Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Česká Lípa 3.9.2022

V kalendáři akcí 19.jamky: 03-09-22

Stav
Uzamčeno.
@requo bude neco v pulce prazdnin?

Ne. Bohužel nepočítám, že bych něco v létě před ČL za 19.jamku hromadného pořádal a domlouval. 😢
 
Upraveno:
Ahoj, tak já se taky předběžně hlásím... ;)
Bohužel se musím odhlásit. Nemá kdo hlídat děti... :(
 
TURNAJ 19.jamka Open 2022 - VYPSÁN NA ČGF (so 3.9.)

Přihlásit se - pouze přes čgf: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=706033879

Doražme v hojném počtu, Českolipské hřiště se na nás už těší. :up: Poháry a oblíbené pitelné ceny jsou už připraveny, věřím, že nám to i letos vyjde a bude to moc pěkný den plný krásných ran, okouzlujících golfistek a šarmatních golfistů z 19. jamky. Těším se na Vás!

---
Požadavky na flajty sem, případně mě do SZ. S @Marklar to pak dáme nějak dohromady. Startovní listina bude zveřejněna den před turnajem, tzn. 2.9. v cca kolem 20:00. Ne všechny znám podle občanského jména (už občas bohužel i zapomínám), tak pokud jste z Jamky a přihlásíte se, dejte mi pro jistotu vědět, že jste to vy, ať se zkusíme udělat flajty Jamkařů a nikoho neopomeneme. ;)
 
Upraveno:
Zobrazit přílohu 29732

TURNAJ 19.JAMKY - ČESKÁ LÍPA 2022 - OPEN

Kdy? Sobota 3.9.2022
Kam
? Česká Lípa (https://www.grcl.cz/)
Pro koho? Pro všechny nadšené golfisty a golfistky nejenom z 19.jamky. 🏌️‍♂️🏌️‍♀️
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • družení se s místními
  • golfový turnaj na 18.j, vloženky Nearest a Longest, oběd a vyhlášení :)
Cena a propozice: viz propozice turnaje
Přihlásit se na ČGF: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=706033879

Zobrazit přílohu 29733Zobrazit přílohu 29734Zobrazit přílohu 29735Zobrazit přílohu 29736 Zobrazit přílohu 29737Zobrazit přílohu 29738

Těšíme se na společnou hru!
Pořadatelé: @requo, @Marklar

---
PS: Kdo ví, že dorazí, pokud to půjde, přihlašte se tu do vlákna a hoďte si termín do kalendáře, ať víme, na koho můžeme narazit a zároveň vám pošleme pozvánku, až bude turnaj s podrobnými propozicemi na čgf pro ofiko přihlášení.

Předběžně přihlášeni: @requo, @Marklar, @jumbodedek, @TP_79, @Izanagi, @Romano, @Sauron, @Seppper, @RobertSlajs, @kristyna, @Marcela, @Docktor
Ahoj Michal,
Ďakujem za pozvanie. Bohužiaľ 3.9.2022 usporiada kolega tenisový turnaj ako oslavu jeho odchodu do dôchodku, takže - niekedy sa možno uvidíme.
Pekný turnaj plný berdie želá
Ing. Zdeněk Friedrich
(Fanatic)
 
Ahoj Zdeňku (@Fanatic), ale i ostatní. :)

poslal jsem vám všem, co jste se v poslední době přihlásili na Jamku pozvánku na tento turnaj pomocí soukromé zprávy. Není potřeba se omlouvat z účasti, je mi jasné, že všem nám to vyjít nemůže. Taky nejsem všude, kde bych byl rád. A taky jsme rozstrkaní úplně všude možně po republice a i dál... Berte tu pozvánku spíše jako připomenutí, že se akce blíží a koná. Vím - mnozí z nás o tom vědí, ale taky vím, že někteří z nás potřebuji trošku popostrčit a připomenout... :)

Tak když budete mít chvilku, chuť a náladu, doražte. Nejedná se o žádný megavelký turnaj, letos je i bohužel těch společných akcí poskrovnu... ale v kontaktu jsme tady všichni pořád. Alespoň virtuálně! :):up:

Tak snad nám to všem vyjde, pár (co nejvíc) se nás nakonec sejde, aby to nebylo úplně komorní a když nám i letos Česká Lípa vyšla vstříc, den se celkově vydaří a usměje se na nás i sluníčko!
Mich
 
Ahoj Zdeňku (@Fanatic), ale i ostatní. :)

poslal jsem vám všem, co jste se v poslední době přihlásili na Jamku pozvánku na tento turnaj pomocí soukromé zprávy. Není potřeba se omlouvat z účasti, je mi jasné, že všem nám to vyjít nemůže. Taky nejsem všude, kde bych byl rád. A taky jsme rozstrkaní úplně všude možně po republice a i dál... Berte tu pozvánku spíše jako připomenutí, že se akce blíží a koná. Vím - mnozí z nás o tom vědí, ale taky vím, že někteří z nás potřebuji trošku popostrčit a připomenout... :)

Tak když budete mít chvilku, chuť a náladu, doražte. Nejedná se o žádný megavelký turnaj, letos je i bohužel těch společných akcí poskrovnu... ale v kontaktu jsme tady všichni pořád. Alespoň virtuálně! :):up:

Tak snad nám to všem vyjde, pár (co nejvíc) se nás nakonec sejde, aby to nebylo úplně komorní a když nám i letos Česká Lípa vyšla vstříc, den se celkově vydaří a usměje se na nás i sluníčko!
Mich
Díky za "popostrčení", už jsem přihlášen (Pavel Janoušek) a těším se! 👍🏌️‍♂️
 
Aktuální info o stavu hřiště.
Několikadenní deště hřišti výrazně neublížily, ferveje i grýny jsou trošku měkčí, ale v pohodě. Vyplavené bankry již opravené.
Ale POZOR - rafy jsou krásně zalité a už začínají kousat. Za týden budou určitě krásně šťavnaté 🤭
 
Jéééé, to vypadá na sobotu krásně - skoro golfově ideálně :)

Snímek obrazovky pořízený 2022-09-01 07-04-37.png


Tak kdo ještě dorazí? Přihlásit se na ČGF: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=706033879

---


X jmen z hlavy neznám, tak někteří budou pravděpodobně přespolní. Od několika jsem již obdržel prosbu o konkrétní flajt, tak to zítra večer s recepcí zohledním, resp. přepošlu. Recepce bude mít taky nějaká přání u sebe... no, nějak nás seskládají. :up:
 
Upraveno:
To vypadá dobře, já už se faaakt těším (to zase bude hra na.....).

Pokud by někdo jel z Prahy a chtěl by snížit uhlíkovou stopu, klidně dejte vědět a můžu někoho vzít do auta.
 
Neskutečné se stalo skutkem a lojzové z Prahy (já a @smidke) se zúčastní. 😍
Michale, jestli bychom mohli poprosit o společný flajt (když nebude úplně první, tak ideál) a někoho, kdo to neumí, je vtipnej, pije alkohol a nebude se nám smát, prosíme k nám. 😂
Konečně poznám další golfové virtuózy z 19.jamky a moc se těším! 👌

Míčky na prvních 9 jamek jsem si dokoupil, tak snad mi někdo z flajtu míčky na druhou devítku půjčí. 😂
1662029328452.png
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom