Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Česka Lípa 21.8.2021

V kalendáři akcí 19.jamky: 21-08-21

Stav
Uzamčeno.
Open21.CeskaLipa.png

TURNAJ 19.JAMKY - ČESKÁ LÍPA 2021 - OPEN

Kdy
? Sobota 21.8.2021 od 9:00 (předběžně)
Kam? Česká Lípa (http://www.grcl.cz/)
Pro koho? Pro všechny nadšené golfisty a golfistky nejenom z 19.jamky. 🏌️‍♂️🏌️‍♀️
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • družení se s místními
  • golfový turnaj na 18.j, vloženky Nearest a Longest, oběd a vyhlášení :)
Přihlásit se na ČGF: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=667754798

CeskaLipa (0).jpg CeskaLipa (4).jpg CeskaLipa (1).jpg CeskaLipa (3).jpg


Těšíme se na společnou hru!
Pořadatelé: @requo, @Marklar
https://www.requogolf.cz/19jamka-open

---
PS: Kdo ví, že dorazí, pokud to půjde, přihlašte se s hoďte si termín do kalendáře, ať víme, na koho můžeme narazit a zároveň vám pošleme pozvánku, až bude turnaj s podrobnými propozicemi na čgf pro ofiko přihlášení.

Předběžně přihlášeni: @requo, @Marklar, @Dana, @PFP. @Jerry, @Marta, @macdav, @HonzaS, @ligi, @RobertSlajs
 
Upraveno:
Já, já, já....(jen 21. nebo 22.?)
 
Já, já, já....(jen 21. nebo 22.?)

Prima. :)
Obr se špatným datem opraven. Domluvena je so 21.8. Díky :up:
 
Hlásím se, a to i s vedlejším cílem odsunout @Jerry mimo místa oceněná lahví....;)
 
Mám to v kalendáři, nic neslibuji, u mě jsou víkendy a především soboty bohužel v podstatě nedostupné...
 
Tak na tento turnaj bohužel nedorazím, tento termín je každoročně problémový.
 
Termín i hřiště je hodně daleko.....ale kdoví
 
Tak tam chci ještě víc....ale je to taaaak vzdálený termín!
 
Zatím to vypadá že by tento termín měl být volný, tak bych se rád zúčastnil.
 
Ááá.....koukám v diáři den před tím (Pa) turnaj ČGK v Poděbradech a den po (Ne) finále Czech Masters na Albatrossu. Dobrá trefa mezi:up:......takže do Lípy stopro jedu:D
 
uvolnila se mi sobota 21.8.2021 ;);) takže se rád zůčastním :D:D malá předehra na víkend v Hořehledech :up::up:
 
Tak, bohužel, je to přesně uprostřed naší dovolené. (termín neurčuju já) Obávám se, že budu kdesi stovky km mimo. Je to k vzteku, ale je mi to plat prtný. 🥴
 
INFO: @Marklar ladí a potvrzuje si s resortem poslední detaily, jakmile bude vypsáno (termín turnaje 21.8.2021), mrskne sem link na čgf. Já budu teď od soboty 7.8. na dětském táboře (s velmi omezeným přístupem k internetu i když se snad vždy jednou denně připojím, tzn: vše k turnaji případně prosím směřujte na @Marklar, pokud soukromě, tak pomocí SZ, případně sem - kdy, jakmile se dostanu na signál, se pokusím zareagovat i já). Ale do České Lípy dojedu taky, budu ještě smrdět možná od rozlučkového táborového ohně ;)

Budeme rádi, když vás dorazí co nejvíce. Letos je těch společných možností hry pod hlavičkou 19.jamky pomálu, tak pokud si najdete chvilku, přijeďte si s námi zahrát na tento turnájek.

---
A vůbec, v jakém je aktuálně stavu Česká lípa, stejná jako loni v létě? Vysekaná - tzn. že kdo jde přímo k fangli přes rafy, je na tom nejlépe (takhle jsem loni hrál já a docela mi to vycházelo)? :)

Pár motivačních momentek z 16.8.2020

IMG-6252.jpg IMG-6257.jpg IMG-6260.jpg IMG-6264.jpg IMG-6282.jpg
 
Upraveno:
INFO: @Marklar ladí a potvrzuje si s resortem poslední detaily, jakmile bude vypsáno (termín turnaje 21.8.2021), mrskne sem link na čgf. Já budu teď od soboty 7.8. na dětském táboře (s velmi omezeným přístupem k internetu i když se snad vždy jednou denně připojím, tzn: vše k turnaji případně prosím směřujte na @Marklar, pokud soukromě, tak pomocí SZ, případně sem - kdy, jakmile se dostanu na signál, se pokusím zareagovat i já). Ale do České Lípy dojedu taky, budu ještě smrdět možná od rozlučkového táborového ohně ;)

Budeme rádi, když vás dorazí co nejvíce. Letos je těch společných možností hry pod hlavičkou 19.jamky pomálu, tak pokud si najdete chvilku, přijeďte si s námi zahrát na tento turnájek.

---
A vůbec, v jakém je aktuálně stavu Česká lípa, stejná jako loni v létě? Vysekaná - tzn. že kdo jde přímo k fangli přes rafy, je na tom nejlépe (takhle jsem loni hrál já a docela mi to vycházelo)? :)

Pár motivačních momentek z 16.8.2020

Zobrazit přílohu 26073Zobrazit přílohu 26074Zobrazit přílohu 26075Zobrazit přílohu 26076Zobrazit přílohu 26077
Já tam byla hrát naposledy 30.7., takže to může vypadat úplně jinak... A moc jsem tentokrát nefotila 🤷‍♀️
DSC_0926.JPG
 
@Dana: To vypadá moc dobře. Loni před rokem bylo hodně skoro všude vysekáno, tzn. že netrefená fervej neznamenala žádné neštestí. Plus úlevy od stromků. Pro mě něco, jako můj oblíbený "letištní golf". Ať to narvu, kam to narvu, furt se dalo hrát = dobré skore. Pak už to nějak na ten grýn vždycky spadlo. Pořád je tak dobře vysekáno a když nedejbože zahraju ke stromku, tak je vysoká šance na úlevu? :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom