Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TÚRA: Sunset Cup 2021 - Praha

V kalendáři akcí 19.jamky: 15 dates

Stav
Uzamčeno.
SunsetCup 2021.PNG

„Podvečerní pravidelné devítky po práci, s kamarády nebo novými spoluhráči. Handikepové rychlovky od dubna do září na pražských hřištích. Poháry jsou připraveny pro vítěze celé sezóny a oceníme i nejpřesnějšího tříparistu roku!“

>> https://www.requogolf.cz/sunset-cup <<

Od 8.6.2021: Přihlášením do turnaje hráč výslovně prohlašuje, že se seznámil s aktuálními podmínkami účasti na hromadných akcích dle MO MZČR, viz příloha pod názvem Prohlášení účastníka golfového turnaje, a zejména to, že po celou dobu konání akce bude schopen splnění těchto podmínek prokázat.

SUNSET CUP 2020
---------------------------


dubenst 14.4.Hodkovičky9j- zrušeno -
po 19.4.Černý Most9j- zrušeno -
po 26.4.Zbraslav9j- zrušeno -
květenst 5.5.Hodkovičky9j- zrušeno -
po 10.5.Černý Most9j- zrušeno -
po 17.5.Zbraslav9j- zrušeno -
st 26.5.Hodkovičky9jvýsledky
po 31.5.Zbraslav9jvýsledky
červenpo 7.6.Černý Most9jvýsledky
st 23.6.Hodkovičky9jvýsledky
po 28.6.Černý Most9j- zrušeno -
červenecpo 12.7.Zbraslav9jvýsledky
st 21.7.Hodkovičky9jvýsledky
po 26.7.Černý Most9jvýsledky
srpenpo 2.8.Zbraslav9jvýsledky
st 11.8.Hodkovičky9jvýsledky
po 16.8.Černý Most9jvýsledky
po 23.8.Zbraslav9jvýsledky
záříst 1.9.Hodkovičky9jvýsledky
po 6.9.Černý Most9jvýsledky
po 13.9.Zbraslav9jvýsledky

---

sunset.g.01.jpg sunset.g.02.jpg sunset.g.03.jpg sunset.g.05.jpg

Těšíme se na společnou hru!

---
Pořadatelé: @requo a @Marklar
Propozice, pravidla výsledky: https://www.requogolf.cz/sunset-cup

PS: Vítěze loňské "covidem ukončené" sezóny vyhlásíme na prvním letošním turnaji, příp. ceny předáme následně individuálně. Viz více.
 
Upraveno:
Sunset turnaj ve středu st 14.4. v Hodkovičky: - zrušeno-
S ohledem na současnou situaci spojenou s proticovidovými opatřeními tento turnaj rušíme. :(
---

PS: Nejpozději ve čtvrtek 15.4., dáme s @Marklar vědět, jak s dalšími dubnovými turnaji v po 19.4. (Zbraslav) a v po 26.4. (Černý Most). Každý týden to může být jinak, uvidíme. Domluvili jsme se, že to budeme sledovat týden po týdnu, i když teď o vypadá na 14ti denní cykly, ale kdo u nás ví, že. Šance pořád je (uznávám, malá).
 
Upraveno:
Sunset turnaj ve středu st 14.4. v Hodkovičky: - zrušeno-
S ohledem na současnou situaci spojenou s proticovidovými opatřeními tento turnaj rušíme. :(
---

PS: Nejpozději ve čtvrtek 15.4., dáme s @Marklar vědět, jak s dalšími dubnovými turnaji v po 19.4. (Zbraslav) a v po 26.4. (Černý Most). Každý týden to může být jinak, uvidíme. Domluvili jsme se, že to budeme sledovat týden po týdnu, i když teď o vypadá na 14ti denní cykly, ale kdo u nás ví, že. Šance pořád je (uznávám, malá).

Je tu čtvrtek a bohužel situace nenaznačuje, že by byl v nejbližší době čitelný vývoj, co bude a jak. Po zvážení situace jsme se s @Marklar a resorty rozhodli, že zrušíme plánované turnaje na duben a budeme všichni společně doufat v začátek sezóny od května.

Tedy, plánované turnaje v pondělí 19.4. (Černý Most) a v pondělí 26.4. (Zbraslav) - zrušeno.

Těšíme se na viděnou ve středu 5.5. v Hodkovičkách. Snad to už vyjde. :up:
 
Je mi to už hrozně osobně hloupé, ale skutečně netuším, do kdy budeme naše Sunsety s @Marklar rušit. Nevíme už, co bude to správné kriterium... podle PES bychom už asi hráli, podle počtu hosptitalizovaných taky, na druhou stranu... něco se otevírá, i když ještě nemělo-nemá... no nic. Takže za nás takto:

Dámy a pánové, s lítostí rušíme termíny plánovaných sunsetů do doby, dokud ČGF ve svém právním stanovisku neumožní formálně, oficiálně a bez obav pořádat naše malé turnaje, včetně klasického zápisu turnajových výsledků na čgf.

Nedává smysl rušit vždy jeden a doufat, o pořádání něčeho jakože NEturnaj ani nemluvě, to nám blízké není. Věřte mi, je nám to značně nepříjemné, to takhle pořád posouvat. Takže prosím tato formulace, a hned, jakmile to aktuální podmínky umožní (sleduji vše denně), tak dáme vědět a na nejbližší možný turnaj zveřejníme upoutávku. Do té doby nezbývá ofiko nic jiného, než trénink a individuální neorganizovaná hra. :( Ale alespoň, že tak! 🏌️‍♂️

:cry:
 
Upraveno:
I přesto, že v dnešním ranním stanovisku čgf umožnila pořádání turnajů od pondělí 17.5., tak bohužel v předchozích dnech jsme se s Zbraslaví domluvili (a včera stvrdili), že pořádání pondělního plánovaného turnaje je značně nejisté a tedy jsme ho stornovali. Na poslední chvíli to nyní už z organizačních důvodů a určitého chaosu co kdy začne přesně platit a jaké systémy kdy naběhnou měnit nebudeme. Takže:

Těšíme se na Vás na první Sunset letošní sezóny, který proběhne ve středu 26.5. v Hodkovičkách. :up:
 
Upraveno:
I přesto, že v dnešním ranním stanovisku čgf umožnila pořádání turnajů od pondělí 17.5., tak bohužel v předchozích dnech jsme se s Zbraslaví domluvili (a včera stvrdili), že pořádání pondělního plánovaného turnaje je značně nejisté a tedy jsme ho stornovali. Na poslední chvíli to nyní už z organizačních důvodů a určitého chaosu co kdy začne přesně platit a jaké systémy kdy naběhnou měnit nebudeme. Takže:

Těšíme se na Vás na první Sunset letošní sezóny, který proběhne ve středu 26.5. v Hodkovičkách. :up:
:mad: jdu ráno s autem do servisu. Budu je muset popohánět...
 
Zveme vás s @Marklar na "První turnaj letošní sezony naší malé Sunset Tour"

Už/konečně tuto středu 26.5. večer první Sunset 2021 - Hodkovičky v 18:10.
A pár motivačních fotek z loňského roku. Na první @kristyna předává jednu z cen @Ferrry -mu. Právě tématicky v Hodkách. Druhá - takhle očekáváme a doufáme, že to bude letos vždy připravený (jamka č. 4). Na třetí se motivujeme, instruujeme a hrajeme budoucí kdyby golf a na konečně čtvrtém snímku vzpomínka na loňskou inspekci z Hořehled v podobě @mkopcak .

sunset.g.02.jpg IMG_6323.jpg IMG-5897.jpg IMG-5008.jpg

Kdo bude moci a mít chuť, doražte. Těšíme se s Jirkou na Vás. :)
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=656509323



PS: Trochu to vypsání na čgf se zaseklo, ale nakonec se úspěšné dílo zadařilo. Ach, ty sezónní začátky v praxi... njn. Tady ale se zadařilo: Aktuálně řešíme a honíme ještě Zbraslav na příští pondělí (31.5.). Vždy pár dní před konkrétním turnajem tu zveřejníme pozvánku na nejbližší kolo. Termíny jednotlivých kol v úvodu platí, snad už nebude nutno nic rušit.
 
Upraveno:
Ve středu jsme konečně vyrazili také na první Sunset. Tentokrát v Hodkovičkách a už se těšíme na pondělí 31.1. na Zbraslav. na TT a ČGF by mělo být zveřejněno dnes dopoledne.

a tady jsou výsledky za obě kategorie pro první hře..... btw Ondra na prvním turnaji oba 3par greeny v regulaci.....(to jsme loni moc často neviděli, asi se nám zvedá kvalita v hráčském poli :) ) nebojte, my to s Michalem, zase vrátili do průměru:p

1622183188200.png
1622183205548.png
 
Upraveno moderátorem:
poctivě vám tu hlídám (ale prach neutírám :)) ceny za loňskou sezonu
Fuj, zaprášenou nechci... 😂
Já to mám teď složitější, protože jsem většinou s malou sám v Praze a musím ji vyzvedávat ze školy. Sunsety sleduju a jakmile budu mít prostor, dorazím. Zítra to ještě bohužel nebude. 🙈 Aspoň máš prostor mi ji vyleštit... 😂
 
Fuj, zaprášenou nechci... 😂
Já to mám teď složitější, protože jsem většinou s malou sám v Praze a musím ji vyzvedávat ze školy. Sunsety sleduju a jakmile budu mít prostor, dorazím. Zítra to ještě bohužel nebude. 🙈 Aspoň máš prostor mi ji vyleštit... 😂
děláš drahoty a než Ti opět přivedeme půvabné spoluhráčky, tak si počkáš? :) neboj, vše bude ....... ok, vytáhnu novou nanoutěrku a budu ti ten "kus skla" pravidelně oprašovat 🤣
 
Hola pánové, @Ferrry, @TP_79, @vojtys_1 poctivě vám tu hlídám (ale prach neutírám :)) ceny za loňskou sezonu. Jak to vidíte na zítra se Zbraslaví? Ať to sbalím na zítřek dobře a neošidím vás :devil:
Ahoj,
bohužel dnes to nedávám, ale strašně mě to s...
Tak poprosím ještě chvilku o opečovávání, prach utírat nemusíš, nejsem tak náročný jako @Ferrry ;);)
Ale musím taky ještě trochu potrénovat, abych držel vysoký standard těchto turnajů.
 
počasí nám vrací všechny útrapy a dnes nám připravilo krásný podvečer na Zbraslavi ..... Předali jsme ceny za letošní první Sunset a hurá na hřiště. David s Jakubem zatím předvádí parádní výkony :)

Už nyní se těšíme na příští pondělí 7.6. na Černém Mostě

A řízením osudu (a dalších externích vlivů) nám z prvních dvou měsíců zbyly pouze 2 odehraná kola. Máme tedy tu čest vyhlásit prvního výherce s absolutním počtem bodů, za dube + květen: S průměrem 25 STB blahopřejeme Davidovi. turnajové začátky jsou sladké :-D, další dílčí odměna za absolutní počet získaných STB bude za červen + červenec :)

1622493794164.png



1622493471827.png

1622493486439.png
 
S Davidem (otec) a Jakubem (syn) jsem včera šel. Nejdřív mě naštvali - protože vidět tu nálož teček, které ukazují rány k dobru na jejich skorce (na Zbraslavi předtisknuto, dělají to samo i jinde), bylo nějak depresivní. Ale hrají fakt pěkně, no, aby ne... snad dva roky hráli spolu, než se odhodlali na turnaj. Tak to je znát. Ale proč to píšu - moc krásně jim to spolu klape. Tohle se mi na golfu líbí asi nejvíc. Ta možnost jít s kamarády, rodinou a i o generaci nebo i dvě mladším nebo starším člověkem a stejně si oba užijete nádherný den, kde se společně hecujete, chválíte, občas zanadáváte a prostě jste aktivně spolu. Venku, v pohybu. Super dvojka jsou. :)
 
tak včera jsme si letos prvně obešli Černý Most, předali pár cen za předchozí Sunset i první dva měsíce, odstartovali "letní" část tůry a hlavně si prima zahráli. Blíží se RequoCup a tím i krátká pauza. No a před pauzou je tu pár nudných tabulek s průběžnými výsledky .-)

1623142525779.png

1623142539583.png

1623142558361.png

1623142579220.png
 
Tak jsme si dnes obešli letošní druhé Hodkovičky :) a byla to přehlídka skvělých výkonů .... a jeden za všechny musíme vyzdvihnout .... zahrát 25 špejblů včetně bonusu za trefené greeny na tříparech letos není výjimka, ale @Romano to zvládá i se svým krásným HI - jde to samo, když si jen tak v pohodě obejdete kolo v paru :devil: velká gratulace mistře :)

no a teď zase ty nudné výsledky... a P.S.: už se těšíme na příští pondělí na Černý Most:

1624481959078.png

1624481970320.png

1624481983817.png


1624482000126.png
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom