turnaj s podrobnými propozicemi na čgf pro ofiko přihlášení.

Předběžně přihlášeni: @requo, @Marklar, @jumbodedek, @TP_79, @Izanagi, @Romano, @Sauron, @Seppper, @RobertSlajs, @kristyna, @Marcela, @Docktor
 
Upraveno:
Děkuji za pozvání náčelníku ;););) Vychází mi volno,tak se hlásím :):)
 
Děkuji za pozvání náčelníku ;););) Vychází mi volno,tak se hlásím :):)

No, tak dík... s ohledem na tohle:

Dnes turnaj PG TOUR v České Lípě ;);) Hřiště se mi moc líbí.Jedinné co mohu vytknout jsou velmi pomalé greeny :):) Musím se pochlubit kamarádi a kamarádky ;) Vítěz kategorie do hcp 18 na rány i na stb :cool::cool: Dva poháry a 12 nových míčků :up::up: 85 ran,44 stb,32 patů,1 berdí,4 pary, 8 bogí,4 dably a můj první EAGLE :p:p Předem děkuji za gratulace :D:D:D

...si si právě zajistil hřiště sám pro sebe. Tak mi dej jenom vědět, kam ti mám poslat všechny poháry, a ceny... :) KAŽDOU JAMKU BUDEŠ MÍT NA TALÍRI, ŽE MUSÍS ZAHRAT ALESPOŇ JEDNOHO EAGLA A HNED POTOM BIRDIE! Hezkou a klidnou hru TI PŘEJU! :p ;)
 
No, tak dík... s ohledem na tohle:



...si si právě zajistil hřiště sám pro sebe. Tak mi dej jenom vědět, kam ti mám poslat všechny poháry, a ceny... :) KAŽDOU JAMKU BUDEŠ MÍT NA TALÍRI, ŽE MUSÍS ZAHRAT ALESPOŇ JEDNOHO EAGLA A HNED POTOM BIRDIE! Hezkou a klidnou hru TI PŘEJU! :p ;)
Moje kvalita hry se mění jako aprílové počasí :D:D Už se nemohu dočkat na Darovou ;);) Tobě také hezkou a pohodovou hru :up::up:
 
Tak tento termín se bohužel - na rozdíl od Grabštejna - do mého kalendáře netrefil:(......3.9. se večer (či spíš v noci) vracím z rodinné dovolené. Ale vítěz je stejně už jasnej, to co už....:D:D
 
Mezi Grabstejnem a Lipou už nic nebude?

Možná něco v půlce prázdnin. Snad dám brzy vědět. Ale tyhle dva jsou pevné a domluvené. Letos to je trochu volnější, z mé strany, nemám pracovně a následně i rodinně bohužel volné kapacity pro organizaci všeho tak, jak bych rád. :( Ale nijak se nebráním poskytnout prostor komukoli, kdo by něco měl chuť zorganizovat a chopit se toho s propagací na Jamce, ať už turnaj, nebo spolhru... klidně se mi ozvěte SZ. Budu jedině rád!

Koncem září klasicky je ještě plánován víkend v Hoře. Vypíšu pro případnou blokaci termínu během pár dnů, to už je domluveno s @mkopcak taky.

---
Zpět k České Lípě. :)
 
Upraveno:
Tak jsem se chtěl s vámi potkat na domácím hřišti a @jumbodedek znepříjemnit cestu za vítězstvím, ale bohužel v uvedeném termínu mám naplánovaný dvoudenní turnaj GPA Mid&Senior Tour na Kaskádě 😔

Tak alespoň pár náladovek ze včerejška 😉

E9F8F311-8ED7-41DA-970C-493997C49F05.jpeg
05C9EB00-125B-4969-A04C-21E885A8DC30.jpeg
CA66AF2B-5937-4A62-BCC9-6CF8524C1808.jpeg

16E5A5F4-438D-4695-9129-33E9401FB83F.jpeg
 
Ahoj, tak já se taky předběžně hlásím... ;)
 
Já uvidím podle aktuální ceny benzínu :)
Kdybys měl drahý benzín do auta, tak můžeš dorazit 🚁 nebo 🛩 . Letiště je hned vedle 🤭😂

P.S. Můžeš to vzít i větroněm 😂
 
Ty ses směješ ale tímhle tempem, bude za chvíli Karlštejn za trojku o víkendu levný, protože je blízko :p

Já do Lípy dorazím, hrál jsem tam jednou, shodou okolností první moje akce s 19jamka.cz.

Škoda, že nebudeš, rád bych si tebou někdy zahrál.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom